jo
2010-01-28 08:27

aš jos vietoj norėčiau būti, manau kad ir daugelis čia komentuojančių. Baisu tas lietuviškas pavydas, ir kas mums įtiks.

Ubagas
2010-01-28 01:42

``Pernai buvo mėnesių, kai direktorė uždirbdavo po 8– 9 tūkstančius litų.`` MATYT TODĖL PAS ŠIĄ PONIĄ REGISTRUOJAMI TIK PO 4-5 ŽMONES NORS PRIE KABINETO TUŠČIA.KURGI TOOOKIĄ PONIĄ VARGINSI.

loreta
2010-01-26 08:36

Aš manau, kad kiekvienam reikia atsisukti į save ir pažiūrėti ką mes nuveikėm. Rajono valdžia tai pat nieko nenuveikė. Aš Piečienei nuoširdžiai pavydžiu, ką ji nuveikė tai nežiau, bet ir algos sau nenusistatė. Padarė moteris karjerą ir ko čia kibti. Sugebėjo tai padaryti ne užpakaliu kaip įprasta o savo galva. Manau, kad reikia klausti to kas sudarė su ja darbo sutartį ir atlyginimo koeficientą nustatė. Ji ne tk direktoriauja, bet dar gydytoja dirba. Apie finansininkę nieko nežinau. Moterys turėtų viena kitą palaikyti, bet matomai ta kova tarp moterų niekada nesibaigs. Esam geros gyvatės, kad tik galėtumėm tai viena kitą suėstumėm.. Manau, kad jeigu rajonui vadovautu moterys tokių nesamonių nebūtų. Jeigu jau tiek daug tų specialisčių tai tegul ruošiasi mero rinkimams, valdžią reikia imti į savo rankas :) Vyrai tegul pailsi.

Loretai
2010-01-25 03:31

Ka ta Pieciene, kaip direktore tokio ypatingai sukreciancio nuveike, kad jei uz direktoriavima tokia alga moketu? Ar ji kokia super novatore, revoliucionavusi Taurages medicinos istaigas???? Ka ta vyr. finansininke nudirbo, kad jei 8.000LT moketu? Gal istempe visa rajona is ekonomines krizes??? Tokiu speciallisciu kaip piecienes ir vyr. finansininkes Taurageje nors vezimu vezk!

amen
2010-01-23 20:43

Taip yra visuose rajonuose, taip buvo ir bus. Šutvės valdė ir valdys, kol nebus pakeista rinkimų sistema. Prezidentė Grybauskaitė kalboje minėjo vienas iš jos tikslų tiesioginiai mero rinkimai ir tarybos rinkimai ne vien iš partijų. Jei tas bus padaryta, bus ir pasikeitimų.

tauragiskis to petrosius
2010-01-22 23:53

butent butent kad situ reikia energingų, veiklių, jaunų žmoni7 o ne tyleniu.

taigi Petrošius
2010-01-22 18:41

poniai Piečienei koeficientą patvirtino. Tegul žurnalistai dar vieną straipsnį parašo. Nu ale kad pasiuto visi ėsti Piečų šeimą, ar čia užsakyti depresantai sėdi ir pasiutimą lieja. Man nusišvilpt kas kokią algą gauną, reikia pykti ant savęs, kad nesugebi užsidirbti. Aš nesugebu, bet nekaltinu Piečų. Iš vis bloga pagalvoti kad tokia Tauragėj valdžia. Matyt labai gerai apmokamas mero postas, kad tokios pjautynės ten vyksta. Toks didelis Petrošiaus noras bet kokiom priemonėm meru būti. Šlykštu pagalvoti, kad net paprastos darbuotojos pjaunasi, draskosi kaip kalės, viena kitą iš darbo atleidinėja. Tvarką įsiveskit, savivaldybė turėtu liaudžiai dirbti. Kalbos toli sklinda. Deskredituojamas savivaldybės vardas. GĖDA. Puse lauk išvyti. Valdžia galėtų pradėti nuo savęs, bet dirbti matomai neturi laiko tik rūpi kokią intrigėlę ar perversmą suorganizavus. Kada baigsis tas bardakas?Jeigu tokie dalykai vyksta tai kyla klausimas ką veikia Tarybos nariai. Negi arčiau savo nosies nieko nemato. Kažkur perskaičiau kad taryboje kažkuris tylenis, tai jeigu jau toks esi, ponuli, tai sedėk namie. Mums reikia energingų, veiklių, jaunų žmonių.

Juokdariam
2010-01-22 14:47

Ir buta cia ko gedytis, va tie, kurie tokius tukstancius gauna turetu gedytis pries varguomenę, kurios dabar vis daugeja! Gal Piečienė ir ne pati sau algą skiria, bet atsibuskit, jai algą skiria savivaldybė, kas meras - ponas Piečia. Čia ir kvailiem viskas labai aišku!!!!Kas vos galą su galu suduria, o kas prabangoje maudosi. Gal ir žmonės baigę mokslus, bet faktas, kad ne be kažkieno pagalbos gaunama tokia alga.

loreta
2010-01-22 10:23

O ko čia dėta p Piečienė? Juk ne ji algą sau skiria.Visi pavydit, jeigu 200 lt gautų tai jau jums įtiktų. Piečienė be galo maloni moteris, nearogantiška, komunikabili. Su tokia moterim malonu bendrauti. Baigusi rimtus mokslus. Siūlyčiau patiems tokiais būti. Ot Jūsu bjaurus pavydas. Yra posakis- nepavydėk kitam nes pačiam nesiseks. Prie ko čia vyras, ji pati labai protinga. Kiekvienas žmogus pats rūpinasi savo gerbūviu, mes nepasirūpinsim. Žiūrėkit ką rašot, ko ji kalta, kad kiti mažai uždirba. Visi mato kiek žmogus uždirba, bet kad jis daug dirba tai niekas nemato. Sprogstat iš pavydo. Gėdykitės.

jo
2010-01-22 10:20

o kai pries kelis metus buvo straipsnis, kad tuometine aps virsininke rickuviene uzdirba 5000, tai sauke cia pavyduoliai kad per dideli pinigai! pasiziurekit kiek buhaltere uzdirba!

Palikite komentarą