Kara
2012-12-29 13:35

Uzdaryti mokyklas? Lesu svaistymas?Taupyti? Koks absurdas, norit greitu rezultatu,pridirbo Steponavicius su tais krepseliais,versla padare. isvoge milijonus,vaikai alkani,neleiskite biurokratams siauteti,kovokite visais budais,valdzia niekada nepades,jie suauge prie lovio...

klausinetojai
2012-12-16 21:09

kaimo mokyklose daugiausiai pencininkai dirba, maza beda,o specialistai darba siaip ar taip kur nors ras, nepergyvenkit :))

Tik klausimas
2012-12-16 09:48

kodėl nemažėja administruojančių vietų, jei vaikų, mokyklų ir komplektų progresyvinis mažėjimas?

gaila būsimų bedarbių
2012-12-15 11:36

kad tik Anglijoj ar Airijoj vietą rastų...Lietuvai nereikalingos darbo rankos(pigios)

to klausimas
2012-12-15 11:23

tai dar klausimas ar mažės, liks daugiau bedarbių - švietime naujų darbo vietų prikurs...

Tik taupyti
2012-12-14 13:00

Labai geras komentaras "TAUPYTI" aš už, tikra tiesa, kad Baltrušaičių mokykloje tai vyksta. Kam tiek mokytojų, mokina kelis ALIA vaikus, o algos didesnės, nei mieste. Jūs pažiūrėkite jų algas, (PVZ., sargo alga 3546,13). Jei vaikas nepatinka, bet tėvai pasitepė, tai jis pats geriausias nor visiškai neprognozuojamas, nenunešei lauknešėlio, tai lauk bėdos. Dar girdėjau, kad labai vilioja iš miesto mokinius dėl vaiko krepšelio, nes pažada, kad baigs mokyklą. O JEI KREPŠELIŲ NĖRA, TAI TIKRAI UŽDARYS IŠKO ALGAS MOKĖS.

taupyti
2012-12-13 16:57

Senai reikėjo uždaryti. Baltrušaičiuose pagrindinės nebuvo. Kam ją atidarė, jeigu miestas už 6 km? Tik nereikia pulti į kraštutinumus, jeigu jau neliks mokyklos, tai kaimas degraduos :)). ALIO žmonės emigravo, lieka tik senjorai. Apie ką dar galima kalbėti? Na pradines gal reikėtų palikti, bet jeigu vienoje klasėje mokosi pirmokai, antrokai ir trečiokai, tai ugdymas labai prastas. Pati mokiausi Baltrušaičiuose, kai vienoje pamokoje reikėjo mokytis su kitom klasėm. Miesto mokyklose vyksta po pamokinė veikla, o kaime jokios veiklos. Tas pats kaimo gimnazijose - jokios veiklos. Įdomi frazė " ypac jei neypatingu gabumu". Kaip tą reiktų suprasti? Mama savo vaikus taip vertina ar kaimo vaikai tokiais laikomi? Keistas mamos mąstymas. Gal toje kaimo mokykloje jis toks laikomas? Gal kaimo mokyklose vaikai vertinami pagal tėvų padėtį?

Seniai
2012-12-13 15:36

reikėjo uždaryti tokias mažas mokyklas, nes tai bereikalingas lėšų švaistymas. Vaikų mažėja, lėšų trūksta, autobusai veža, tai kurių galų laiko klases su 1 - 5 vaikais?

mama
2012-12-13 12:09

kaime uzdarys mokyklas, bibliotekas, pasto skyrius...kas liks? parduotuve ir labdarynas, kaimas visiskai degraduos. Tevai turetu labai pamastyti, pries plesdami vaika is savos mokyklos, kaip jis jausis kitoje, ypac jei neypatingu gabumu, ir nekaip su finansais seimoje...

svietimas
2012-12-13 10:37

pala pala, kazkaip idomiai cia.tai negi vaikams patogiau anksti keltis ir belstis i gretimo kaimo mokykla, kai mokykla yra vos ne salia lovos. ------------------------------ Na dar gražiau, tai gal norit, kad mokyklą jums įrengtų prie vaiko lovos, tada visai keltis nereikėtų? Ankstesniais laikais vaikai po kelis kilomterus iki mokyklos ziemomis eidavo, niekam nei rankos nei kojos nenukrito, dabar vežioja, bet vis dar negerai. TAUPYTI REIKIA, IR TASKAS.

Palikite komentarą