algis
2011-02-03 18:48

Lietuva ne Servanteso kraštas , - Don Kichoto ir Sančos Pančos nėra...

Tauragiškis
2010-12-04 17:05

Pagaliau sigitas kancevyčius prisipažino kad mėšlinomis rankomis dirba jau apie dešimt metų, bet už daromus nusikaltimus teks atsakyti jau greitai. O mero patarėjo - tarybos nario - bibliotekų direktoriaus - tvarka ir teisingumas partijos pirmininko sigito kancevyčiaus darbai mėšlu smirdi: klastojami žemdirbių parašai,pasisavinami fiktyviai, aferos būdu žemdirbiams skirti kaimo rėmimo pinigai per žemės ūkio kooperatyvą ŽEMĖSA, teikią melagingą informaciją teisėsaugai ,teismams ir Valstybės vadovams, uoliai - nusikalstamai tarpininkauja klastojant Tauragės istoriją biografiją ir tt..

Woras
2010-06-23 13:31

Na kad bylos nepradėjo nenustebau... O va čia įdomu : ``Šiandien teismas paskelbė nutartį, kuria panaikino Tauragės apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėjo ir Tauragės prokuratūros sprendimus netirti šios bylos ir perdavė medžiagą dėl žmogaus mirties Tauragės teismui nagrinėti iš naujo. Teismo nutartis neskundžiama.`` NORĖČIAU KAIP MOKESČIŲ MOKĖTOJAS SUŽINOTI KAIP NUBAUSTI TIE ``BYLOS NEPRADĖJĘ``IŠLAIKOMI UŽ MŪSŲ MOKESČIUS IR PRIVALANTYS NEŠĄLIŠKAI IR VISAPUSIŠKAI TIRTI BYLAS,BEI ATSAKYTI UŽ SAVO DARBO BROKĄ. PROKURATŪROS VADAS NAUJAS,O DARBAI PO SENOVEI... ČIA VIENAS RAŠĖ APIE TO VADO TIRTĄ BYLĄ KUR IŠ VALSTYBĖS KIŠENĖS DINGO BERODS PENKIAŽENKLĖS SUMOS O JAM NĖ MOTAIS,TIK DAR PAKILO PAREIGUOSE.MATYT TODĖL IR KIAUŠINIAI Į PROKURORŲ LANGUS LAKSTO.KIEK TA,MŪSŲ IŠLAIKOMŲ VALDININKŲ KOMPANIJA BUS NEBAUDŽIAMA?IR KIEK SPAUDOS ATSTOVAI BIJOS ATLIKTI SAVO-ŽURNALISTINIUS TYRIMUS?

jonas
2010-06-23 08:53

Kas čia badu marinasi? galiu bulvių kokią toną padovanoti, bet ar tikrai iš bado jūs tinstat daugiau tikėtina nuo pahmelo.

Ocho
2010-06-21 06:36

O aš maniau, kad jie atvyko spręsti bedarbystės problemą....Kodėl jie negalvoja darbo vietų sukurti, juk baigiam nuo bado tinti,...ką čia bekalbėti apie mokesčius,....lyg aptemusiom akim-mato vien tik kontrobandą,...darbo duokite žmonėms, o nemarinkite badu....

zvk
2010-06-20 07:13

kas tik nebuvo Pgėgiose ir Adamkus, ir Degutienė turbūt ir puse seimo ir tiek pat iš ministerijų, ir nieko nepasikeitė ir nepasikeis, čia kontrabandą varo šimtmečiais, o antra - kontrabanda yra melžiama karvė maitintoja visoms partijoms, kuri yra pozicijoje - ta valdo tiltą ir muitinę, opozicija tenkinasi plukdymu, retkarčiais vieną kita fūrą leidžia prasivežti ir valdantieji, po rinkimų viskas keičiasi vietomis. Daugiau lėšų iš kur paiimti kaip ir nėra, ką ėjo parduoti - pardavė, kas liko - nebeperka, o dar ir prezidentė ne viską leidžia , krizė ne motina - pečių neglosto.Laikas būtų atvežti Tautos vadą Vytautą, ką jis pasakytų?

Patarimas
2010-06-19 17:00

Iškrapštykite iš pasienio tarnybos visas policijos atliekas ir bus tvarka.Visi prisidirbę policijoje sulenda į pasienį o likę policijoje draugeliai ``stoguoja``.Paskui visokie skuteriai su skačais ir varo kontrą,o įkliuvę lekia su kyšiais į Vilnių.

Palikite komentarą