Valerija
2010-12-10 20:40

Ar tikrai Tauragės rajono savivaldybės, juridinio skyriaus delegacija 2010 m. gruodžio mėn. 10 d. išvyko į BRIUSELĮ (ŽMOGAUS TEISIŲ KOMITETĄ) parvežti, sunkius nusikaltimus, nusikalstamas veikas tęsiančiam, Tauragės mero patarėjui Arūnui Beišiui - KOPŪSTUI arešto orderį suėmimui.?????

to poetas
2010-12-04 06:27

tu kažkoks debilas poetas virkietsubinis

Tauragiškis
2010-11-28 08:05

Ponas ministre pirmininke Andriau Kubiliau, pas mus Tauragėje valdžioje dirbantys nusikaltėliai mero patarėjas ARŪNAS BEIŠYS,Tauragės rajono meras PRANAS PETROŠIUS ir LR Vyriausybės ministro patarėjas VIKTORAS KOVŠOVAS tęsia nusikalstamas veikas,klastoja žemdirbių parašus, teikia melagingą informaciją Valstybės vadovams, įkūrė fiktyvų žemės ūkio kooperatyvą "ŽEMĖSĄ" aferos būdu suklastojo 25 žemdirbių parašus. neteisėtai, nusikalstamai gavo ketvirtį milijono litų 250 000,-lt Kaimo rėmimo fondo lėšų, tai nustatė FNTT (Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba) LR Seimo kontrolierių tarnyba,Klaipėdos apygardos ir LR Aukščiausiasis teismai,tęsią susidorojimą su Lietuvos piliečiais??????

Poetas
2010-11-17 21:07

Arūno Beišio chorui dainos tekstas: Oi Žemėsa Žemėsėle kokia tu žiauri kam tu žemdirbius Tauragės skriaudi. Suklastojau parašus dvidešimt penkis sudorojau neparankius postais apdovanojau pasubinotus aferistas, mero patarėjas aš šaunus.... Dainos tekstą tęsti priedainis turėtu būti petrošiaus ,kovšovo pvz. Širaka strana maja radnaja...vipjem, vipjem kovšovą pabūčiok.... Maloniai kviečiu prisidėti prie dainos sukūrimo.

V. L. patarėjas
2010-11-13 13:59

Oficialiuose tekstuose minint Tauragės valdžioje dirbančių nusikaltėlių: arūno beišio, viktoro kovšovo, praniaus petrošiaus, sigito kancevyčiaus ir kitų nusikalstamo susivienijimo bendrų veiklą arba pareigybės Tauragėje turi būti rašoma kad pagal Klaipėdos apygardos ir LR Aukščiausiojo teismų sprendimus ir LR Seimo kontrolierių išvadas; NEGALI UŽIMTI JOKIŲ PAREIGŲ VALDŽIOS TARNYBOJE O Klaipėdos prokurorai skelbia kad šitie niekšeliai TĘSIA NUSIKALSTAMAS VEIKAS.

Aciu
2010-11-11 19:28

poniai Valerijai,kad priminet ir apie Libmano gelzinkromi...dabar jau ir man lyg per ruka isplaukia sita panorama ir girdetos zmoniu kalbos Jusu minima tema...o juk zmones be reikalo siaip sau nesnekedavo...matyt buvo pagrindas...tarp geliu...

Valerija
2010-11-10 19:11

Tas pats kur gyveno šalia Kelco o kalčiausias yra Ligmonas padovanojes demokratijos tėvą. Dėl to kopūstų šventėje Prancūzijoje Pranius šveitė lašinius o tas tik plikus kopūstus.

Buves Skaudvileje
2010-11-10 15:29

Ar tas Demokratijos Tevas kartais ne draugas Beisys,kur gyveno salia Kelco?

kaimietis
2010-11-10 15:24

Apie Arūnčiką dar kalbama, kad moteris per dieną pas jį grėbusi lapus už dienos darbą kaip užmokestį gavo bambalę alaus ir 3 litus. Gal kas žinote tai tiesa ar tik apkalbos?

ne vietinis
2010-11-10 09:50

tik pajudink is vietos demokratijos teva, iskar kokios diskusijos :) silpnaprociai lakunai bando uzstoti stalinistinius metodus, kurie kazkodel toleruojami Skaudvileje, vykdancia politika. gal jau laikas issikratyti baime is kelniu ir kalbeti tai, kas istikruju vyksta? Kiek dar toleruosti sio pono terora ir visiska nesiskaityma, jis toks pat zmogus, toks pat mirtiningasis, tik chamas, negi del to reikia keliaklupsciauti? nusivalykit seiles ir pirmyn, nebalsuokit, neisrinks ir nebereiks dykai politikuoti ir zmones gasdinti, tegul slifuoja saligatvius Skaudvileje.

Palikite komentarą