Airidė
2017-07-27 10:35

Jau senai pasibaigė krizė ,bet darbdavių požiuris į darbuotoja nė kiek nepasikeitė.Nesvarbu kas tu būtum ,ar buhalteris ,ar gamybos darbininkas nesiskaito darbdaviai dėl to ,kad mes bijome reikalauti didesnių atlyginimų ir tai jie žino tai naudodamiesi situacija. Jei reikalauji -lauk iš darbo .Tokių darbuotojų nereikia .Vergvaldžiams reikia vergų, o žmonėms reikia darbo. Darbdaviai šita situacija naudojasi.O mes priversti sutikti su darbdaviu sąlygomis ,arba ieškoti darbo kitur.

joo
2012-12-28 13:11

Negalvojau kad yra durnu bugalteriu arianciu uz dyka,nu jooo uz lango krize :))

Angelė
2012-12-08 05:15

Buhalterei Visų pirma jūs nesate "virtuvinė" buhalterė, jei dirbate oficialiai paal darbo sutartį, jūsų darbo vieta įmonėje ir gaunate atlyginimo tiek, kiek nurodyta jūsų darbo užmokesčio žiniaraštyje. "Virtuvinis" buhalteris tvarko smulkių įmonių, kurios neišgali turėti savo ofiso, apskaitą, darbo vieta tokio buhalterio paprastai būna jo namai, darbo užmokestis, rodomas darbo sutartyje, būna nepalyginamai mažesnis, nei buhalteris realiai gauna pinigėlių į rankas. Apie tokius buhalterius straipsnyje ir rašoma. Ir apie tokius buhalteius aš išsakiau savo nuomonę. Nemanau, kad normalus buhalteris, kad ir kokios įmonės apskaitą tvarkytų, apsiimtų tai daryti už 20 lt per mėnesį. O apie tai, kas geriau ir pigiau - savas buhalteris, ar apskaitos paslaugas teikianti įmonė, sprendžia pats klientas.

buhalterė
2012-12-05 17:03

Su p. Modesto nuomone sutinku, atlyginimas priklauso (turi priklausyti) nuo padaryto darbo. Su p. Angelės nuomone sutikti nenorėčiau. Aš esu ta "virtuvinė" :) buhalterė. Dirbu keliose įmonėse, nustatytu laiku po keletą valandų, atlyginimą gaunu pagal darbų apimtis. Klausimas būtų toks. Mano darbo kaštai įmonei 400 Lt. Jie atitenka man (soc dr ir DU). Kiek nuo tų pačių 400,00 Lt lieka buhalterei tvarkančiai buhalterinę apskaitą buhalterinės apskaitos įmonėje, padengus šios įmonės ofiso išlaikymo, savininko pelną, mokesčius. Tai kas daugiau uždirba ar aš, dirbdama už 400 Lt, ar ta patį darbą, per tiek pat valandų atlikusi buhalterinės įmonės buhalterė? Manau, kad savininkui labiau apsimoka naudotis savo ofisu ir jame pora valandų dirbančiu buhalteriu. Įdomu kiek tenka įmonių tvarkyti vienai buhalterei, kad per dieną užsidirbtu minimalią algą? Manau, mažiausiai dvi. Bet ir tai aš turbūt optimistė. Galėtu atsiliepti tokį darbą dirbančios buhalterės.

klausimas
2012-12-05 07:23

O kaip su tais darbuotojais, kurie įdarbinami su trišale sutartimi? Kaip apskaitomas jų atlyginimas? Moka darbo birža, o kai sutarties laikas baigiasi, meta lauk ir priima kitus? Peršasi mintis, kad taip darbdaviai išnaudoja valstybę ir žmones. Gal tai būtų galima traktuoti kaip sukčiavimą? Netikiu tokiais atlyginimais, slepiama.

taip
2012-12-04 07:42

ponai verslininkai iš buhalterių tyčiojasi ir jie buhalterius laiko kažkokiais nepilnaverčiais žmonėmis. Gieda kartais kai verslininkas su aukštuoju išsilavinimu į kvalifikuotą buhalterį žiūri kaip valkataujantį šunį. Ponai verslininkai supraskite, kad buhalterija taip pat mokslas, ir nelengvas mokslas, o pats darbas reikalaujantis daug kruopštumo ir kantrybės,o už tai kaip elgetai numetami grašiai, o kai kada ir visai neapmoka pasiteisindamas, kad neturi pinigų..

Verslas
2012-12-03 18:02

Sunkmeciu verslas turi buti skatinamas lengvatomis o ne zudomas naujais mokesciais...

nuomonė
2012-12-03 17:57

Tai reiškia, kad pinigai vokeliuose. Kai valdžia apkrauna didžiuliais mokesčiais, o patys švaisto, nieko kito ir nelieka. Kai valdžia nustos švaistyti, darbdaviai daugiau mokės.

giedre
2012-12-03 16:15

Kas kaip moka, tas taip soka :)

Mindis
2012-12-03 14:34

Zinoma, kad taip. Daug kas sprendziama vokeliais, nes mokesciai LT darosi nepakeliami.

Palikite komentarą