Albertas
2012-02-27 15:23

Pasidomekite,JANCEVICIENE!!!! Ot cia tai interesu ausys islystu...

lijana
2012-02-26 09:32

Zygaiciu gimnazijos valgykloos darbu taipat reiketu susidometi ir net labai.

Auka
2012-02-17 06:48

Man tai užkliuvo maitinimo paslaugos administravimui skirta suma (pernai skirta 0,55 milijono litų, šiemet 0,5 milijono litų) tai arba nusišnekėjo savivaldybės finansų "ministrė" arba tikras kriminalas, kad 25 proc. maitinimo paslaugos išlaidų sudaro administravimo išlaidos.

Teveliui
2012-02-14 10:56

Nesistenkit ,nieko nesugedysit ir neisgasdinsit !Ir toje mokykloje irdar ne vienoje ,yra glaudus rysiai su mokyklu valdzia ,ir tokio maisto''jeigu galima is vis lyginti su maistu'' gamyba ,visu pimiausia turetu uzdrausti arba pranesti atitinkamom istaigoms jie juk tai kiekviena diena mato bet deja ,cia kaip toje patarleje -Jei daug matysi ir kalbesi ,tai ir patsai ''suda'' turesi .Jeigu butu ne taip -musu vaikai sunu edalo ''neestu''!

pastaba
2012-02-13 16:25

atkreipkite demesi lakunu mokyklos Skaudvileje direktoriaus apetita. svolocius kaip reta

Direktoriui
2012-02-13 11:51

Manau ponas Kaminskas galėtų videokamerą pastatyti prie tarnybinio išėjimo iš Jovarų pagrindinės mokyklos valgyklos ir pasitelkęs policininkię Pažereckienę,apie valgyklą dažnai gaudančią rūkorius, pasidomėti ką kas vakarą pilnomis tašėmis velka valgyklos darbuotojai,nes aplinkinių namų gyventojai stebisi kiek maisto"atlieka",nejau vaikai tik vandenį geria o pietų atsisako, ar tokios milžiniškos porcijos kad tiek daug lieka...?

Tėvas
2012-02-13 11:42

Manau seniai STT turėjo prasisukti Tauragės mokyklų maitinimo sistemoje.Kodėl vaikams vėl kemšami nuodai kaip čipsai ,visokie cheminiai saldumynai,limonadai su vėžį sukeliančiais saldikliais,Jovarų pagrindinėje mokykloje,kodėl tenai mokytojams verdama atskira nuo mokinių sriuba ir kitas maistas ,kurių sriuboje pasak sūnaus ,plaukioja viena bulvė ir viena buroko skiedra?Ar ponui Kaminskui tai neneša naudos kad nuodijami vaikai?Kodėl jie vemia parėję iš mokyklos po jos maisto ir skundžiasi maisto kokybe? Kažkodėl atvykus Prezidentui Adamkui, šis vaikus nuodijantis mėšlas buvo išslapstytas,o jam išvykus vėl nuodijami mūsų mažyliai?Kaip čia yra ponas Kaminskai? Ką veikia ,tarpusavio rietenuose ir neaiškiuose tikrinimuose paskendusi mūsų veterinarijos tarnyba,ir už ką gauna algas?

Palikite komentarą