Ojoj
2012-04-12 18:13

Mūsų močiutė senatvėje susirgo senatvine demensija, t.y. senatvinis psichinis susirgimas. Patikėkit, labai užjaučiu žmones, gyvenančius su tokiais artimaisiais.. Jie labai moka prikurti, kad įtikins bet ką. Nežinau, kaip yra šiuo atveju, bet nuotraukoje- žmogus, tikrai turintis psichinių problemų.

edzius
2012-04-12 14:17

kad ateityje neprisišaukti didelių bėdų ir nelaimių, manau, kad reikia išsikraustyti, o namą sudeginti, pastatyti sodybos vietoj koplytstulpį ir skirstytis kas sau, taip bus geriau visiems...

xx
2012-04-12 13:50

Kas norit smeizti vieni kitus, tai rasykit is kart savo vardus, pavardes ir t.t., o ne varykit vieni ant kitu pasislepe po visokiais pavasariais ar da, ar kitokiais anonimais.Viesinkites, nes cia jau ir taip bus daug einanciu i teisma, tai gal ir jus pakliusit!?

da
2012-04-12 09:45

Kiek žinoma čia yra Adamsų šeimyna,tiek Juozas,o ypač jo sūnus Sigitas,pats muša pats šaukia kad jį sumuša,jam taip pat reiktų pasitikrinti pas gydytojus,nes yra geras tipelis..........

besislapstantieji
2012-04-12 09:24

Beje, mielas pavasari, kuris cia isreiskei savo namuone apie tai, kad Juozo seima nori turta uzgrobti, tai tu labai labai klysti...Mes visi paprasciausiai norime ramybes, nes patikek manimi, kad visa gyvenima gyventi su tokiu zmogum, kaip Julius po vienu stogu, yra kazkas klaikaus...Mes jau nebeturime nei gedos, nei nervu, nieko absoliuciai ir mums maziausiai rupi tas prakeiktas namas, del kurio cia toks skandalas keliamas. Bandome pradet nauja gyvenima, bet vistiek kazkas mums kisa koja, net ir svetimoj saly neimanoma ramybes turet.Bet mes dar pakovosim! Uz savo seima pakovosim taip, kad gales zurnalistai dar ne tokiu straipsniu rasyt! O papasakot tikrai turim ka!

besislapstantieji
2012-04-12 09:17

Stai cia mes tie nusikalteliu seima, kurie anot policijos slapstomes Svedijoje...Net klaiku darosi, kai tokius straipsnius paskaitai...Kodel zurnaliste neparase to, jog buvom surinke visus irodymus policijai, kad Julius yra galimas pedofilas? Juk pas ji pilni namai visokiu vaikisku daikteliu, ypac mergaitisku. Policija i tai nereaguoja, tai kur dar bereikia kreiptis? Galime tik ispeti visus zmones, kad saugotu savo vaikus nuo sio asmens. Kaip galima suprasti ir toki dalyka: Juozas Samoska su zmona buvo pas notara, sumokejo pinigus ir norejo kartu su broliu Juliu iteisinti po tevu mirties palikta turta, bet Julius pats neatejo pas notara pasirasyt dokumentu, o keliami kazkokie reikalavimai ar smeiziami zmones be reikalo. Jeigu zmogus turi psichine negalia, tai kas delto kaltas? Kodel uz tokio veiksmus ar issigalvojimus ivairiausius turi kenteti nekalti zmones, turi kenteti seimos nariai, tarpe kuriu yra ir mazamete mergaite?

Na
2012-04-11 18:06

Sunku pasakyti, kas čia kiek kaltas, manau, kad abi pusės po kažkiek. Iš išvaizdos matyti, kad tas žmogus turi nemažai psichinių problemų, o su tokiais artimiesiems ojojoj kaip sunku..

pavasaris
2012-04-11 17:53

juozo seimos tikslas-padaryti juliu neveiksniu ir kad jis neturetu jokios nuosavybes

Palikite komentarą