to :))))))))))))))))
2012-08-11 16:36

Jo penkių kilogramų aukso...kad iš gėdos pasiskandinant neiškiltų :)))))))))))))))))))))))))

to .............
2012-08-11 16:35

Paprašyk savo "stogų"mentelių kad pažiūrėtų kokie IP,ligone.Tai tu čia pati su savimi ir ilonėlėmis kalbi,juokdare,bei švancus savo kažkokia vieta tiksliai matuoji,elena vyro parduotoji.Parašyk kaip tave tavo vyras draugams pardavinėjo,gausis tikrai geras romanas.

:))))))))))))))))
2012-08-10 16:37

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) komentarai verti medalio.Pagaliau,pagaliau užlankstėte savo trenktietį,pagaliau sudėjote į vietą.Ir teisingai pasielgėte,kiek galima leisti tam trenktiniui terlioti visus laikraščius,meluoti,šmeižti.Jei pažinočiau tuos žmones,tikrai skirtumėm medalį,ir ne bet kokį,o penkių kilogramų aukso,NES JŪS MIELAS KOMENTATORIAU,ESATE TO VERTAS. TAI JŪSŲ DIDELIS NUOPELNAS PADARYTI TOKIUS ATRADIMUS.SVEIKINAME.

Vitoutėliui
2012-08-09 18:30

Miela Ilonyte, jei mus, koleges girdi ir matai. Visos Tavo buvusios kolegės tikimės sulaukti jau neužilgo memuarų apie Tavo baisų gyvenimą su monstru Vitoutėliu iš Trenktinių aveniu. Brangi Ilonyte, ar pastebėjai kaip mums pavyko pagaliau vieną kartą tomis riebiomis dozikėmis užgesinti Vitoutėlį iš Trenktinių aveniu. Neberašo rupšas komentarų serijomis, baigėsi jo litanijos. Matomai Peninkis šįsyk paskyrė veiksmingą ir efektyvų gydymą ir vietoj mėgstamo Vitoutėlio korvalolio išrašė jam Zyprex. Nabagas Vitoutėlis pradėjo gudraut ir pasirašinėja l i n c e taip įjungdamas eilinį kartą durnių. Tarp kitko, kiek teko jau prazonduoti Vitoutėlį kitose saituose, tokiose kaip Delfi, tai ten jis slapukauja pasirašinėdamas po L i n o nickname`u. Brangi Ilonyte, kovojome 3 metus už Tave, kol pagaliau tą obagą velnių išgujome ir išpravodijome iš komentarų. Kas nežinojo, tai Vitoutėlis yra ARTISTAS NUMERIS 1 IŠ SUDEGUSIO TEATRO, kurį žino V I S A - T A U R A G Ė. Oi kad Tu Ilonyte žinotum, mūsų visa Trenktinių gatvė žvengia susirietusi iš Vitoutėlio kliedesių. Vitoutėli, tau teisingai žmonės sako, mažiau daryk nusikalstamas veikas, mažiau pjaustyk kaimynams šiltnamius, mažiau mėtyk kiaušiniais langus žmonėms, mažiau mokink vaikus vogti. Iš tiesų pabaik vienąkart šmeižti nekaltus ir niekuo dėtus žmones, kiek tu esi jau prirašęs pavardžių, adresų, kiek dar šantažuosi ir diskredituosi visus. Esi paskutinis mėšlo gabalas, suskių suskis, žemės kirminas, gyvulys tikras galvijas. Kaip dar tokį brudą žemelė nešioja..? Koks boring`as.. Neberašo Vitoutėlis komentarų nei Kurjeryje, nei Trg žiniose ir nebėra ką pyzdavoti ir juoktis V I S A I - T A U R A G E I iš ligotų Vitoutėlio parašytų kliedesių. Padėkokite komentatoriams, kurie sugebėjo išpravodyti Vitoutėlį iš komentarų ir priversti mėtyti pėdas pasirašinėjant visokiomis l i n c ė m i s. Vitoutėli, nepergyvenk su savo TIK 9 CM Š V A N C U, kuris Debilaitytei tolygus kaip arbatinis šaukštelis, ji netrukus vėl lėks palįsti po vienu adijalu pas Kęstuką į Laisvės gatvę. Greičiau gerk pistrulio, o ne korvalolį kad geriau stovėtų, nes zo paliksi ympotėntas. See ya Ruzgį, I coming soon & wait continue for your`s comments here

.............
2012-08-09 16:16

Ar gražu Vytautai,pats parašai nesąmoningą komentarą,ir pats dėkoji už jo parašymą..........:))))))))))))))))))))))) palauk bent valandą tada tik rašyk,o dabar taip gražiai laikai sutampa:))))))))))))))))))oi atristas.Tau linkiu baigti šmeižti policijos darbuotojus,baigti šmeižti nekaltus žmones,mažiau daryti nusikalstamų prasižengimų ir susitvarkys tas tavo gyvenimas,kitaip esi grynas pajuokos objektas.Dėkok gerbiamiems pareigūnams kad neturi laiko su tavim užsiimti.

lincei
2012-08-09 06:31

Ačių už palaikymą,o kad viena kaimynėlė Eglutė,kurios tėvelis motiną du kartus nušauti norėjo ir dūkrytei matyt iš išgąsčio pasidarė su nervomis negerai,tai mes nekreipiame dėmesio.

:)))))))))))))))))))
2012-08-09 06:27

"...trantų akumų..."Jetus mana,pasirodo ir akumus eina daryti :))))))))))))))))))))))))Na ir tamsumas žmonių :))))))))))))))Gal ir skalbiiankes kas daro Tauragėje.Mažulėle ,jei nieko nesuvoki technikoje išskyrus"švancus",tai nesidaryk gėdos,o kad per tiek darbo metų TIK VIENAS žmogelis liko nepatenkintas ,tai čia manau profesionalumo viršūnė."Machimomis"ir kitais prekybos taškais nepatenkintų TŪKSTANČIAI.Tavimi manau irgi šimtai...

....
2012-08-09 06:21

Jetau,jetau Eglute ,kiek čia pati su savimi prikalbėjai...Jau nei juokas nebeima...

Nu geras
2012-08-07 20:21

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) tikros linksmybės.Nu gerai parašyta:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Vicinui Ruzgiui iš Trenktinių aveniu
2012-08-07 17:40

Vicinėli, prapuoleni, kur esi padares dingau :))))))) Be tavęs legendini Tauragės kloune very boring ir nėra ką veikti tame internete, manau man pritars daugelis internautų šiuo aspektu :)))))))))))))) Be tavo legendinių komentarų, kurie dešimteriopai lenkia net topinius ar net klasikinius Šilansko ir Šapranausko anekdotus internautai nuobodžiauja. Tauragės kurjerio ir Tauragės žinių lankytojai mislija, zo jau tikrai tave Peninkis hospitalizavo ilgalaikiam karantinui :))))))))))))))))))))) Vicinėli, kada parašysi Žiniose ar Kurjeryje naujų komentariukų laukiam, nesulaukiam :)))))))))) Be to, gaideli tu vasaros gale grįšiu keliom dienom. Tavo Dobilų kikimora ir vėl eis pro gatvę vėpsodama pro langą ką veikiu :))))))))))) Senas storbambi, kada susikursi FB, pakviesiu draugauti, nors kam tu TIK SU 9 CM Š V A N C U esi reikalingas, nebent Debilaitytei, kuriai pakanka ir tavo arbatinio šaukštelio :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ruzgį iš Trenktinių aveniu greičiau rašyk komentarus, nes žmonėms tada nereikia žiūrėti nei Bentski šou, nei Maski šou, nei Benny Hillo nei Pono Byno šou. Nes prisižiūri ir prisiskaito tavo ligotuose komentaruose :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ruzgį nebegamink padėlkų elektrinių piemenų, trantų akumų, matai kaip žmonės skundžiasi tavimi koks esi eferistas :))))))))))))))))))))))))))))))))) Mano bratka sakė kaip tavo mergelką Viką kalbančią visomis pasaulio kalbomis klasiokai dūchina ir išrašo španų :)))))))))) Perduok Mindžiui tam obagui velnių kad mažiau dročytusi kieme už malkinių, o su tavim dar pabendrausim komentaruose :)))))))))) Kuo tu jų daugiau rašai, tuo labiau juokais leipsta V I S A T A U R A G Ė pajace tu :))))))))) Good luck and see you later :))))))))))))))))))))))))))))))))) P.S. Destination at 28 august

Palikite komentarą