na ir...
2012-11-22 15:34

Turiu ir taip ka myleti,ne vienas politikas neatstotu to zmogaus:) o kad balsuoju uz ka noriu,cia kitas reikalas...tiesiog nematau uz ka ta zmogu niekinti,jei istikro jis yra to nevertas. Visiems kazkokia paranoja del Petrosiu pavardes...ne tik Taurageje socdemai laimejo,o visos Lietuvoje dauguma. Tiesiog jau ateina laikas pakeisti senuosius. Nezinau,tikiu ir viskas,kad D.P. pasiteisins. Kita vertus,pikti ir pavydus zmones,vistiek ji pasmerks,ir nematys jo nuveiktu geru darbu.

>klausimas
2012-11-22 14:48

Taigi svarstoma apie šios kadencijos atstovą, kuris priklauso valdantiesiems. Todėl kuo čia dėtos kitos partijos? Seimas kaip žinome yra ne vieno žmogaus, kolektyvinė institucija. Tad Jūsų išrinktasis manau ten nėra kuo išskirtinis, kad jam iškart aukštus postus duotų. O ar jis ką norėtų keisti, ar tik kalbėjo per rinkimus, tai dar neaišku. Šiaip įsimylėti bet kurį politiką iki ausų ir jo nematyti objektyviai labai tiktų gyvenant Šiaurės Korėjoje:)

xxx
2012-11-21 15:44

Tesidziaugia karabasiukas kad is vis pateko o jau uzmojai ojojoj. Nepersokes griovio nesakyk op!

klausimas
2012-11-21 14:36

Uo,kiek daug suzinojau:) jooo,gaila,kad tie "seniai" neuzleidzia jaunesniems poziciju...mes ju ir nerinkom,o rinkom jauna,verzlu,siekianti tikslu,norinti kazka pakeisti ,atstova:) o jei tiek daug zinot,ar gi konservatoriai yra tokie tobuli??? ju valdymo laikotarpiu,kiek girdejom,visos valdisku istagu vadovu kedes papildytos:)

KPSS
2012-11-21 13:55

Vien proto neužtenka. Reikia dar padorumo, principingumo, nesavanaudiškumo ir kitų savybių, kurių dažnam politikui trūksta. Iki komiteto pirmininko pareigų jam mažų mažiausiai teks palaukti kol išmirs senieji socdemai. Nes ten figūruoja vis tie patys: Bradauskas, Salamakinas, Kirkilas, Bernatonis ir pan. Ir kandidatai į ministrus vien iš "nusipelniusių gyventi geriau": Olekas (išdalinęs 20 mln. kaip premijas savo ministro kadencijos pabaigoje jau krizei prasidėjus), Šedžius (slėpęs ir melavęs apie niūrias finansines prognozes ir prasidėjusią recesiją, bet kaip sako dabar Butkevičius "daug mokęsis ir labai patobulėjęs"), Andriukaitis (amžinas maišininkas ir sunkiai sugyvenamo charakterio patologiškas šnekėtojas), Bernatonis (ūmaus būdo, kartą jau priverstas atsistatydinti iš ministrų dėl nepagrįsto kerštavimo policijos komisarui), Linkevičius (gležnas žmogus be idealogijos, svarbu- būti valdžioje), Vėsaitė (gerai apie save galvojanti diletantė su pretenzija į Ūkio ministres).

gerai
2012-11-21 13:18

O as dziaugiuosi matydama ten musu seimo nari Dariu Petrosiu:) Vakar per TV rode...Dar noreciau matyti ji kokio komiteto pimininku ar pan. Jis protingas vyras,nenuvertinkit jo.

to dzin
2012-11-20 20:29

kaip nesupranti, cia kurjerio redaktyrius atidirbineja dar paskutinius litus karabasui

nezinojot?
2012-11-20 20:25

seimo naujokams isdalino navigatorius. ten nurodyta kur eiti ir netgi kaip balsuoti.

seimui
2012-11-20 19:40

i vasaros 5 interneta ivede?

Seimas
2012-11-20 18:20

ir labirintas sinonimai, ar seimas ir miskas? staripsnio pavadinimas padvelke leninieciu balso antraste (kazkas panasaus - Leninas ir zasys...)

Palikite komentarą