Visi
2012-08-05 14:09

kalti yra sioje istorijoje. Vieniems kepenis ardo pavydas ir bejegiskumas gyventi kiek geriau,....kitiems,kiek tai prakutus ir pasisekus finansineje sferoje:tuoj atsiranda puikybes ir didybes manija su begaliniu troskimu vadovauti visiem ir valdyti viska. Reikia ziureti is teisines puses>ar turejo sis zmogus teisine tvarka nustatytus leidimus is atitinkamu instituciju statybom visokiom...,jei ne,tai turi sugrazinti viska i pirmine padeti.

Tauragiškis
2012-08-03 12:06

Ko jūs čia visi rėkiate apie neteisėtas statybas.VISOS TEISĖTOS IR NET MŪRINĖS,IR VALSTYBINĖJE ŽEMĖJE,IR NET DAUGIABUČIO KIEME,TIK REIKIA PADĖTI POLICIJAI IR PROKURORAMS KAI REIKIA APDERGTI KOKĮ ŽMOGŲ AR SUKURTI JAM BYLĄ PAGAL TEMIDĖS SCENARIJŲ. .Netikite,nuvykite į Tremtinių kelią 16B,IR GALĖSITE PAMATYTI DAUGIABUČIO KIEME,VISĄ EILE SAVAVALIŠKŲ PASTATŲ,IR NET MŪRINIŲ NAMELIŲ,IR NIEKAS NEBAUDŽIA ,O PRANEŠUS SENIŪNIJAI,NET SENIŪNO PAVADUOTOJAS IR SENIŪNAS UŽSIMERKIA ŠALIA TO MŪRO STOVĖDAMI IR JO NEMATO..O jūs čia nelegalu,nelegalu.Būk policijos samdomas šmeižikas ir šmeižikiškų pareiškimų rašytojas,(už ką nebaus nei Tauragės policija,nei teismas,nei prokurorai),ir daryk ką tik nori,niekas tavęs nebaus,o telefoninė teisė tebegaliojanti nuo rusų laikų,nes skambintojai tie patys tik pakeitę kailio spalvą,padės išsisukti iš nemalonumų.

Visi gali
2012-08-01 08:06

Įstatymai visiems galioja,bet juos galima pakreipti tai į vieną,tai į kitą pusę,tai priklauso nuo valdininkų norų.Gal reikėtų ir miestuose pradėti statyti kiekvienam papildomus statinius prie savo namo sienos,nors namai GRAžIAI atrodytų.Tokių sumanymų turi ne vienas ir aišku tokie sumanymai bus palaiminti.Teisybė brangiai kainuoja,geriau jos neieškoti.

Šaunuolis.
2012-07-28 19:30

Palaikau V.Rimkų.Žmogus stengiasi,tvarko,o čia matai kaimynai nusistovėję įsivaizduoja visagaliais.Iš pavydo gali apsiš....ot gerai kad gaus dar už teismus sumokėti.

to faktas
2012-07-27 06:59

Einam lažybų :), kad yra taip: daromi projektai, visi kaimynai kviečiami, supažindinami su žemės sklypo ribomis. O jeigu kaimynai spyriojasi - tai kelias vienas - TEISMAS. Jei kaimynai nenori savo dalies valstybinės žemės išsipirkti - jų asmeninis reikalas. O kitiems įstatymai leidžia. Įstatymai keičiasi :)), visiems teks savo namų valdas iš valstybės išsipirkti.

Faktas
2012-07-25 13:56

kaip 1 kaimynas ,be kitu gali zemiu projektus daryti ? tas pats pas mus kieme .

nuomonė
2012-07-25 10:08

"apėjo įstatymą" tai reiškia, kad mesti kaltinimai Valstybės turto fondui, jie tvarko žemės reikalus. Kur jų komentaras? Kaip "apėjo įstatymą"? už tai baudžiama. Kiek atsimenu, kad yra vykdomi žemėtvarkiniai projektai. Ar p. Dabulskienė dalyvavo? Norėjo dalyvauti? Kur ta tema komentaras? Tie projektai nemokami. Tai tam namui Rimkus padarė už savo lėšas formavimo projektą. Kodėl kaimynė nepatenkinta? Darytina išvada, kad pavydas, jog žmonės tvarkosi. Turi būti riboženkliai. Už riboženklių sunaikinimą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė, reiktų išsiaiškinti kam jie užkliuvo :). Aš, Rimkaus vietoi, kreipčiausi į teismą už šmeižtą , už riboženklių sunaikinimą, ir vėl paprašyčiau apmokėti teismo išlaidas :)). Ant savo nuosavų laiptų veranda pasistatė, ot tragedija :))), maniau , kad trobelę senolis ant šešuvies kranto susirentė :))))

koncervatorius
2012-07-24 14:14

Isbozinti,tegul gyvena kaip visi normalus zmones-is pasalpos

aha
2012-07-24 11:47

Pavydas iki beprotystės

nu jo
2012-07-23 19:34

vai tas pavydas

Palikite komentarą