***
2011-12-16 23:12

beje palinkejimas visiem tautieciam ismokim but laimingi ir tuomet Lietuvai negrės jokios krizės

***
2011-12-16 23:05

Miela Virgute ar zinojai,kad esi nuostabi...O spindincios vaiku akys... Turbut zodziu ir komentaru sitoj vietoj nebelieka....................

***
2011-12-16 22:39

Na nepavydekit brangieji.Uzuot pasidziauge pilate pamazgas ant tiesiog laimingu zmoniu.Dziugu uz kiekviena kas prisidejo prie sito stebuklo ir nereikia cia maisyt politikos.Istikro dizulis ACIU kiekvienam ir zemai nulenkta galva,bent tiek uz sita tikru tikriausia KALEDINY STEBULA.Kaskam cia buvo gaila vaiku, o ne brangieji man tai jusu gaila,nes situ vaiku gaileti nereikia,nes jie yra tiesiog begalo saunus,laimingi vaikai ir beje turintys pacia sauniausia mama.Taip taip Virginija begalo sauni moteris,sauni mama darbstumo skruzde pavydet galetu ir aciu jai uz tuos septynis stebuklelius.Klausiate kodel jiem sits KALEDINIS STEBUKLAS ,neklauskit,nes kurie klause sito nesupras.O jaigu manot kad suprasit,tai zinokit stebuklai lanko tik laimingus zmones.Taigi linkiu tapt laimingiems tuomet KALEDINEI STEBUKLAI aplankys ir jus.

As
2011-12-13 07:43

taip smagu kad gyvens naujoj troboj.mama labai darbsti ,tie vaikai gime ne is girtoklystes ir tikrai nedel pasalpu ,nors amzinatilsi vyrelis buvo megejas isgerti nemazai.na buvo ten taskas .man. smagu tai kad Virga darbsti,nebuvo ten geliu darzeliu,svaros,bet vaikiukai sveiki svarbiausiai.

to tauragiske
2011-12-09 17:39

reikia dziaugtis ,kad yra tokiu mamu kurios drysta gimdyti tiek vaiku, o jus ponia pavydi moteris turbut esate...

vika
2011-12-09 13:07

Džiugu, kad žmonės neabejingi kitų bėdoms ir nesvarbu kas padeda ar meras , ar kitas geros valios žmogus. Nustokim vieni kitus juodinti ir stenkimės pamatyti tai kas gera .

kraštiete
2011-12-09 10:36

Džiugina žmonių gerumas, smagu, kad aukštupiškiai pamiršo, kad tuose namuose buvo prekiaujama samagonu,t. y. buvo " taškas" .Ir pačiai teko patirti ir išgyventi tos šeimynos biznio sukeltus padarinius... Ačiū Dievui, kad samagonyno veikla nutrūko. Gal visam?...

@
2011-12-09 08:06

tai mamytei stiprybes,sveikatos! o apie Petrosiu goksu kalbet,kaip visi seniunai turi lyst i uspakali kad postuose pasilaikytu,antai mazonu seniunijos ne vienas rengihys be petrosiaus neapseina -),atvaziuoja kresteliu vaisiu ir buteli isimetes..

tauragiske
2011-12-08 20:49

Visu pirma labai keista kaip musu miesto meras gali tokia pagalba suteikti o kiek zmoniu tokiu yra, bet niekam niekas nepadeda, juk cia kameros kurios arodys musu pona mera su padejejais??? Cia reiktu mamas kaltinti, kad taip aplaidziai ziuri i savo vaiku ateiti juk niekas nesako kad rekia vaiku kiek tureti ir juos gimdyti, juk visu pirma reikia pasirupinti ar bus galima juos isleisti i ateiti. Jei jusu amzinatelsis vyras buvo megejas isgerti ir jus tik liko aikus gimdyti tai tikrai man gailu ne jusu o vaiku kurie patire stresa seimoje o jums tai niekis yra???

ina
2011-12-08 18:45

Kodėl čia taip liaupsinamas Petrošius. Tegul jis parašo ar pasako viešai kiek tūkstančių paaukojo pats. Daugiausia čia dirbo ir aukojo Profesinio rengimo centras. Mokytojai ir mokiniai bei darbo biržos siųsti kursams į PRC viską padarė, o meras tik suvaidino, kad dažo ir t.t. Jeigu neartėtų seimo rinkimai ir Petrošiai nekeltų savo kadro į seimą, tai ta šeima būtų gavusi špygą.

Palikite komentarą