remtini asmenys
2012-09-11 17:54

nejaucia nei atsakomybes, nei pareigos pranesti, jei butas nebereikalingas. Vis kiti kalti, o jiems - kad tik dykai viska duotu. Juk cia skriaudzia tokius pat , kaip jie - remtinus. bet tie nuskriausti , kur eileje laukia, kazkodel ant ju nepyksta, o pyksta vien tik ant savivaldybes.

as
2012-09-07 08:29

pakelkit biski nuomos kainas,ar tik dirbantys zmones turi moket uz viska,o islaikytiniu armija net nuomos nemoka,nuomos nemokancius jei nera mazameciu lauk meskit ir va jums tuzinas butu per metus....ai ...vis tiek viskas liks po senovei.....ne seimas sunkiai besiverciancias valstybe remia o degradavusius bomzas,alkoholikes motinas ir kitas gyvenime nieko neveikiancias butybes....

Nesąmonė
2012-09-03 19:13

Kiek butų socialinių stovi tuščių? Peržiūrėkit bent jau Vaižganto gatvės 146 namo butus, kiek rasit:) O gal jie specialiai laikomi? Gal pirmiau siūlykit butus mokiems žmonėms, kurie nors kokius darbus turi, o ne iš pašalpų gyvenantiems, kurie iš valdžios tik ir laukia malonių... Sėdi klerkai kabinete, pinigus popieriuose skirsto, o realiai toliau savo nosies galo nemato! Priešrinkiminė agitacija čia, daugiau nieko neįžvelgiu. Pakalbės, o pavasariop ir vėl nurims, tą tendenciją jau pastebėjau, nes jau stovim eilėje keli metai ir naujienas ta tema seku. Beje, kas čia per prašymai neišregistruoti iš eilės? Jei išvažiavai į užsienį, tai kam tas butas? Grįš? Nejuokinkit! Matėm mes tuos "grįžtančius"

piktinuosi
2012-09-03 12:41

perka ,tik niekas negauna ,i metus pora zmoniu ,10 eiles reikia laukt

Palikite komentarą