Na taip,-
2013-02-11 19:25

kokia savivaldybė yra ,,šventa karvė'' įra žinoma buvusios namų satatybos bendrijos ,,Būstas'' nariams .Tuomet savivaldybės klerkai suvieniję pastangas visaip stengėsi ir priešinosi , kad iš 3 bendrijos namų nebūtų įkurtos 3 naujos bendrijos.Tokiu atveju steigiant naujas bendrijas būtų tekę patikrinti kur kam ir už ką išdalinti žmonių sunešti pinigėliai , bei namų statybai skirti kreditai. ,,Geroji'' savivaldybė leido sunaikinti netik svarbius dokumentus , bet ir pačius jau pastatytus du iš 3 -jų puikius namus,- kodėl tik du,- todėl kad vieno namo gyventojai sugebėjo prokuratūros ir teismų pagalba pasiekti pergalę prieš pusiau mafijines struktūras.Garbė prokurorams dirbantiems nelengvą darbą!

ADAKAUSKAS
2013-02-11 18:31

AŠ IRGI MANAU KAD KORESPONDENTĖ ŽYDRŪNĖ JANKAUSKIENĖ YRA PRIVERSTA TOKĮ STRAIPSNĮ RAŠYTĮ. KAI KURIE ŽMONĖS, O YPČ TAURAGĖS VALDŽIOJE DIRBANČIŲ NUSIKALTĖLIŲ PARANKINIAI SAKYS: VA KAIP PROKURORAI ČIUMPA TAURAGĖS SAVIVALDYBĘ. BET KODĖL TAURAGĖS VYR. PROKURORAS GRĄŽVYDAS ŽEBELYS IKI ŠIOL NEATNAUJINA BAUDŽIMOSIOS BYLOS TAURAGĖS MERO PATARĖJUI ARŪNUI BEIŠIUI UŽ FIKTYVAUS- AFEROS BŪDU , NETEISĖTAI ĮKURTO ŽEMĖS ŪKIO KOOPERATYVO "ŽEMĖSA" SUKLASTOJO 25 ŽEMDIRBIŲ PARAŠUS IR NETEISĖTAI AFEROS BŪDU GAVO PASISAVINO KETVIRTĮ MILIJONO LT (250 000 Lt) LR KAIMO RĖMIMO FONDO LĖŠŲ. TODĖL TOKIAIS (AIŠKU NEGERAI KAD DOKUMENTAI DINGSTA) BET MUILO BURBULĄ PŪSTĮ GALIMA ILGAI O POKIEK LAIKO ATSIRAS, BET NUO TIESIOGINIO PILIEČIŲ APVOGIMO NUKREIPIAMA, AR NE???

Prokurorai neteisūs
2013-02-11 16:41

Dėl to projekto ant Savivaldybės nėra ko mesti bėdų. Statytojas bet kada gali, jei nori, atsiimti projektą iš savivaldybės. Niekur nėra parašyta, kad tas projektas privalo būti savivaldybėj saugomas. Savivaldybė privalo saugoti interesantų prašymus ir statybą leidžiančius dokumentus, nes pati institucija tuos leidimus registruoja ir išduoda, todėl jie yra "griežti". O projektas nėra savivaldybės nuosavybė, nes ne ji mokėjo pinigus už projektą ir ne ji yra statytoja. Nu įdomu kuom čia pasibaigs. Norėčiau tęsinio. :)

Palikite komentarą