DUOSIU VINCUKUI CUKRAUS,-
2011-11-29 20:11

AŠ MATAU , KAD TIKRAI ,,DAUNAS'' KALBA , - KAI NIEKINA ,,VAIRUOTOJĄ '' AR ,,PIANISTĄ'' . TAS ,,PIANISTAS'' IR PO 100 METŲ BUS ŽINOMAS , NA O TU NEPRAUSBURNI KUO GALI PASIDIDŽIUOTI , AR KAD LAUKSARGIUOSE ESI BUVĘS ? DEGALINĖ STOVI LAUKUOSE UŽMIESTYJE .TOKIOSE VIETOSE BŪTINA BŪTI SU ATŠVAITAIS DĖL SAVO PAČIŲ SAUGUMO !

Vincas-vairuotojui
2011-11-28 13:41

Kai daunas komentuoja ar sėdi už vairo, nė liemenė nepadės... ,,Šimtas vienas metas'', kaip šaligatvis turėjo ten turėjo būti bent vienoje gatvės pusėje ir apšvietimo žibintai...Degalinė-mažas prekybos kioskelis, p.perėja turi būti... Jei važiuoji Šveicarijoje, ten mieste su liemene niekas nevaikšto. Nukirsi pėsčiajį-visą gyvenimą mokėsi. Nelyginčiau LT su Šveicarija,... bet 1991 tautos pianistas sakė, kad po 10m. gyvensime kaip Amerikoje... Kai valstybė neįgali, b.is. visur gaunasi...

vairuotojas
2011-11-28 08:50

Būtų labai gerai, kad policija labiau drausmintų pėsčiuosius ir dviratininkus, kurie tamsiu paros metu būna be atšvaistų. Tiesiog baisu, kai tokį "mirtininką" pamatai paskutiniu momentu. Juk mašiną sustabdyti yra sunkiau, negu užsidėti atšvaistus.

Palikite komentarą