aida
2012-10-25 09:21

gal kas patartumete,kaipkovoti privaciose valdose su kaimynu vilksuniu keliamu triuksmu .is proto varo tas bereikal skalijimastiek diena tiek nakti.

ryzas
2012-10-15 13:52

Siulyciau vietoje mediniu ispejamuju lenteliu irengti metalines dezes su juose esanciais plastikiniais maiseliais sunu "sud" surinkti ir pakankamai siuksledeziu. Va tuomet pinigai surinkti uz sunu registracija nenueis per niek. Jei dar ivestumete papildoma metini mokesti uz sunu laikyma, tuomet turetumete atliekamu pinigu ir tas dezes papildyti maiseliais. Zinoma prevencijos nepamirsti, daugumai tik per pinigus ir daeina kaip reikia gyventi nesudarant aplinkiniams nepatogumu.

Mėšle Virkieti
2012-10-13 18:33

Atsibodai su savo pezalalais. Uždaryk snukį ir eik gultis.

Petras
2012-10-13 16:56

Tauragės rajono, buve, sovietino raugo prisigėre LKP Tauragės RK sekretorius Sigitas Baciuška, RIMANTAS DALINKEVIČIUS sako: išsižadu Tėvo (tada jis buvo Amerikoje) kad tapti komsomolcu, sovhozo direktoriumi tai parašyta 1980 m. laikraštyje TIESA, skandaligu elgesiu jau nuo seno garsėjantys buvęs Tauragės apskrities viršininkas ARŪNAS BEIŠYS sako varganam kolhoznikėliui: Aš tave mėšle vietoje užmušiu ir daug kitokių grąsinimų, labai užilso gaudydamas nuskriaustąjį,po to sako Mėšle duodu dvi minutes apsigalvoti ir daug kitų grąsinimų melagiukas - apsišaukėlis Tauragės meras Pranius Petrošius ir jų klapčiukai tarybos nariai ir menkystos Tauragės rajono seniūnijų seniūnai inicijavę ir įvykdę nusikalstamas veikas slepiasi už neteisėtų korumpuotų teisėjų ir prokuroru sprendimu sprendimų

Palikite komentarą