mąstantis
2010-03-08 20:44

Skaiciau daug nuomoniu. Yra tiesos ,bet... Gerbiu Roberta. Galiu is sirdies sakyti kad tikrai garbingas ir rupestingas tas musu meras. bet jau karbauskis ir dar tas Pranius. geriau patylesiu. sedi prisi..ike ir dar i merus per galvas lipa ir lenda tauragiskiam i subine su savo pazadais. Siuos du veikejus reiktu mesti is politikos TASKAS. RESPECT PIECIAI !!!!!!

to ūkininkui
2010-01-18 18:17

ūkininkas: > Linai Jegalaviciau nelįsk cia su savo kvailiais komentarais. > Komentuok pats savo straipsnius, nes kitus komentuotojus > blokuoji, jei jie kritiški. Neteršk "Kurjerio" svetainės. taip, žiauriai jegelevičius šaudo pro šalį blokuodamas komentuotojus, jo laikraštpalaikio neimsiu nei pečiui prakurti

eiline tauragiete
2010-01-15 12:15

bjaurus dalykai dedasi toj politikoj, partijos partijos smeizimai susidorojimai, as tai dabartiniu meru pasitikiu, nes blogo mums nepridare, o Petrosius jei gris , tai masinas daugiabutininkai ant stogu gales statyti, nes jo deka netekom aiksteliu...dar mazai prichvatizavo...

Vidas
2010-01-14 15:27

Sakiau tau, kad nesusidėk su kiaulabeišiu. Matai kas gavosi. Dabar ir petrošpalaikis ir karbasnukis vedami į šviesų rytojų stalino kiaulabeišio tave efektyviai įskundė ir sugadino tavo karjerą visiems laikams.Dabar bus taip kaip lapė grįžusi iš 25 TSKP suvažiavimo pasakė bezdžionei kai ši paklausė delegatės ką ten nutarėte. Lapė atsakė kad buvo nutarta kas iki šiol vištieną valgė tas ir toliau valgys, o kas plika subine šliaužojo tas ir toliau šliaužos.

sluckis
2010-01-13 18:42

sakoma,pasakyk, kas tavo draugas ir as pasakysiu,kas tu. taiip ir cia. paziurekit, kas dirba mero patareju. beisys? ka jis gali patarti, jei daugiau savo nosies galo nemato . jo intelektualusis lygis zemiau silpno, tik arogancija, savanaudiskumas ir bukagalviskumas.

Viktar
2010-01-13 17:25

Daugkartinis, valdžioje esantis,nusikaltėlis Pranius Petrošius bėgo į Vilnių su gėlėmis ir verkšleno ,kad vėl paskirtu Tauragės meru?

Vaizdelis
2010-01-13 06:29

....toks- Visi Tauragės valdžios vyrai žmonių akyse "vaidina", kad dirba savo darbą, kad rūpinasi ateitim(tik kieno....),...atsiskleidžia užsklanda ir mes matome, kad jie yra - tiesiog apsimetėliai, vienas kitą kaip bobturgyje apšnekinėja, skundžia, kanda pagalastomis iltimis,...ir kiekvienas svajoja apie Olimpo viršūne... Kada gi pagaliau ta vargšė pasitikinti saujelė rinkėjų jais pradės mastyti normaliai. Aš negalėčiau taip gyventi ir dirbti,...šlykštu.

Praniui
2010-01-12 20:07

Oi tu praniau praniau, tau vieta pragare jau uzsakyta. Tau is desines ten sedes karbauskinis, o is kaires beisys, sigutis uz juokdari lakstytu aplink kaip šakalas, o Komskis dangstytu jusu visu juodus darbelius Antikorupcijos komisijoj. Visas siukslynas... Taurage dar nezino kokiu fruktu turi. Visi jie mėšle iki ausu. Nu tiesa, dar Svinius uz apsaugini.... Zmones, Sviniu reikia sieti ne su Robertu, o su Petrosium, kada jus atsibusit?

Pliumbum
2010-01-12 16:13

Pliumbum-Pb-cheminis svino zymejimas periodineje elementu lenteleje. Tai zino kiekvienas, baiges pagrindine mokykla

hello
2010-01-11 19:12

i paieskos sistema google isiveskite Robertas Piecia=Arunas Pukelis ir ismes informacija.

Palikite komentarą