Irena
2012-12-31 08:49

Ar išnagrinėjo istorikai,archeologai Mažosios ir Didžiosios Lietuvos akmeninių tvorų panašumus ir skirtumus. Nežudykite protėvių turto. Tauta be praeities, tauta be ateities. Dabartinei lobistinei Lietuvai linkiu sustoti ir pamątyti...Paprasčiausiai - Gėda. Padarykite tvorą iš plastmasės - gražu, snobiška ir pinigėlių "liks". "Kur eini žmogau?

ooo
2012-11-17 16:35

Jei ne zmoniu akylukas ,seniunas butu visa akmenine tvora nugrioves.O likuciui restauruoti galima is nugriautos tvoros akmenu,jei ju neprichvatizavo seniunas.Juk jis nieko nebijo,nes yra vienos partijos narys kaip ir pranius meras.Zmones ,bukite budrus,nes tie partieciai viska gali-ziurek patiks koks paminklas, ir atejes gali nerasti,sakys,kad buvo i zeme sulindes ir prasmego.

NORKIŠKĖS GYVENTOJAS
2012-11-15 21:11

1870 m. KAZIMIERO IR EUGENIJOS (STAŠINSKAITĖS) RAKAUSKŲ RŪMAI - DVARAS pastatyti Norkiškės kaime, prie Skaudvilės, Tauragės rajone. RŪMAI -DVARAS pastatytas (suręstas iš MAUMEDŽIO IR ĄŽUOLO RĄSTŲ, apkaltų lentomis) pastatas ant akmenų mūro pamato dviejų aukštų. Svarbiausias K. E. RAKAUSKŲ rūmų akcentas - mezoninas: juo pabrėžtas pagrindinio fasado priešakys, mezoniną papildė prieangis su balkonu, paremtu kolonomis. Pastatas gausiai puoštas medžio drožiniais (partiko frontonas, langų ir durų apvadai, pastogės juosta, balkono baliustrada). Dvaro rūmuose buvo retų tapytų paveikslų, senų dokumentų rinkinys, nemaža biblioteka, viena didelė patalpa skirta oranžerijai, Švenčių metu dvaro rūmuose buvo gausiai iliuminuojama elektros lemputėmis. K. E. Rakauskų rūmuose buvo 24 geros kokybės kokliniai pečiai ir krosnys Visą tai Batakių seniūnas JONAS JUOZAPAITIS įsakė seniūnijos darbininkams Kęstui Karlikauskui ir Juozui ANDRIEKUI NUGRIAUTI SUPIAUTI IR IŠVEŽTA KAŽKUR... SAVO UOŠVIENEI DVARELĮ PASTATYTĮ. MAUMEDŽIO IR AŽUOLO RĄSTUS IR 24 KOKLINIŲ PEČIŲ IR KROSNIŲ KOKLIUS TAURAGĖS RAJONO BATAKIŲ SENIŪNAS JONAS JOZAPAITIS ŽADĖJO GRĄŽINTI IKI 2012 M. GRUODŽIO 20 D. NORKIŠKĖS KAIMO ŽMONĖMS, NES MATOME KAD TAI JŲ NUOSAVYBĖ IR TEISINGUMAS BUS !!! KODĖL TAURAGĖS RAJONO , BATAKIŲ SENIŪNAS JONAS JUOZAPAITIS PRIVERČIAMAS SENŲ KOMUNISTPALAIKIŲ VYKDYTI SUSIDOROJIMUS SU DORAIS NORKIŠKĖS KAIMO ŽMONĖMIS, NEJAUGI JO VAIKAMS IR ANŪKAMS BUS MALONU PRISIMINTI SILPNAVALĮ TĖVĄ, SENELĮ KURIS VISĄ LAIKĄ KENKIĄ NORKIŠKĖS ŽMONĖMS, PAKLUSDAMAS TAURAGĖS VALDŽIOJE DIRBANČIŲ NUSIKALTĖLIŲ BUKAPROTIŠKĖMS NURODYMAMS. MIELAS, BATAKIŲ SENIŪNE, JONAI JUOZAPAITI NEJAUGI TAU SUNKU KA NORS DARANT SUSIKVIESTI TOS VIETOVĖS ŽMONES APSITARTI, IŠKLAUSYTI IR TEN GYVENANČIŲ ŽMONIŲ NUOMONĘ, IR TADA DARYTI GAVUS DAUGUMOS PRITARIMĄ.

Norkiškės Maironiečiai
2012-11-07 20:09

Visi Lietuvos Maironiečiai labai pasipiktinę kad 2012 m. Spalio mėn buvę nusikalstamos Pasulyje pripažintos komūnystų partijos aukšti pareigūnai LKP Tauragės RK SEKRETORIUS SIGITAS BACIUŠKA, buvęs Tauragės apskrities viršininkas ARŪNAS BEIŠYS, KOLCHOZO SEKRETORIUS, DABAR Tauragės rajono melagiukas - apsišaukėlis meras PRANIUS PETROŠIUS ir tas kuris 1980 m. klykė: išsižadu savo tikro Tėvo (buvo Amerikoje) kad tapti komsorgu SOVHOZO derektorumi rimukas dalinis - dalinkėvičius barbariškai pradėjo naikinti vieną iš gražiausių Žemaitijoje KAZIMIERO IR EUGENIJOS (STAŠINSKAITĖS) RAKAUSKŲ RŪMUS - DVARĄ , Tauragės rajone, Norkiškės kaime, 2 km. nuo Saudvilės miestelio. K. E. RAKAUSKŲ RŪMŲ - DVARO NAIKINIMO DARBUS ATLIEKĄ DARBŲ VYKDYTOJAS, TAS PATS KOMSOMLCAS -SOVHOZŲ PASTATŲ NAIKINTOJAS - GRIOVĖJAS dalinis - dalinkėvičius

seniunui
2012-10-17 11:40

Batakių kapinių tvora yra istorinis paminklas o už paminklų griovimą gresia baudžiamoji atsakomybė. Dabar tau joneli geruoju nesibaigs

??
2012-10-17 09:45

Kodėl neatsiliepia Tauragės savivaldybės paminklosaugininkai? Ar reikės kreiptis atskiru laišku per aukštesnes institucijas? Ir kas per žmogus tas seniūnas Juozapaitis, kad jam tiek daug dėmesio iš blogosios pusės net respublikos spaudoje? Alio, Mere Praniau Petrošiau.

xxx
2012-10-16 10:28

Batakių seniūnas turėtų būti nubaustas už tokį vandalizmą

Pasipiktines
2012-10-16 09:44

Aš tiesiog šokiruotas tokiu seniūno akibrokštu.Tai gal ponas Batakių seniūnas tegul nugriauna kapinių paminklus ir antkapius! Juk vistiek iš jų jokios naudos tik akmenys į žemę sulindę. Tegul aparia kapines ir rugius tegul pasėja. Gal bus tada daugiau naudos.

Ačiū
2012-10-15 18:56

Batakių seniūnui už išpjautus senus medžius Mažintų evangelikų liuteronų kapinėse ir pastatytą naują tvorą, šiukšlių konteinerius ir kt.

....
2012-10-15 18:09

Tik nereikia galvoti kaip paskutiniams neišmanėliams. Nuo senų laikų kapines, bažnyčias juosia akmeninės tvoros, tai ir turėtų būti atstatyta, sutvarkyta. Be to, ar kas pasidomėjo, kur tie nugriautos tvoros akmenys keliaus? Ar nebus kaip su Vilniaus šaligatvių trinkelėmis?

Palikite komentarą