kar
2012-07-15 21:05

tas mūsų meras tikras kaimo japs nieko nebaigęs, nei iškalbos nei išvaizdos.

Petras
2012-07-15 13:33

Galėtų Pranius savo vietą sūnui užleisti,nes jam daugiau pinigų reikia.Jau Pranius galėtų medžioklėje laisvą laiką ramiai praleisti...

To-kazin
2012-07-01 08:29

O kaip tamstele suvoki apie miesto gerbūvį? Aikštės gražios,gatvės gražėja, tai niekas ir neneigia. Bet pagaliau suvok, kad tie projektai finansuojami pagal surinktą miesto biudžetą. Šiuo atveju Stankus gerokai lenkia Praniuką. Stankus industriniame parke kuria darbo vietas, taip į miesto biudžetą pareina daugiau pinigo. Pranius būdamas meru puikiai tuo naudojasi. Tokie kaip Stankai kuria darbo vietas, o tokie kaip Pranius tokių kaip Stankai dėka plečia valstybininkų aparatą. Tiesa, kas liečia aikštes, tai jos rodos ir stebimos, bet palengva vis darkomos, ir kaltų nerasta. Petrošius su savo komanda aikščių padovanojo, o dabar laikas Stankams leisti kurti darbo vietas. Statistika manau būtų tragiška Praniaus nenaudai pagal darbo vietų kūrimą.

Jau
2012-06-24 06:47

stipriai cia reiskiasi comentatorius atsipalaiduokit-dedasi viska zinantis,labai kruts-naturalu-ir as kai buvau katik astuonmetes egzus islaikes maniau esas pasaulio bamba...

Tam kur juokas ima
2012-06-23 21:07

Man rods tau vaidenas:))) Pramones rajone yr kokie keli simtai imoniu, kur i darba per zoles iki pazastu arba per sniega be apsvietima rizikuodami sava sveikata ir gyvybem klampoj tukstanciai tauragiskiu... O i kelias sodybikes Pagramanty pries kelis metus buva naujas asfalts perklots:)))) Da biski paskaityk ka norvegs sstaripny porin, kad tik veina pavarde tau nesivaidentu:)))))

staska
2012-06-22 22:01

nepatinka man nei Stankus neiPetrosius , bet is dvieju blogybiu geriau Stankus.

joo vietas
2012-06-22 20:37

na ka padarysi kazkas kuria darbo vietas , o kazkas ima kysius ir is to statotosi naujus namus ir vaidina darantys gera Tauragei... kiekvienam savo..

Sigitas
2012-06-22 16:49

Tauragė turi tokį merą kokio verta. Kad būtų toks vadovas, kuris verstusi per galvą, kad gyventojai turėtų už ką vaikus maitinti reikia rinkti jau verslo uosčiusi ir geranoriška žmogui politika. Stankaus įdirbis bet kokiam kitam mieste būtu vertas didžiausios pagarbos. Štai jam ir reikėtų vadovauti rajonui.

juokas ima
2012-06-22 16:41

na cia padirbejo ir puons Sedbars...juk jis koncervatorius,ir jo buveine pas Stankus,miesto centre:) tai ir paporino Kubiliui,koks nelaimelis yr Stankus,juk per ta projekta su fontanais,net negalejo masinu aiksteles padaryti Stankams:))) Ziur Stankiene per langa ir dejuoja,kiek cia galejo ispirkti zemes jie...o daba musiek ispirks Petrosius:) Jooo,tikrai,istieskim kelia trinkelem,padarykim apsvietimus iki industrinio rajono Taurageje....tegul vazinejasi autobusiukai ....padarykime tai uz valdiskus pinigus,o viskas liks verslininkams ir naudos turintiems Stankams...ir kada nors pamatysime uzrasa"privati valda,vaikscioti takais negalima" :))))

Antanas
2012-06-22 14:49

Nieko gero is to Kubiliaus.

Palikite komentarą