Likimo rykštė
2011-09-04 11:35

Šie....Jus nepažįstat tu moteru...Labai tikėtina,kad šie metai atpildo.Net keista,žinant tu poniu gyvenimą. Bet atpildas ir mamai už nuveiktus darbus.Abejotina linkme buvo nukreiptos jos jėgos,kišantis į šeimos gyvenimą ar ,ne ji kalta už didžiąsias dukros nuodėmes ir klaidas...Tai savimyla mama,užauginusi savimylą dukrą. Save myleti gerai,tik ne kitų sąskaita....Tiesa sakant,šios moterys nemyli nei Dievo,nei žmoniu. Joms tas pats,kad mire kaimynui artimas žmogus,vieninteles gatveleje išskirtines asabos kuriu tai neliečia...O kieno,jei ne motinos tai mokykla,vertybiu iskiepijimas?

kaimyne
2011-08-20 19:08

Mama bute negyvena nes ji nuomoja, turi kompensacijas sildymui, nuoma tikrai nemaza ima, biznis klesti. Man nuo tos bobutes teko nukentet, baisus zmogus...

pazystama
2011-08-20 11:10

Zinau Rima kaip zmogu,netikiu ne vienu zodziu to straipsnio...Mama gi turi savo buta,kodel jame negyvena? Kodel nenori lesti savo dukrai ir anukams ramiai kurti savo gyvenimus...Kokia mama taip gali pazeminti savo dukra?ant visos Lietuvos:( Bet labiausiai pikta,anr ponios Venckienes.Ji gi visiskai svetimas zmogus,kokia teise turi kistis ir mokyti svetima zmogu taip elgtis:rasyti i laikrasti,skustis teismui ir pan....ar kartais savo seimoje ji neturi problemu? Ar jai butu malonu,jei po jos "apatinius baltinius"svetimi landziotu?Na prieme laikinai pagyventi,o dabar padek jai isikurti jos pacios bute,lankyk ja,padek...bet gal patogu tureti tarnaite namie?o dukrai su mama reikia laiko...laikas viska uzgydo...

Šie
2011-08-02 21:00

Kiškio metai yra Atpildo metai. Jei šių metų eigoje elgesi kas nors nedorai, skriaudžia kitus ir t.t....,tai kitus 12-ą metų viskas eis blogyn-ir sveikata ir gyvenimo kelio tarpsnis. O už gerus darbus-atlygina visą 12-ą metų šimteriopai. Nepavydžiu tos močiutės dukrai... Gėda net skaityti apie jos elgesį su savo mama. Bedievė ji. Lyg šėtono apsėsta,kad neturi jokios pagarbos savo mamai,kuri padovanojo jai gyvenimą. Meldžiuosi už skriaudžiamą močiutę, tegul ją supa tik gerų žmonių aplinka.

Nuomonė
2011-08-01 15:01

Visiškai sutinku su gerbiama tauragiške. Šita aprašyta ponia iškilusi, suprantama, per ką ir kokiu būdu, net su buvusiomis kolegėmis nesisveikina. Kas jai žmogus, kai nieko nėra švento - netgi motinos...Tuštybių mugė...

Tauragiske
2011-08-01 12:53

Apie kokius atleidimus snekat is savivaldybes! Naujos kartos darbuotojai ir pasiekia geru pareigu tik per glaudzius rysius su Valdzia.Paskui puikuojasi kas AS! O kaip zmogus ,kaip asmenybe O !Tokiu Savivaldybe nemazai .su kai kuriais net pasilabyti nesinoretu.Tokie tik ir pripazysta savo AS! O iki zmogisku jausmu ,-oi kaip toli.

Praeivis
2011-08-01 09:20

Abi vienodos - meilė turtui ir pinigams aukščiau visko. Nesvarbu, kaip įgytam, kad ir vagiant iš "mėskombinačio". Tai ko norėti, užtat ir riejasi kaip kalės dėl kaulo.

Regina
2011-08-01 07:31

nugyventi metai ir ligos sudrumstė senolei mintis.

Loreta
2011-08-01 07:27

Aš sakyčiau jog mamytė supyko, kad dukra nešoka pagal jos muziką. Mama per daug reguliuoja jos gyvenimą, todėl manau ir kyla konfliktai.Aš nerašyčiau tokių straipsnių ir netikiu, kad mama mušama. Blogai kai reikia gyventi su tėvais ar uošviais, Užjaučiu Rimą, protingai padarė, kad nekomentavo..

jonis
2011-08-01 07:13

ka cia visi cerskiat temide issiaiskins tada komentuokit

Palikite komentarą