to jaunimas seime
2011-02-10 17:33

nevarykit.. ant jaunimo..ir nerodykit cia blogiausiu pavyzdziu is cirkininku partijos. Paziurekit i senesniu Bradauskas,Grazulis,Veselka, Sysas... graudu...:) O jauni Liberalu sajudzio atstovai Masiulis, Steponavicius, Simasius tai saunus jauni vyrai... Suprantama, kad Taurages socdemai nori visa laika sumenkinti Taurages jaunima...Nieko pries garbingo amziaus zmones neturiu... bet juk dauguma Taurages socdemuu yra is senos kolukines - sovietines nomenklaturos, kurie iki siol tebemasto senoviskai ir jokio progreso su jais nebus..

Morta
2011-02-10 12:47

Dabar jaunimas geras, ypač kai patenka prie lovio, kiaurai išgraužia.

jaunimas seime
2011-02-09 19:32

Karalius, Adomenas, Sedzius, Scharukas, po teismus tasomas Gabsys ir t.t. va jums jaunimas, va jum pavyzdys.

manc
2011-02-09 10:21

petras: > as balsuosiu uz jaunima.. tegul parodo ka gali.. daug > jaunimo liberalu sajudyje... ziurejau ten rinkiminius > filmukus www.liberalai.org man patiko.. > .. uz jaunima pas valinski kai kas daug tauragej kazkada balsavo... atsargiai, ale senu krienu tai tikrai nereikia :)))

petras
2011-02-08 20:22

as balsuosiu uz jaunima.. tegul parodo ka gali.. daug jaunimo liberalu sajudyje... ziurejau ten rinkiminius filmukus www.liberalai.org man patiko.. ..

jonas
2011-02-07 15:05

nesuprantu tos ministerijos veiklos .Jos funkcijas pilnai galetu atlikti VRM.Is veidelio jis grynas bozy oduvancik,lietuviskai tai butu pienes pukelis.

ne
2011-02-06 20:50

kliedi

Rinkiminė komisija
2011-02-06 18:44

Tauragės valdžioje dirbantys nusikaltėliai: pranas petrošius, arūnas beišys, viktaras kavšovas,sigitas kancevyčius išsikėlė save kandidatais į savivaldybių rinkimus, bet nuslėpe kad jiems galioja teistumas yra anuliuoti jų mandatai ir yra išbraukti iš kandidatų sarašų.

Tauragiškis
2011-02-05 17:24

Įdomu ar Tauragės teismo Pirmininkė papasakojo ponui Ministrui ,kad virš pusės milijono skirti teismo posėdžių įrašams,nuėjo šuniui ant uodegos,nes Tauragės teisme,kaip pas teisėją virtuvėje ,nedaromi jokie įrašai.Manau ne bereikalo...Štai pabuvus teismo posėdyje(kurį taip niekaip nepavadinčiau)nukentėjusiu, pas Teisėją Žebelienę,nebuvo nei sekretorės,nei protokolas rašomas,nei diktofoninis įrašas daromas,reiškia nutartis priimama žiūrint į lemputę ir pasitikint Šventu vidiniu įsitikinimu,kurį manau gali lemti daug faktorių.Nesuprantu ar čia todėl kad jos vyras Vyr.Prokuroras ar kad dėdė buvęs aukštas temidės tarnas.Manau Įstatymai visiems Teisėjams turėtų galioti vienodai. Kažin ar ponas Šimašius žino kad apskundus Teisėjos Žebelienės ,manau neteisėtus veiksmus ir nusižengimus procesinėms normoms,atsakymo iš Teismo Pirmininko reikia laukti 4-5 metus?Kokioje pasaulio pakampėje dar taip gali būti?Ar mes teisinė Valstybė,ponai Teisėjai? Matyt tai žinodamas Ministras ir nesiteikė prisiminti kad be temidės tarnų ir valdžios ponų dar esame ir mes ,beteisiai vergai ,kurie gali būti Teismo salėje dergiami,įžeidinėjami,ignoruojami,ir užčiaupiami,išmetami,nieko neįrašant apie tai niekur,kai kalbame ne tai ko nori teisėjo Šventas vidinis įsitikinimas,policijoje trankomi įsienas,prokuratūroje apkriokiami,vietinės valdžios paniekinami. Pteikite man pavyzdžių kad Tauragėje PAPRASTAM ŽMOGUI jaučiasi, kad gyvename Teisinėje ir Demokratinėje Valstybėje o ne kokioje čiukčių autonomijoje.

Virgiui
2011-02-05 17:08

Todėl ir su tavimi nesusitiko :)))

Palikite komentarą