Kulikauskui
2013-01-29 20:45

jei tamsta per tiek tarnybos fnnt metu nesugebejai sutvarkyti tauragej esanciu nusikalteliu ir kontrabandistu gauju, kas yra labai zemiska, tai gal nepostringauk apie naujausias duju gavybos technologijas. matyt uz nieka tamstai gera pensija mokama.ar namus sildaisi su aplink skaudvile surinktais sudziuvusiais karvasudziais ir valgai ant ju augancius sampinjonus?

Kažin
2013-01-29 18:13

Kažin kodėl Žygaičiuose dar vis veikia kuro ir dujų kolonėlė, juk ten parduodami naftos produktai taip pat išgauti iš mūsų visų žemės gyventojų Žemės, o ne importuoti iš Mėnulio ar Marso, o mylimoje Rusijoje jie išgaunami pasibaisėtinai užteršiant gamtą, jei netikite paklauskite bent draugo Kovšovo?

Virgilijus to tauragiskis ir kt.
2013-01-27 19:55

Atsipeikėkit jūs (nerandu žodžio kaip jus įvardinti), ką jūs palaikot apie kokį "pasiturintį gyvenimą 100 metų į priekį" svaigstat naivuoliai jūs ar pasiturinčiai gyvensit, kai sunaikinsit savo žemes, kurios mus tūkstančius metų maitina, kai užteršit vandenis be kurio jokia gyvybės forma neegzistuoja ech apmaudas ima dėl tokio nemąstymo ir tamsumo, aborigenai ir tie sugeba kovoti už savo žemes, jei jūs norit pasiturinčiai gyventi ir kad jaunimas nebėgtų iš Lietuvos tai spauskit valdžią, kad ne mūsų šventą žemę sprogdintų ieškodami kažkokių pragaro dujų, o tegul naudoja miškuose gulinčią ir pūvančią mln. m3 medieną, tegul naudoja durpes, kurias už centus atiduoda užsienio firmoms, nes nesugeba per 20 metų tinkamai priimti įstatymo ir apmokestinti išvežamų iš Lietuvos gamtos išteklių, tegul pasuka makaules kaip geriau panaudoti tą patį vandenį, kurio pas mus pakankamai, o kitos šalys jaučia jo nepriteklių. Tuomet ir darbo vietiniams gyventojams bus ir jaunimas nebėgs iš Lietuvos. Negi modifikuotas maistas ir sovetskinė degtinė tiek užteršė smegenis, kad nebesugebat nei kiek plačiau pamąstyti ir pagalvoti apie ateitį kokią Lietuvą paliksit savo vaikams. Tai turiu jums gerą patarimą gerkit daugiau vandens, kurio dievulis mums davė daug ir švaraus (turbūt numatydamas, kad prireiks) tuomet ir akys prašvis ir protas prablaivės ir mąstymas praskaidrės ir protingesnių minčių į smegenis ateis, tuomet ir sprendimai gims geresni... Su geriausiais palinkėjimais Virgilijus Kulikauskas. Skaudvilė.

gazius
2013-01-25 10:02

as skaitau, kad geriau nieko neleisti daryti ir nieko isviso nedaryti, o uostyti anodija.

to tauragiskis
2013-01-23 21:18

kai esi lojalus Gazpromui, tai gali apsimesti neva gamtos saugojimu ir gazdinti is pirsto lauztais pavojais. Jusu ziniai aplik Taurage jau tu greziniu pries 15 metu daug pridaryta ieskant naftos. Ko tada nieko nesaket? kas atsitiks naujo jei dar viena skylute padarys ir zinosime ar turime galimybe pasiturinciai gyventi gal bent 100 metu ir dar jei paaiskes, kad zalos bevek nera..

Putkin viktar
2013-01-23 20:50

štai ką reiškia gazpromui ir rosijai kai Lietuvą užvaldė jų agentai komunistai su savo vaikais ir anūkais.

tauragiskis
2013-01-23 20:01

As asmeniskai esu pries skalunu gavyba musu rajone. Musu salis per maza, kad leistu sau prabanga nepataisomai sudarkyti gamta.

GAZPROM
2013-01-23 19:51

SPOSIBO tovarisci semija Markizov Karabasov za pomosc.. sociedemokrati Litvi molodec...

kur kada
2013-01-23 15:49

kurjeris nupirktas tai makaluojasi

rembo
2013-01-23 14:36

kiek zinau, tai darius yra labai geras skalunu isgavimo technologiju specialistas. atsiprasau - populistas.

Palikite komentarą