to--to as
2012-10-26 08:41

ka tu nebalsuosi uz sedbaraJuk tu pydaras,tu privalai balsuoti uz saviskius gaidy

to as
2012-10-25 21:44

As balsuosiu "uz sedbara pedofilu stoga" - o tu umus debiliuke - balsuok uz savo pirma karta...

as
2012-10-25 14:45

balsuokit taurages asilai uz sedbara pedofilu stoga,arba uz petrosiu ta sukciu,man geda per jus kad tauragiskis esu.Ir tegul jus toliau apvaginej,Tik nepamirskit,kad ir vaiku turit,matysiu kas juos gins.Ar galvojat,kad sedbars,o petrosiui irgi ant jusu nusisikti asilai

to komentarai ne į temą
2012-10-25 14:14

O jūs nepagalvojote, kad tik dėl rinkimų čia sulėkė tiek daug politikų juk jų dabar visur pilna. Paprasčiausias pavyzdys ar pastebėjote kiek šiemet buvo partijų ir atskirų politikų sveikinimų mokytojų dienos proga per TV ir spaudoje, o kiek jų tebuvo pernai ar užpernai štai ir visa matematika kada mus prisimena politikai. Todėl ir nieko keisto, kad tokie komentarai nors jų dauguma ir rašo suinteresuotieji rinkimų rezultatais.

komentarai ne į temą
2012-10-25 13:09

Staipsnis apie Konstitucijos dienos paminėjimo renginį. Apie politiką nė žodžio, renginys irgi be jokios politikos praėjo, net stebėtina kai tiek politikų dalyvavo, o praktiškai visi komentarai apie rinkimus ir nei vieno apie Konstituciją ar renginį. Gal pailsėkite prieš sekmadienį, o tai tiek prisikomentavę dar nenueisite į rinkimus.

>rinkejas
2012-10-25 12:35

Tai ir būkit teisingas, o ne meluokit, kad Šedbaras tik dabar per savo kadenciją buvo atvykęs. Vien iš žiniasklaidos žinau, kad jis Tauragėje periodiškai lankydavosi. Savo biure rengdavo gyventojų priėmimus. Matyt, spaudoje skaitėte tik tai, kas buvo rašyta apie Petrošių:) O viename renginyje savivaldybėje (beje, skirtam ir gyventojams), kuriame pats dalyvavau, buvo ir Šedbaras. Negalvokit, kad nuolat kartojamas melas (Gebelso metodas) virs tiesa, kurios vardu spekuliuojate.

Pastaba nezinontiems uz ka balsuot
2012-10-25 12:28

Gaus Sedbars i kaulus vienmandatej. Niekas neivertina, kad garbo partija uz socdemus. Siaip tai jis iseis pagal sarasa del to ir garantuotas. Bus du seimunai uz Taurage, va seime jie ir tegul konkuruoja, nuo to tik TAURAGEI GERIAU.

socdeme
2012-10-25 12:03

Darius debatuose pasirodė puikiai

rinkejas
2012-10-25 09:54

Būkim bėdni, bet teisingi juk Šedbaras apsireiškė Tauragėje tik prieš rinkimus, o tris su puse metų buvo tyla aš jau skaitydamas visa rajonine spauda (kokia ji bėnda ir skurdi bebūtu bei tarnaujanti atskiriems veikėjams) nieko nerasdavau apie juo susitikimus su rinkėjais, jau Žemaitaitis rinktas Šilalėje ir net Meiželytė buvo aktyvesni. Vakar Šedbaras nušovė du zuikius kaip minimum apsilankė Konstitucijos dienos minėjime ir televizijos debatuose sudalyvavo, o paskui vėl dings (nes jis tikrai pateks į seimą pagal partijos sąrašą) juk jis nematė reikalo bendradarbiauti nei su savivaldybės valdžia nei su rajono taryba. Beje vakarykščiai debatai visai patiko ir Darius kuriam replikavo seimūnas, kad jis naujokas nepatyrias pasimes seimo koridoriuose, kad ten reikia dirbti, o nėra kada mokytis (o Šedbaras matyt prieš patekdamas į seimą labai studijavo seimo pasatų planus, o gal samdė korepetitorius) pasirodė gana puikiai.

Uz kita
2012-10-25 06:52

As tai uz Prana, leiskit ji i Seima, taip zmogus nor valdzios, kad net Seimo pirmininke nuotraukoj savo kolukietisku peciu uzdenges..... nieka neprileisiu prie lovia....:)

Palikite komentarą