:/
2011-11-19 17:21

Orlovas suda sumale kaip turi buti. Jei zemes sklypas neiteisintas, jame statyba apskritai negalima. :/

Arūnas
2011-11-13 12:54

Šiukšlintojams ,bomžams reikalingas prieglobstis.Kol tapsime civilizuotais piliečiais būtina keisti teisinius labirintus ir kur tik žmonės nori tvarkytis reikėtų fondines ( niekėno) žemes leisti naudotis ir gražinti aplinką.Gerbiamieji primdami sprendimus pažiūrėkime kaip atrodo mūsų fondinės žemės

to ir dar aplinkosaugininkams
2011-10-23 07:29

Istikruju babajai yra ne tie,kurie tas tvoras statosi,o zemetvarkininkai,aplinkosaugininikai,statybu priziuretojai,ar jie kanors siais laikais dar sugeba padaryti?Kas ka nori tas ta daro:stato,griauna,pila ir t.t.Seniai juos visus reikia versti i siukslyna,reikia nauju kadru.

musu
2011-10-22 19:46

rajono aplinkosauga reikia pertvarkyti ,nes jie nieko nepajegia ,kas nori kerta medzius ,statosi uztvankas ,brakonieriauja ,o jie tik skescioja rankom

Ir dar aplinkosaugininkams
2011-10-22 18:04

Jeigu ir toliau cackinsitės skirdami po šimta litų pagal 55 straipsnį, tokie babajai susimokėję grašius ir toliau bujos. Baustumėt pagal 51(13) straipsnį po 1500 lt., tai patys po kelių dienų tvoras nusigriautų. Na, o dabar suprantu, kodėl sunku prieiti prie ežerų pakrančių paprastam žmogui. Iš tikrųjų tai visos Lietuvos problema.

aplinkosaugininkams
2011-10-22 17:23

Kokius Jūs čia cirkus darote. Tvorų tvėrimą vandens apsaugos juostose reglamentuoja Specialiosios žemės ir miško naudojimo sąlygos(126.1. statyti statinius (išskyrus hidrotechninius, vandens paėmimo ir išleidimo į vandens telkinius įrenginius, vandenvietes, paplūdimių įrangą), tverti tvoras;) ir atsakomybė už tai tenka pagal ATPK 51(13) straipsnį. (Specialiųjų žemės, miško, vandens telkinių naudojimo sąlygų pažeidimas arba šių sąlygų neįrašymas arba neteisingas įrašymas į žemės, miško, vandens telkinio nuosavybę patvirtinančius dokumentus). Specialiųjų žemės, miško naudojimo sąlygų pažeidimas ar nevykdymas – užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų. Specialiųjų žemės, miško, vandens telkinių naudojimo sąlygų neįrašymas arba neteisingas įrašymas į žemės, miško, vandens telkinio nuosavybės dokumentus – užtraukia baudą pareigūnams nuo vieno tūkstančio iki trijų tūkstančių litų. Specialiųjų vandens telkinių naudojimo sąlygų pažeidimas arba nevykdymas – užtraukia baudą piliečiams nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų ir pareigūnams – nuo dviejų tūkstančių iki penkių tūkstančių litų. Ponui Orlovui reikėtų palinkėti nepūsti miglos į akis - visų pimą nesuformavus sklypo, statyba negalima, antra aukščiau minėtame teisės akte tvorų tvėrimas vandens apsaugos juostose yra negalimas, nors ir sklypas suformuotas, trečia "Bagdono" prūdas per beveik 40 metų gal tik tris kartus buvo nuleidinėjams. Žinoma, kai nėra rimtų gynybos argumentų tinka ir nesamonių šnekėjimas. Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio trečiojoje dalyje numatytus pažeidimus, – užtraukia baudą piliečiams nuo dviejų tūkstančių iki keturių tūkstančių litų ir pareigūnams – nuo keturių tūkstančių iki aštuonių tūkstančių litų. Ir vieną kartą reikia ištarškinti žemėtvarkininkus už visišką aplaidumą.

Palikite komentarą