Tomas
2013-03-28 20:27

per arti kito tilto, Jovaruose reikia tilto, nauda visiem gyventojam, o čia tik eilinis lėšų švaistymas, nesvarbu kieno jos. Geriau už ES lėšas sugebėtų kurti naujas darbo vietas, o ne tuščias, bet gražus ir niekam nereikalingas provincijos miestelis.

kodel
2013-03-27 06:50

Nu tikrai tas tiltas per arti ,galetu kur nors ties vasaros estrada padaryt,sujungtu su hipodromu.

jovarai
2013-03-26 20:29

nelaimeliai ,tilta prie tilto statys.. y jovarus uz uz estrados ties versmes gatve kaskur turi buti statomas.

Tekintojas Laimonas
2013-03-26 19:13

Štai kaip tauragiškius ir visą Tauragę Feisbuke - Nuodėmingoje Tauragėje šmeižia ir dergia ačkarikinis kiauliasnukis dirbantis Tauragės VMI: Vo čia tai bus tarzankė, vo čia tai bus vietelė paspjaudyt siemkių ir pažiūrėt kaip skraido meile nusivylusios malalietkos. Tauragės savivaldybės silpnapročiai sukūrė projektėlį – už 10 milijonų pastatys tiltą per „Jūros“ upę. Ties katalikų bažnytėle eisiantis pėsčiųjų tiltas kvepia smagiomis pramogomis. Kad jis visiškai nereikalingas, ir durniui aišku. Juk perėjus jį pasitinka Taurų dilgėlynai, kuriuos perbridus bus galima pamatyti Konvencijos paminklą. Tikrai verta dėl tokio šūdo išleisti 10 milijonų litų? Tikrai neužtenka Tauragei vieno tilto? Tikrai nebeturim, kur leisti pinigų? Verta, sako Pranius. Po fiestų estradoje, tiltas ves į Taurų dilgėlynus patirti litinių santykių. Čia pat po renginių, kažkam ne savo noru teks leistis į dugną. Dar bus galima valgyti siemkes, važinėtis motoroleriu, o svarbiausia atlikti šuolius su guma. Už mūsų 10 milijonų vietos nepilnametėms nebereiks eiti prie viaduko geležinkelio, po gimnazijos meilės dramų čia pat bus galima patirti laisvą skrydį. Liūdna.

anekdotas
2012-11-22 17:53

Susirinko misko zverys ir nutare statyti tilta per upeli ,kad nesuslape kojyciu galetu vaikscioti viens pas kita y svecius .Sutarta diena visi zverys susirinko darbui ti zuikio nera .Zveriu karalius liutas siuncia lape pas zuiki , gal kas atsitiko .Lape rado zuiki namie lovoje ir klausia ,kodel neini y talka.Zuikis pasako ,kad jam abstrakcija..Lape parbegusi papasakoja viska zverims .Tie kraipe galvas ir speliojo , kas ta abstrakcija , gal kokia liga ar dar kas.Antra diena vel zuikio nera , zverys siuncia meska .Vel viskas pasikartoja .Trecia diena p[as zuiki eina pats misko karalius liutas.Randa zuiki lovoj beziurinti y lubas ir klausia , zuiki pasakyk ka reiskia ta abstrakcija.Zuikis jam atsako , abstrakcija reiskia b...bi dejau as ant jusu lieptelio.

SIG
2012-11-21 12:26

KAIP FAINA DUKRAI IS MOKYKLOS BUS GRIZTI

Tauragiškis
2012-11-18 18:28

Manau tinkamiausia tilto pradžia iš praniaus sūnaus namo kiemo,kuris stovi gražiausioje Tauragės vietoje ant Jūros kranto su dirbtiniu pylimu,susitaupytų lėšos šlaito darbams...

Durnių šou...
2012-11-18 18:26

Kas per sunkus ligonis sugalvojo tiltą nuo pusės laiptų??? Čia ką TIK JAUNUOLIŲ tiltas??? O kaip senukams ,invalidams su vežimėliais kabarotis į tuos skardžius?Čia ką,šou kas sugalvos debiliškesnį projektą?Įdomu kas tos idėjos autorius?Manau Švėkšnos ligoninė jam rezervuotų iki gyvos galvos vietą palatoje.

@@
2012-11-17 16:27

Gal nezinote,kam antras tiltas,atsitokekite,o is ko pranius padengs sunaus ejimo seiman islaidas

jhbbjbmn
2012-11-14 21:22

kiek bobuciu -tiek nuomoniu,ir jei i visas ir kiekviena prades kreipti demesi ir atsizvelgineti,tai ant galo taip ir liksim prie suskilusios geldos.Tai gal netrukdom isigyvendinti geriems projektams.Arne?

Palikite komentarą