hm
2010-10-05 05:53

As tai manau, kad daug yra neigaliu zmoniu, laukianciu socialinio busto,kurie turi irgi sunkias ligas. Manau, kad tai turetu eiti eiles tvarka, kodel Survilienei pirmenybe. Siaip dejuoja, kad mazai pinigeliu, taciau verciau tas jos islaikytinis vyras mestu rukyti. Sedi aiksteja visa laiminga seimynele. Eitu toks vyras, gal ir darba susirasti.

a
2010-10-04 07:33

siulau paviešinti visų soc butų adresus, tegul žmonės pamato realybę

Žinai ką
2010-09-28 14:04

aaa: > man tai baisu ,ta boba kuri turejo ta buta reikia ismest is > buto ir duoti su negalia zmonema ta buta ,kiek jus matot su > tokia negalia zmoniu taugageje,besirdziai jus jei valdzios > vyrams taip butu tai ir namas butu naujas pastatytas ,o > paprastam zmogeliui neatranda nei busto kur apgyvendint > ,apsurdas.sazines turet reikia musu taurages valdziai. viena iš stovinčių eilėje turi retą sutrikimą, sindromą, kuris pažeidžia širdies-kraujagyslių sistemą, kaulus ir sąnarius, regėjimą, virškinimą... beveik viską. Neįgalumas iš vaikystės. Ji rajone šį sindromą turi vienintelė, kita mergytė net pilnametystės nesulaukė, mirė. Laukti eilėje, panašu, šiai moteriai teks dar ilgai, nors įrašyta keletu metų anksčiau už poniutę Žydrūnę. Tai kas čia beširdžiai - norintys prasibrauti per kitų neįgaliųjų galvas ar reikalaujantys socialinius butus skirti tik atitinkantiems visas sąlygas ir pagal įstatymą, t.y. griežtai pagal eilę?

aaa
2010-09-28 07:07

man tai baisu ,ta boba kuri turejo ta buta reikia ismest is buto ir duoti su negalia zmonema ta buta ,kiek jus matot su tokia negalia zmoniu taugageje,besirdziai jus jei valdzios vyrams taip butu tai ir namas butu naujas pastatytas ,o paprastam zmogeliui neatranda nei busto kur apgyvendint ,apsurdas.sazines turet reikia musu taurages valdziai.

dar >>>> :))),
2010-09-28 06:49

kai sakiau "kitų vargdienių", nieku gyvu į jų tarpą nestačiau tokių kaip daujotienė. Iš tos bobšės butas turi būti nedelsiant paimtas ir atiduotas pirmam eilėje, prieš tai nuodugniai patikrinus, ar atitinka sąlygas. Duok Dieve, kad soc. būstų naudotojai būtų persijoti per STT rėtį, lygiai taip pat ir jų laukiantys.

>>>> :)))
2010-09-28 06:40

Nu ne, panašu, kad tai tu ta žiurkė. Nepavykus nugriebti riebų kąsnį iš kitų vargdienių, persiutai ir dabar bandai kąsti kam pakliuvo. Dievas teisėjas, bet ir žmonės nekvaili, dar ne visų smegenys tiek suminkštėjo, kad emocijomis ir tik vadovautųsi. Dar yra ir įstatymai, ir teisingumo jausmas, ir sąžinė. Ir, laimei, ne visi neįgalieji, net su tikrai sunkia negalia, pilni nepakantumo kitiems žmonėms. Kitaip gal ne tik TV, bet ir "Aro" pareigūnų sulauktume.

:))) to aššššššš,
2010-09-24 20:47

Tu esi eiliniė,persiutusi ir visko prisivogusi valdžios klano žiurkė.Ir dabar kai STT pradėjo domėtis,pamėlęs iš pykčio čia dergi vargdienius.

aššššššš
2010-09-24 16:37

Na kagi patinka žmogeliams dėmsys ir šlovė tai ir duosis jie visa gyvenima po laikraščiustv ir pan :( toks vyras o naudos mažai :(( nieko neturi ir jiems nieko nereikia nes juk yra tokiu kurie už ačiū viska gali duoti ir padėti tai kam arti kaip visiems normaliems žmoniems:( O jo žmonlė tai jau tikrai nepesčia visada ir visur save pastatys i aukos vaidmenį. Kiekvienam savolikimasjai jisto lb norėjo tai tegul db ir neverkšlena. Ka pasėjo tair pjauna :(

to 12:42
2010-09-23 14:08

besimylėdami su bobomis, visi normalūs vyrai garsiai komentuoja kas vyksta.

to zinios
2010-09-23 10:42

Parašyk kada ant bobos užlipęs bus :))matyt Tauragės temidė, išskyrus Rezgio sekimą ir jo šeimos terorizavimą fabrikuojant ir klastojant bylas net jo vaikams,kito užsiėmimo neturi.na dar nebent benziniuką pakarosinti nuo Valstybės ir pachalyminti pakrūmėse.Matyt skaudžiai jis jums ant mazolio užlipo.

Palikite komentarą