o
2012-05-06 11:22

Tauragej patys kvailiausi siuksliu karaliu sugalvoti istatymai-nuo patalpu dydzio, o jei zmogus gyvena vienas , tai jam ir dulkes apmokestina?O kas moka uz laiptiniu , aikstynu ir t. siukslas?

paaiskinimas
2012-05-04 06:33

masinos pritaikytos ispilti tik konteinerius. Maisus turetu imestii darbininkai. Manau, kad ne vienas nenoretume kiekviena diena kilnoti maisus ir mesti juos i masina, kai siukslems yra konteineriai. Dekime i konteinerius ir nebus problemu

kodėl
2012-05-03 06:03

mane, šiukšlių maišą, pastatytą šalia konteinerio, paliko? Stovėjau tvarkingas, užrištas, nes į konteinerį netilpau...gal konteinerio šiukšlės kitokios?

stebuklai
2012-04-30 22:15

visi piktinasi kad neturi arba beveik neturi siuksliu, bet kai dabar nebereikia skaiciuoti konteineriu, tai siuksliavezes nesutalpina ir suka tais paciais marsrutais po du kartus. Taip kaip cia yra - netelpa siuksles, kuriu net nera? Ar vis tik yra, bet nesinori moketi?

Bukių "įteisinta" betvarkė
2012-04-27 07:23

Šiukšlės -civilizacijos pasėkmė,todėl jas reikia tvarkyti civilizuotai,o ne barbariškai viską verčiant į konteinerius ir auginant šiukšlių kalnus.Pirma:rūšiavimas nuo pat pradžių,šiukšlėms atsiradus, į antrines žaliavas ir bioskaidžias,kompostuojamas atliekas.Visuotinis gyventojų skatinimas rūšiuoti atliekas per atliekų šalinimo paslaugų įkainius,o ne darant jovalą kaip dabar. Tolimesnis rūšiuotų atliekų transportavimas ir tvarkymas,o ne rūšiuotų atliekų nusikalstamas sumaišymas jas vežant iš konteinerių. Tinkamos deginimui atliekos vežamos į katilinę šilumos gamybai,antrinės žaliavos parduodamos perdirbėjams,kompostuojamos atliekos perdirbamos ir kompostai naudojami miesto žaliųjų plotų tręšimui.Viskas. Ponai politrukai,pirma susitvarkykit "sąvartynus" savo makaulėse,nes jos užimtos tik įvairių schemų kūrimu kaip apvaginėti tauragiškius,o po imkitės buitinių šiukšlių.

tegyvuoja šiukšlės
2012-04-26 15:05

po metų šiukšlių mafukai pateiks siūlymus tarybai dėl nuostolingos "veiklos"ir vėl sieks didinti rinkliavas.Socialistų pasiūlytas šiukšlių rinkliavos būdas -visiškas absurdas,pilnai tenkinantis nuolat augančius trac poreikius.Išsivysčiusiose šalyse mokama už konkrečius sukauptus šiukšlių kiekius,o ne už "dangumi plaukiančius debesis ar šiukšlių mafukų sapnus." Čia totali afrika-azija:politrukų galvose smegenų nerasta,vien tik pustomas sacharos smėlis......

Antanina
2012-04-25 15:46

Visu pirma - reikia ismanancio sita situacija, komisijos pirmininko! Paklauskite p.S.Statkaus , juk jis komisijos pirmininkas nuo savivaldybes, o ka ismano? Meras gudrus - kur sudina vieta,tai ten komisijos pirmininku pastate Statku - zino, kam streles pareis. O tas nesupranta, o lenda. Specialistai turi dirbti toki darba, o ne politikai, ....kurie orkestrui siulo ...graziai padainuoti!

mersas
2012-04-25 08:13

valdzia sau algas isikele,oapie darbininkus visai negalvoja,siukliu padaugejo trigubai,pvz. prie vieno kontenerio,dar plius 10 maisu, kur matyta,visai bardakas paliko.dar butu neapmaudu dirbti,jeigu padinindu algas,o dabar uz ta pati alga dirbti,o darbo daug,jie sedi nieko nemasto tik daugiau siuksliu vezkit ir daugiau nieko.

na
2012-04-24 19:30

mokėkit ir nekniskit proto, dykaduoniams krėsluose tai reikia babkių ir "plovyklą" išlaikyt

CKA
2012-04-24 15:46

kokie specialistai dirba aplamai, tiek savivaldybėje, tiek atliekų "šaraškino" kontoroje. Viskas suplanuota, konkursai ir t.t. Viskas pagal partijos liniją. Kokio lygio sėdi valdininkai tokia ir tvarka, ir nesvarbu, kad esi geras specialistas su aukštuoju išsilavinimu bet nesi partinis tad nesitikėk gauti darbo.

Palikite komentarą