priesas
2013-04-13 16:16

Mentu mordos raudonos mentai viska gali ir girti vazineti ir bausti kitus ir prigere ginklais svaistytis.

Rai
2013-04-05 19:16

Na ne vieną kartą stovėjo ir gan ilgokai,daugybe kartų,ateitų vaikai ir padangas subadytų,tai gal ir nestatytų ,kitaip nieko nebus turbūt...Ir šiaip negalima aikštelėje,net įvažiuoti...Žiema ar vasara,skirtumo nėra....

mmm
2013-03-18 18:00

Vel Rezgys pasireiske. Gyvenk ramiai savo gyvenima

"Rezgys ir partneriai" kviečia
2013-03-17 20:35

Dėmesio! Visus tauragiškius nuo šių metų kovo 1 dienos Trenktinių gatvėje linksmina humoro grupė "Rezgys ir partneriai". Kaip pats vedėjas V. Rezgys patikino, nuotaikingą ir iš kojų verčiančią "Harlem Shake" šou programą sudaro: "Oppa Gangnam Style - Makakos" šokis, kurį atlieka išpuvusiais dantimis Andžela Debilė su dar žinomu sceniniu slapyvardžiu kaip Verka Serduchka. Garsųjį "Tyntos" šokį atlieka pats Vycka, t. y. Rezgys - žvairas, klišas ir be dantų. Į šventę kasdien kviečia jo 8 metukų dukrelė Vikutė kalbanti visomis pasaulio kalbomis. Be to, šventėje nemokamai yra vaišinama lietuvišku cukriniu samurajumi, kuris anot pono Rezgio veiksmingai gydo nuo cukraligės. Taip pat, visi žiūrovai yra vaišinami gardžiomis A. Debilės firminėmis salotomis "Zypreks", bei yra rodomi aukščiausios klasės vesternai - "Beviltiška Rezginio kova su policija", "Desperatiškos Rezgaidžių šeimos atakos prieš Tauragės temidę" ir didžiausio populiarumo sulaukusi daugiaserijinė komedija "Pono Pyderezgio šou jūtubėje". Kviečiame visus, visus, didelius ir mažus dalyvauti dar neregėtame Rezgio grandioziniame mega šou, kuris vyksta kiekvieną dieną Trenktinių aveniu 16. Šventės dalyvius kiekvieną vakarą į "Harlem Shake" šokio ritmą įsuka didžėjus Dj Mindaugėlis iš 3 buto. O kai susirinkusiems žiūrovams pasidaro nuobodu, tai nuotaiką yra galima prasiskaidrinti su po Rezgio langais augančiomis pačio Vyckos išaugintomis ir išpuoselėtomis sultingomis kanapėmis, kurios yra tokio pat storumo ir tokio pat ūgio kaip ir šventės koordinatorius Pyderezgys.

Tremtiniu 16-3
2013-03-17 20:29

Kad Rezgys yra sunkus psichinis ligonis tai Jūs absoliučiai teisūs, kadangi pačiai teko vartyti ikiteisminio tyrimo medžiagą, kur policijos užklausime Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro, Psichikos sveikatos centrui, centro vadovas A. Penikas nurodo, jog V. Rezgys yra įrašytas į Tauragės psichikos sveikatos centro kontrolinę įskaitą. Diagnozė: Šizoafektinis paranoidinis psichosomatinis I tipo debilizmo laipsnis. Visokių debilų esu mačiusi, bet tokių kaip Rezgys dar neteko. Įkopęs į šeštą dešimtį pasidarė mergelę, jo sugyventinei po gimdymo pasmuko gimda. Vietoje to kad eitų kaip visi žmonės dirbti, tai jis kas trečią dieną eina maisto davinių į caritą prie bažnyčios. O matytumėte koks jo karvapilvis net sysalo nebemato po savim. Rezgio šeima prenumeruoja ''Laisvą laikraštį'', kadangi ant brangesnio neišgali, nes visus pinigus prasprogsta ant samurajaus, o ką mato mergytė kad Jūs žinotumėt. Kai Rezgys pripila gūžį, tai per langus pradeda skraidyti Andželos stanikai, klumpės, tarėlkos, vynaso buteliai. Bet kas baisiausia žinokit kad jis neturi tualeto, o viską visa šeima daro į kiaulviedrius ir po to pila per langus kaimynams į daržus. Ne vienas sakė yra matę kaip pritriūbinęs Rezgys iškišęs kulę myža per langą.

Tekoriui
2013-03-17 13:32

"Esu pats dirbęs policijoje, todėl žinau, kas galima, o kas ne, – teigė TPA LS TP pirmininkas." Jo žinote kas galima kas ne...Reiškia policijoje darbo metu ir dar vadovaujant kitiems ,galima gerti alkoholinius gėrimus,nes jūs ponas Tekoriau gėrėte darbo metu ir ne kartą.Gal todėl jums vadovaujant jūsų pavaldiniai laužė kaulus jūsų vaikystės draugui ir kaimynui,kad jūs neblaivus davėte jiems neadekvačias komandas?Ar negėda dabar tam kaimynui į akis pažiūrėti?O gal iš gėdos ir gėrėte-sąžinė užgraužė. Sveiku protu esuprantama kaip toks ,pasižymėjęs gėrimu tarnybos vietoje, policininkas gali vadovauto policijos asociacijai?Gėrimas ką,Tauragėje nuopelnas ir sektinas pavyzdys kitiems? Tiesa o švinių rajone turėtas prabangus namas(kurio įsigijimu domėjosi STT) irgi tebėra jūsų?

Labai įdomu
2013-03-17 13:21

Nedirba policijoje nes tenai buvo net du kartus pagautas girtas darbe,o policijos asociacijos automobiliu zuja vos ne kasdien.IŠ KUR IR UŽ KOKIUS NUOPELNUS TIEK PRABANGOS???

koment
2013-03-14 21:35

dauguma komentatoriu mentovski

ss
2013-03-13 15:33

kiek advokatu gyneju , varto ,kad aikstele nelegali , jauciasi miliciniku intelektas.

jo
2013-03-13 14:32

taigis,teko dirbti toki darba,kai sedi davatkos prie lango ir skambineja i autobusu stoti kamantinedamos kada koks autikas buvo sustojes kada ne.taip ir cia;uzkliuvo autobusiukas?

Palikite komentarą