absurdas
2010-03-17 20:49

Šiais laikais žmonės dažniausiai nedirba ne dėl to, kad tingėtų, bet dėl to, kad netenka darbo dėl krizės. Taigi, ar tokie žmonės nenusipelnė paramos? Ar galima žmogų su aukštuoju išsilavinimu vyti šluoti gatvių kaip kokį bomžą? Gatves turi šluoti visi eiliniai bomžai, kurie metai iš metų nedirba ir gyvena tik iš pašalpų.

vardenė
2009-09-02 07:26

labai gerai, kad padirbės už pašalpą. Nepersidirbs, o ir miestas tvarkingesnis bus, ir lėšos taupomos, ir pats pašalpos prašytojas jei nenorės tokio darbuko, tai gal pasistengs pilnu etatu darbą susirast. Taigi dirbantys pastovų darbą mokesčius mokam, kad ir tokius bimbinėtojus išlaikyt ... Dar daug kur yra spragos socialinės paramos srityje. Reikia ir toliau peržiūrinėt, kad parama būtų tiems , kam ir kiek tikrai būtina. Nekartą girdėjau: "neapsimoka eit į darbą, pašalpą gaunu" ... Taip neturi būti.

Veltėdžiai
2009-08-28 09:59

Aiškiai parašyta, kad dirbs darbingi , dar kartą sakau, darbingi asmenys.

tauragiškei2
2009-08-27 02:36

O aš mieloji ne tam mišką daug metų pjoviau molinas iki ausų ir mokėjau didelius procentus nuo algos valstybei,bei praradau sveikatą,kad man už ubagišką pašalpą dar reikėtų valdžios darmajėdams kelius nušluoti.Aš jau atidirbau su procentais ir piningus suklišau valdžiai,tai dabar ji tegul man moka už atartus metus ir sugadintą sveikatą.Atsipeikėk sėdėdama prie lovio,nekriuksėjusi.Tu tikrai nešluoji.

> as
2009-08-19 06:29

as: > tauragiske2: > > ko pavydi juk ne is tavo pinigines moka,ar gaila valdisku > pinigu,negauni ir steni i kelnes,o gautum ir tyletum subine > iraukusi. kurgi ne, pasalpas moka is pinigu, surinktu per mokescius is visu juos saziningai mokanciu. Kodel uz veltedziavima mokami pinigai turi buti atimami is verslo, pensiniku, neigaliuju, ligoniniu, policijos (zinoma, tam tikrais atvejais pasalpas moketi reikia. bet dabar musti nemustus nesa)? Tas lesas galima panaudoti kur kas prasmingiau, nei tinginiu islaikymui. Tai ne pavydas, tai teisybes siekimas..

UAB
2009-08-19 06:10

to UAB: > o tu tikras klipata,kompleksuotas gyvenimo nevykelis,tikrai > kazin ar bent devynmete baigei,jau tie zodeliai,jau tos > minteles ,jau tie issireiskimai,kazin ar tave toki buka > ,nekulturinga kvaili kas i darba priimtu-tik gatviu sluoti! Ats.: Is kur tu toks ar tokia protinga, is musu dvieju siai dienai tik tu cia tiktum gatviu sluoti, nesinervink labai... pasiseks kazkada ir tau gyvenime. Jo jei kada bus blogi laikai, sluosiu ir as gatves

perestroika
2009-08-19 05:51

gal pradziai prie taurages savivaldybes uztektu:DDDD

Lietuvai
2009-08-18 22:03

reikia perversmo. Zmones netylekime, rinkimes prie parlamento, neleiskime turtingiems klesteti, vargsams skursti!

as
2009-08-18 20:44

tauragiske2: > ko pavydi juk ne is tavo pinigines moka,ar gaila valdisku pinigu,negauni ir steni i kelnes,o gautum ir tyletum subine iraukusi.

stasiuk
2009-08-18 19:17

Žinoma gaila, kad taip nusiritome. Kas kaltas visiems aišku, bet visi tylime tarpusavyje pasikalbam , pasiguodžiame vienas kitam, bet nieko nedarome. Įstatyma išleidžia , kainas sukelia , su birža verslininkas sutaria, kad reikia dirbančiuojo , atlyginima duoda minimalų, jei įtiksi verslininkui, bet greičiausiai neįtiksi, nes verslininkas taip yra nuspręndes iš anksto. Ką aš čia tauškiu. bet noriu pasakyti tik vieną ir paklausti visų Jūsų .kiek dar kentėsite, kiek jums dar užteks kantrybės,kiek dar leisimies iš saves šaipytis , ATSIBUSKITE ŽMONĖS....................

Palikite komentarą