iš pašalies žmogiukui
2011-12-12 18:09

Pagėgiuose šiap nieko nebūna ir išsilavinimas čia visiškai nereikalingas,- Stančaitis atleistas iš policijos už dvaro dangstymą gavo lengvai darbą šiame dvare, pasienietis duodu kepurę prišikt irgi komskiukams ankščiau talkino.

kodėl
2011-12-12 18:01

Klerkė kasdien ištikimai vykdo komskio nurodymus. Seniai A.Trušauskienė neskiria ką leidžią įstatymas ir tik aklas komskių garbinimas, jų interesų gynimas. Parazitine tapusi valddzia, laikosi ant tokių parazitų.

jau
2011-12-12 12:36

iš anksto visi žinojome,kas bus seniūnas,o man jokio skirtumo kas,Petras,Leonas...viską sprendžia ne seniūnas o meras....niekas nepasikeis...

pagegiai
2011-12-12 12:18

tegyvuoja pagegiai! idomu, ka veikia stt ir prokuratura..? jauciu, kad maitinasi ..........

to :))
2011-12-12 10:08

gerai kad nepamiršote paminėti, jog niekam nepriklausote :D

:))
2011-12-12 08:30

Niekada nenorėčiau nei tokio kaimyno nei bet kurioje situacijoje atsidurti šalia tokio žmogaus juk jeigu vyksta egzaminas tai ir durniui aišku negalima maišyti ... nuekite į maokykla kai abiturientai laiko egzaminus tai labai elementaru koks čia smalsumas gali būti ... KEISTA ... nenorėčiau ir tų kandidatų vietoje atsidurti juk jiems irgi nesmagu dėl tokio puolimo. Keistai komentuoja tie kurie mano jog taip galima elgtis. aš nepriklausau niekam tiesiog turiu savo nuomonę... deje ... ne kaip kurie

kaimynui
2011-12-12 08:22

Eilini išmok rašyti.

klerkei
2011-12-12 08:21

Ponia Pagėgių seniūnijos melage,įžūliai melavusi policininkams ,žmogui PRIVALOTE!!! paaiškinti kokiu teisės aktu vadovaujantis negalima dalyvauti svarstyme,ir kokiu teisės aktu vadovaujantis ,neskelbiamos kandidatų pavardės. Čia kas ponia ,Jūsų žento rinkimai,kad Jūs leidžiate sau spręsti kas galima viešinti kas negalima.Ir manau čia ne jūsų nuosavas dvaras,kuriame galioja Jūsų Įstatymai. Patarčiau įdėmiai pasiskaityti Viešojo Administravimo įstatymo nuostatas,ir jas duoti paskaityti tiems 7-iems,kurie norėjo pasirašyti.O ir Baudžiamąjį kjodeksą su ponais policininkais galėtuymėte paskaitinėti kai niekuom nenusiukaltusį žmogų vejate IŠ VIEŠOS VIETOS,t.y. Valstybinės įstaigos,kuri nėra režiminis objektas,ką turėjo žinoti ir vietiniai apchamėję karaliukai -policininkai.

to Taip is pasalies zmogiuks :p
2011-12-12 08:09

Tauragės policijos tarnų stiliaus įžeidinėjimai,gerbiamasai.Keiskite stilkių ponai,polismenai ir ne prie kompų sėdėkite o kontrabandos ir vogtų mašinų gabentojus gaudykite.

Tauragiškis Donatui
2011-12-12 08:06

Na policija kaip Tauragėje(čia ir filmuojant duoda moterims į kailį),ir lieka džiaugtis kad dar nesulaužė Jums ponas Donatai,kaulų(man jau buvo sulaužę už mfilmavimus) nes Tauragės apskrityje už policininkų smurtą niekas nebaudžiami. O Seniūnijoje atviras melas ir chamizmas kaip pas mus merijoje ir seniūnijoje.manau tą ponią,pateikią videoįrašą,galite paduoti teisman,pagal LR BK 154 str.šmeižimas,o ir tie septyni jei meluos,gali būti patraukti administracinėn atsakomybėn už melagingų parodymų davimą ATPK byloje,kurią Tauragės apskrities policijos stiliuje. Jums manau bandys sufabrikuoti,kas laisvai daroma Tauragės policijoje,ir už ką taip pat nebaudžiama,nors net per žinių radiją neseniai buvo pasakyta kad Tauragės apskrities policijoje bjauriausia padėtis Lietuvoje. O kad policijos kerštai prasidės ,tai galiu garantuoti-čia jų silpnybė ir vienintelis pasipuikavimo ir galios parodymo šansas.Aišku keršys kitų rankomis,kaip Tauragėje,kur jų "etatiniams " provokatoriams,leidžiama nebaudžiamai melagingai įskundinėti(įvairiai paskatinant meluojantį,pagal policijos scenarijų,skundiką).Sėkmės ir stiprybės jums.

Palikite komentarą