zuperis
2012-03-18 10:47

pamenu, senuolis seną žolę degindavo naktį, jis tam reikalui atsakančiai pasiruošdavo, vėjo kryptį jis pasirinkdavo tik jam vienam težinomu būdu - nebūtinai pavėjui, žolės ir žemės drėgnumo koficiantas, mėnulio fazė turėjo pamatinę t.y. pagrindinę reikšmę, ugnis pro sodybą praeidavo vos per keliolika metrų, visi būdavo pašiurpę, o jis šypsos.. dabar jaunimą paklausi apie žolies deginimą - nežino, tik visi žino, kad ją rūko

to To....
2012-03-17 12:36

va va, tai ir bukim SIOS SALIES PILIECIAIS! kad nesudegtumem per toki psichopata kaimyna, pamate ir praneskim kur reikia. o dabar visi ir laukia kad gamtosaugininkai ar gaisrininikai budetu laukuose ir lauktu, kuriam kampe koks asilas sugalvos susideginti!!!!!!!!!!!!

To ...
2012-03-17 11:36

Sakot-tegul degina. O kaip aplinkiniai,kurie šalia gyvena,gaunasi kad yra nesaugi kaiminystė-gali ugnis staiga išplisti kitur,o ta smarvė kurią neįmanoma net iš buto išvėdinti. Būtinai reikia kontroliuoti ir Kontrolė yra būtina,nes tam(kurui) yra skiriami pinigai-tegul būna malonūs ir dirba Lietuvos žmonių ir gamtos labui. Užtenka tų visokių atsirašinėjimų,nes yra taip kaip yra. Esame šios šalies piliečiai visi ir privalome kiekvienas paisyti visų įstatymų ir nutarimų,kuriuos priima vyriausybė.

...
2012-03-16 16:03

nu jau prie kiekvieno degintojo apsaugininko is bet kokios instancijos tikrai nepastatysi.neimanoma. juk zmogeliu samones neina isgydyti. tai tegul ir degina ta zole, tegul dega ju namai, gyvuliai, o ir patys. juk patys to nori.

Kas
2012-03-16 11:19

Gali pasakyti,kur reiktų skambinti,kai niekas dėl tokių deginimų iš valdžios nekreipia dėmesio?Kur ir kokiu tel.skųsti juos?

Konstatuoja
2012-03-16 11:17

tvarkdariai tuos faktus dėl žolės deginimo dėl kurių apninka panika-skambina tuomet pavojaus varpais. Bet kur yra gamtos sergėtojai,kai netoli Pagėgių,įv.gyvenvietėse patys gyventojai taip pleškina savo šiukšles naglai,kad visų aplinkinių gyventojų kiemai skendi dūmuose,kvėpuoti nėra kai-tiesiog dūsta visi? Manom kad tuo metu turi visi būti atskaitingi aplinkai kaip ir gamtosaugininkų inspektoriai,taip ir policijos pareigūnai,neatleidžia nuo moralinės atsakomybės ir valdininkus-seniūnus,bendrijų pirmininkus. Juk gyvena aplink tų ,savo šlamštą prikauptą degėjus,ir seni žmonės,kuriems grynas įkvėptas oras yra kaip eleksyras sveikatai. Galų gale kuomet tvarkos saugotojai iš tikro pradės dirbti realiai,o ne žodžiais?

Palikite komentarą