as
2012-07-29 09:01

ar jus matet kada protinga kulturinga policininka Retas rasyti moka be klaidu

to rezgiui
2012-07-24 22:32

Ir Kągi aš esu prisidirbęs,ponas š...malėjau?Nagi paviešink,o paskui bandysime įvertinti ar tai eilinis šmeižtas ar girto sapalionės? Na neina ponuli čia prikabinti makaronų kad viskas nsenos istorijos.Tų antiįstatymiškų istorijų tauragės policija kasmet vis naujų rezgio šeimai prikuria.O apie keliukų klastoras bylas tai visiškasi šviežias dalykas,kai mano sūnui suklastojo KET pažeidimą ,o paskui nutraukė.O naujausias tauragės policijos ir prokurorų išradimas ,tai šmeižimo bylos"tyrimas"laikant bylą pusę metų stalčiuje,po to dar virš pusės metų tyrėjo kabinete.Na aišku čia policija taip stachanoviškai dirba kai reikia "tirti"rezgio dergėjus,nes tarp jų ir policininkai pakliūva,o savų juk neteisi :)O kai ant rezgio pagal policininkų ,jų draugeliai parašo,tai ir naktimis atvažiuoja "tirti"ir ištiria per porą dienų.Aišku į vienus vartus. Tiesa Tauragės policijoje naujovė,šmeižto bylas,pradėjo tirti Tauragės EKONOMINĖ POLICIJA...Vakar asmeniškai įsitikinau.Turbūt Tauragėje nebėra ekonominių nusikaltimų.Matyt vagysčių bylas tirs ,kelių policija ar muitinės.:)Tauragės policijoje matyt galioja tik pono Rudmino aplinkos sukurti įstatymai.

Rezgiui
2012-07-23 17:43

tau patarimas: susigalvok ką nors naujo,viskas taip senai nusibodai.Kiek metų tą patį gali rašyt,supranti jau nebeįdomu.Jei nori būti toks kietas,tai rašyk ką nors įdomaus.Beje,dėl savo vairavimo,geriau patylėk,juk pats žinai ką esi prisidirbęs:))))))))))))

Rezgys
2012-07-22 13:25

Jei aš ir mano šeimos nariai ant arklių jodinėjame,tai kodėl man ir mano sūnui kelių policininkai buvo sufabrikavę KET pažeidimų bylas,kurias gavo nutraukti,nebausdami kelių policijos klastotojų,kas tapo norma Tauragėje. O jei pastoviai žviegiate kad rezgys šmeižia,tam yra privatus kaltinimas ir LR BK 154 str.Jei jau visiems šeimos nariams fabrikavote bylas,tai tada ginkite savo tiesą ir purvinus mundurus teisme.Juk tenai jūsų net už ,į diktofoną įrašytą ir dokumentuotą melą,nebaudžia.

Keistuoliui
2012-07-20 20:50

Gerb.V.Rezgį, baikite vieną kartą šmeižti policijos pareigūnus.Jūs gerbiamasis automobiliu nesivažinėjate,todėl ir nesusiduriate su kelių gaideliais.Dėkokime policijos pareigūnams,kad jie visur jų tykoja.Jūsų šmeižtas jau peržengė visas ribas.

jonui
2012-07-19 07:07

Tu brangusis pažiūrėk kaip ir kur stato automobilius patys kelių policininkai(ir jų giminytės),ir ypač po darbo ,kaip važinėja ir kas juos baudžia!!!Pažiūrėka kaip jie atlieka TIESIOGINES SAVO PAREIGAS.O jiems eismo saugumas "iki lemputės",jiems tik piningai svarbu. Tuo gali įsitikinti vakarais ir ne tik, kai jie tarsi lkaukiniai gyvūnai tyko grobio pakrūmėse,užkampiuose,ir naktimis kaip plėšikai sukeldami avarines situacijas ir gązdindami grįžtančius iš darbų praeivius, tamsoje tykodami aukų ir staiga įjungdami šviesas,ir ypač prie kapinių(Sandėlių gatvės ir Papušynio).Už tokius bajerius reikėtų rimtai bausti šiuos uniformuotus chuliganus ar bildinti su maršu iš šio darbo.Na bet Tauragės policija seniai nebaudžiama dirba UABo principu ir jiems dzin ,moralė,drausmė ir atsakomybė.Juk jie nebaudžiamųjų kąsta,kuri ir kaulus sulaužiusi žmonėms,nesėdi kalėjimuose,ar net pribaigus žmogų,kaip buvo Lietuvoje su poetu važinėtu iki mirties policijos šuns būdoje,kaip buvo su užmuštu futbolo sirgaliu ,kaip buvo Gargždų policijos nuovadoje su epileptiku,kuris paskaitytas girtuokliu ,buvo sulaužytas ir nužudytas. O jų lozungas"Ginti,saugoti padėti",manau galkėtų skambėti sekančiai : "Visomis ,teisėtomis ir neteisėtomis priemonėmis ir būdais,ginti savo ir savo artimųjų bei kolegų interesus ,saugoti savo irm draugelių munduro garbę,padėti paliuvusiems į nemalonę bendrininkams.

jonas
2012-07-18 21:24

ko jus cia lojat visi,kai policija dirba savo darba,baudzia tuos kurie pazeide taisykles.ar jus norit kad sugriztu tie laikai,kai kas norejo saligatviu vaziavo ar panasiai.tegul buna tvarka mieste ir netrukdykim viens kitam dirbti savo darba,o tai kai kas nors atsitinka,tai visi tik loja kur buvo policija,kodel nieko nedare...

Rasa
2012-07-18 15:56

Tai traktuoju kaip nesusikalbejima ir sveiko proto kriterijaus nebuvima. Gaila, kad grazios iniciatyvos apkartinamos principinemis nuostatomis, taciau auksciausios valdzios nurodymu taip stengiamasi surinkti kuo daugiau pinigeliu i biudzeta baudu pavidalu.

Gruzas
2012-07-18 11:17

Be reikalo neatvaziavo, matyt kazkas iskunde

Lomiks
2012-07-18 10:59

Ar matete, kad kada nors policija butu neteisi? NIEKADA! Taip buvo per amziu amzius, netgi senoves Romoje, kaip gladiatorius tramdydavo to laikmecio tokie patys policininkai

Palikite komentarą