pritariu
2015-02-02 07:10

Pritariu - moterims, kurios „už“ kad NEREKOMENDUOTINA rinktis pedagogo. Kai einama į darbą, reikia pastangų, kai einame į ar atliekame kažką reikia pastangų... Ir tu būk koks tik nori wow specialistas, be pastangų ir noro joks geriausias specialistas nebus geriausiuoju. Kitas dalykas - pedagogas „Ne prekė“ turguje. Programos, pagal kurias dirbama yra vienodos. Iš tos pačios ŠMM. Klasėje jei masė - mažųjų „teroristų“, kuriem ta mokytoja visiškai nusispjaut, ji parinkta ar neparinkta, ir jie po pamokos nuskambėjus skambučiui savo darbo vietos negeba susitvarkyti. Žinoma protinga klasės auklėtoja ar pirma mokytoja skirs 10 min. pasibaigiant pamokai, ir mokins vaikus to, ką turėtų mokinukas po truputi jau būt išmokęs, po savęs palikti savo darbo vietą tvarkingą ir t.t. Vaikai tėvų nepasirenka... Man baugu, kad žmogaus vertybės nuvertėjusios, kad net tą pedagogą, kurį anksčiau laikėm gera specialybe, šiuo metu to nebeliko, jo profesija sumenkusi. Pedagogas patapo preke, kaip „save parduodantis žmogus“ ir ne kam kitam, o mokinių tėvam privalo parsiduot?! Palaida bala toje Lietuvoje! Nei vienoje demokratinėje šalyje to nebuvo ir nėra. Banke prieini prie langelio, ir nežiūri į specialistą - patinka ar nepatinka prizmę. Lygiai tas pats ir kitose įstaigose. Žinoma ir tai yra didelis apsileidimas švietimo įstaigų bei ŠMM užleidot ant kupros naštą, o dabar sunku nusimest...

Lina
2012-04-23 22:14

Aš manau, kad tos, kurios pasirinko pradinių klasių mokytojos specialybę, tikrai myli vaikus. Kitaip šito darbo nepadirbsi. Būna išimčių, kaip ir kituose darbuose, bet tikrai ne taip dažnai, kaip čia kai kuriuose komentaruose parašyta. Aš tik norėčiau padėkoti ,,Šaltinio" mokytojai Irenai, kuri 4 metus mokė mano dukrą ir palinkėti sėkmės ir toliau taip darbuotis. Kiekvieno tėvo valia pasirinkti mokytoją, bet jeigu vaikas pats nesistengs, tai jam ir ,,auksinė" mokytoja nepadės. Sėkmės visoms būsimųjų pirmokėlių mokytojoms.

Esmė
2012-04-13 18:05

ne mokytojoje, ne vaike, ne tėvuose, bet visoje supuvusioje švietimo sistemoje, kur nėra dialogo tarp valstybės ir visuomenės!

!!!
2012-04-13 10:45

Geda uzrasyti vaika i mokykla, kurioje tik viena is keturiu gera mokytoja. Kyla klausimas del ko gera? del cirku, del uzklasines veiklos? Tam yra moksleiviu kurybos centras ir kitos papildomo ugdymo veiklos, bureliai... Kazkodel mokytojas mes prisimenane ne del cirko, o del to kaip siandien esame pasiruose gyvenimui, ka mokame. Jei vaikas gerai paruostas mokyklai, motyvuotas - tai manau visos mokytojos geros. Jei nera pavargusi pensininke, tai ir gerai...

vytė
2012-04-13 07:17

Ar aš kuo nors piktinausi, šmeižiau kitas mokytojas? Prie ko čia pavydas, kad pagyriau ne tą, kurią jūs pagyrėte? Nesusireikšminkite.

darbas
2012-04-13 06:48

Nereikia mokytojams būti cirko artistais, tik reikia darbą dirbti, o ne tik dirbančių įvaizdį sudaryti. Reikės ir mokėsim. O man Mažvyde Rasvita Janauskienė patinka, super mokytoja. Puikus straipsnis ir mokytojos puikios. Kodėl visada rašoma apie politikus, nelaimes? Aš norėčiau, kad dažniau tokie straipsniai būtų rašomi. Exmokytojos kvailas komentaras, gal pati buvo išspirta iš mokyklos, kad tokia pikta. Jausmas toks, kad rašė jaunas žmogus.

to vyte
2012-04-12 14:22

gal ir tikrai gera ir nebūtina "mokėti" pačiai girtis, už gerumą pagirs kiti, pvz. jūs:) aš nesuprantu ko kiti pyksta jei pagyrėme vieną žmogų??????? manyčiau atsakymas vienas - lietuviškas pavydas. O pagyrimą reikia užsitarnauti;)

vytė
2012-04-12 13:56

Mokytoja Beata Šimkūnienė tikrai puiki, tik nemoka girtis ir savęs reklamuoti.

piktoms mokytojoms:)
2012-04-12 12:54

nusipelnykit, tai tikrai pagirsime ir jus...pažadam:)

cha cha cha
2012-04-12 12:53

Garantija pyksta tik tos kurios pavydi ir puikiai supranta, kad jų nėra už ką girti :):):):):)

Palikite komentarą