Tauragiškiai
2010-11-03 18:04

Valdžioje, teismuose, teisėsaugoje įsitvirtino organizuoti nusikaltėliai ir veikią kaip nusikalstamas susivienijimas. Pasipriešinti šitai plėšikų gaujai mūsų jėgos ir pastangos yra aiškiai per mažos. Kalbant apie Tauragę žmonių padėtis yra daug blogesnė negu Lietuvoje. Valdžios pareigūnų nusikaltimus atvirai dengia vietos kišeniniai prokurorai ir teisėjai. Apskrities viršininkkui Arūnui Beišiui įkurus fiktyvų žemės ūkio kooperatyvą "ŽEMĖSA" nusikaltimo bendrininkai suklastojo 25 žemdirbių parašus ir neteisėtai gavo 250 000,-lt LR Kaimo rėmimo fondo lėšų. Nors tą nusikaltimą nustatė FNTT (Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba) Tauragės rajono prokuroras Grąžvydas Žebelys - nusikaltėlių valdžioje stogas nutraukė ikiteisminius tyrimus samoningai vilkino iki senaties. Tuo pat metu Tauragės apskrities viršininkas Arūnas Beišys, pavaduotojas Sigitas Baciuška už suklastotų dokumentų duomenų pateikimą teismui vėl prokuroro G. Žebelio pastangomis tokiomis pat aplinkybėmis išvengė baudžiamosios atsakomybės. Už tai generalinio prokuroro Valantino, nusikaltėlių valdžioje - stogas G. Žebelys buvo kelis kartus skatintas, o Valantinas palikdamas generalinio postą paskyrė G. Žebelį vyr. prokuroru. Tai rodo kad nusikalstama sistema vis labiau įsitvirtina. Bandžiau kelis kartus piketuoti buvo ant manes užsiundyta policija, buvau sužalotas, kelis kartus baustas teismo piniginėmis baudomis. Situacija yra tokia kad piketais, parašų rinkimais nusikalstamos sistemos Lietuvoje neiveiksime. Todėl siūlau pačiu artimiausiu metu kviesti Lietuvos piliečius į visuotinį pasitarimą Vilniuje Vingio parke, nes prie Seimo šaudo guminėmis kulkomis ir ašarinėmis dujomis ir laukia neišbandyta patranka. Į visuotinį pasitarimą kviesti nukentėjusius nuo valdžios, teisėsaugos ir teismų piliečius ir visus kitus piliečius kurių tas pats laukia jei nusikalstama sistema nebus įveikta. Aiškiai matome kad Valstybė minėtos nusikalstamos sistemos pilnai užvaldyta visais lygiais.

Negro
2010-08-28 15:32

Visa ta valdininkiskoji biuriokratija- vienas sudas. Neturi pinigu - esi kaltas. O kas pasakys, kad kaltas Svinius? Taaigi, ir kelias i dangu pinigais klotas.

Nuomonė
2010-08-26 23:43

Nerišlus, tendencingas ir aiškiai užsakomasis straipsnis - žaidžiama tik į vienus vartus. Net Nacionalinės žemės tarnybos pavadinimo teisingai parašyti nesugebėta. Neobjektyvu.

Palikite komentarą