oho
2012-04-03 11:58

pirmą kartą girdžiu, kad violeta su algiu tokie vargšai:)

aa
2012-03-24 05:59

bus Taurageja viskas naujoviskai, dirbs visi policininkai is silales kontrikai turginiai ir visi kiti spekulentai is silales, vietiniai ju nepazinos ,nebus ko pykti ant kaimyno ir gerai, na zodziu didelis prezervatyvas apmaus taurage

to turgely
2012-03-23 14:23

O tu manai"ieškotojai"to nežino tiek metų?Taigi vos ne kasdien kaip patys stažuotojai perka nuo juozuko(be piningų).Svarbu "stogas".

turgely
2012-03-22 20:11

kontra sliapema po kiausiniais medum ir dziovintom zolelem.

Įdomu
2012-03-22 11:21

Ir vėl policininkai "važiuoja"TIK ant jiems"kažkodėl..."nepatikusių... Kažkodėl niekas nerašo kas pakeitė kontrabandines cigaretes DĖŽĖMIS vežusį ir žuvusį policininką.Kas juos tikrina,nors visas miestas apie jų draugelius kalba metais.?Ir kodėl ponai policininkai metų metais negaudo juozelio-"muzikalkės"turgelio cigarečių karaliaus,kurio giminaitis dirba pasienyje,o kaimynas senas policininkas Gediminas. Kodėl negaudoma vieną turgelio vadžių ir aliejaus fabriką namuose turinti(ir giminaitį policininką) ponia Ona,kurios,namuose spaustas aliejus pardavinėjamas tame pačiame turgelyje,su printeriu spauzdintomis etiketėmis.Ponai žurnalistai gali tuom įsitikinti,nes jos samdytos bobelės kartu su juozuko bobelėmis turgelyje metų metais pardavinėja. Ar tauragėje užtenka turėti giminaitį ar kaimyną policininką ir viskas okei? Teko matyti klounadą kaip didžiąjame turguje policininkai vežėsi Juozą radę cigarečių personaliai savo automobiliu ir atgal parvežė(apie tai buau rašiusi)už pusvalandžio,o spoaudoje ir suvestinėse nė mur mur.Ponai policininkai ,žmonės nėra tokie kvaili ir akli ir puikiai supranta tą ,nuo rusų laikų atidirbtą gaudymo sistemą,kurios dėka "taškai"klesti dešimtmečiais o senutės prie prekybos centrų parduodančios sunkiai surinktas uogas,ar sveiką-be penicilino ,pieną, gaudomos kaip recidyvistės,nors po darbo tie patys gaudytojai su žmonomis perka tas uogas.Kam tie cirkai ir patyčios?

to lina
2012-03-22 06:25

o tu,varguole,bene pinigu nemegsti? Ka?

lina
2012-03-21 17:11

duokit zmonem darbo vietu ir nereikes is sklepuku prekiauti.kokios cia gali buti baudos,juk ji nevogia irkodel turetu su kazkuo dalintis.matyt moteriske nieko nemokejo ygaliotiniui del to ir puola kaip skeriai.butu patepusi,tai kitas reikalas.musu tauragiskiai pareigunai pinigelius megsta uz pinigus jie ir kazoka susoktu.

Palikite komentarą