l.m.g.
2011-07-01 10:22

teko teko bendraut su sia daktarele,bet konflikto neteko turet,nors su itampa eidavau pas sia *ponia*. ka kalbet daug tu pasiputeliu daktareliu yra, jei i kesene neikisi,tai prie kabineto sedek visa diena.va pas tokia kinderiene,kur sesele susitraukus kaip vyza...,o ka kalbet apie ponia Pieciene,ji istolo pasiziurejus degnoze nustato,tik kisk kisenen.

AHA
2011-07-01 08:55

ir man teko pas ja lankytis,tai labai nemaloni gydytoja.Jau seniai laikas poilsiui.Negadinkit kitiems nuotaikos ir sveikatos,''GERBIAMA GYDYTOJA''jau laikas pailseti,juk taip visi laukia...

Baisuoklė
2011-06-30 19:40

o ne daktarė!!!

Raimis
2011-06-30 18:47

Visiskai sutinku su komentarais. Su gyd. Frejeine turėjau reikalų - nesinori pas ją eiti, bet kai prispiria reikalas, nieko nepadarysi, Kas liečia poliklinikos personalą, registratūros darbą, tai SIAUBAS. Lyginti su Kauno, Klaipėdos darbu - tai kaip diena ir naktis. Kai kreipiesi dėl ligos, Tauragėje atrodo, kad patekai į antrinių žaliavų supirkimo punktą (nors ir ten madagumo daugiau).

Jonė
2011-06-30 18:03

TAIP MES VISI ŽMONĖS, VISI NUODĖMINGI, BET ETIKETAS TURI IŠLIKTI. PONAS A. FREJUS, t. y. JOS VYRAS NUOSTABUS, PUIKUS ŽMOGUS...., BET JUK JIS IR NUOSTABIOJE ŠEIMOJE BUVO AULĖJAMAS, AUGINAMAS....TOKS PONO A. FREJAUS LIKIMAS, KAD GYVENIME IŠSIRINKO TOKIĄ NEKULTŪRINGĄ, NEMANDAGIĄ ŽMONĄ. JŲ ŠEIMA IŠAUGINO VIENĄ SŪNŲ, BET SŪNUS DŪMĖ DĖL SAVO MAMOS IŠ TŲ NAMŲ, KUR KOJOS NEŠA....PONIA DAKTARĖ YRA JAU PENSIJINIO AMŽIAUS IR LIGONINĖS VADOVYBĖ GALĖTŲ PAPRAŠYTI, KAD JI PALIKTŲ ŠĮ POSTĄ. JI, KAIP GYDYTOJA ŽINIŲ GAL BŪT TURI.....BET PROCEDŪRAS SKIRIA KOKYBIŠKAS, KAI Į VOKĄ ĮDEDI 50,- Lt. TAIP POKALBIO SU PONIA DAKTARE NEĮMANOMA VESTI, NES JI NET NEIŠKLAUSO...., PASISODINA LIGONĮ KABINETE VOS NE PRIE DURŲ....IR YRA TOKS BENDRAVIMAS..... JI, KAIP MOTERIS GAL BŪT IR NE KALTA, JUK JĄ a. a. , JOS MAMA JĄ PAGIMDĖ, O JOS MAMA BUVO PILNA AROGANCIJOS, TIESIOG BUVO SIAUBAS KOLEKTYVE..... SESUO J. PETRAITIENĖ GAL BŪT ŠIEK TIEK YRA ETIKETO PASKAIČIUSI, NES YRA TAIP PAT GYDYTOJA, BET BE KYŠIO TAIP PAT NEKALBA....SU LIGONIU..... VA, KOKIE MŪSŲ TAURAGĖS MIESTO - RAJONO MEDIKAI.... ADMINISTRACIJA TURĖTŲ SUSIRŪPINTI PONIOS GYDYTOJOS V. FREJIENĖS, KAIP GYDYTOJOS POELGIU, JUK ŽMONĖS ATEINA SU BĖDOMIS....O PAMATAI IŠKREIPTĄ GYDYTOJOS VEIDĄ SU "KLAUSIMU", KO "ATSIVILKAI"....BEVEIK, TAIP GALIMA IŠ JOS SUPRASTI..... PONIA , V. FREJIENE, PASKAITYKITE IR SUSIMĄSTYKITE IR NEDARYKITE SAVO ŠEIMAI GĖDOS.....

susidomejusi
2011-06-30 17:37

jau ko bet mandagumo tikrai jai truksta....teko pas ja lankytis tai daugiau jau nebenorečiau

ligonis
2011-06-30 14:27

apie strauka geriau patylek ...

pacientas
2011-06-30 13:54

bet yra ir gerų daktarų Tauragėje - gyd. Oras, gyd. Straukas, gyd. Petrauskas

Onute
2011-06-30 13:39

Gaila jos vyro,kad turi tokius ziaurius komentarus apie savo zmona skaityti...Jis-nuostabus zmogus,gyvenom kaimynystej.O ji-ragana! Pries pora desimtmeciu teko lankytis pas ja del dukros sveikatos problemu...Nenoreciau visko kartoti,ka teko is jos isgirsti,pazeminimu irgi i valias. Kodel ji vis dar ten dirba? Is tikro juk marios maloniu,dirbti norinciu jaunu specialistu!!!

Dalia
2011-06-30 12:55

Suprantat,darbo kodekso ji nepažeidė,o apie mandagų elgesį bei tinkamą toną ponia nėra girdėjusi.Raudonkaklė mužikė.Kultūringoje visuomenėje tokios gydytojos firma nepriimtų nei tualetų ligoninėje plauti.Ponia Frejiene,garantuoju,kad skaitote,tai va,pastudijuokite bent jau kultūringo bendravimo pradžiamokslį.Nes elgiatės kaip turgaus boba.

Palikite komentarą