to fui
2011-07-03 14:12

Ir kokioj klinikoj Tauragej yra reabilitacija?Ne Vilniuj gyveni..

fui
2011-07-03 13:57

persirašyčiau į kitą kliniką,jei toje dirba tokie monstrai kaip ši gydytoja

keista
2011-07-02 21:36

kad daktare gavo skunda is pacientes, kuria vigi prieme be eiles, o kiti pacientai turejo pasislinkti ir laukti savo eiles, bet skundo neparase. Turbut cia ne daktares ir ne ligonines problema, o pacientes, kuris nepaise kitu zmoniu ir parode ketinima "lipti per kitu galvas", kad tik jam butu geriau. Baisu pagalvoti, kas detusi poliklinikoje kokios epidemijos ar katastrofos atveju

KATIA
2011-07-02 21:06

LANKIAUSI PAS GYD FRėJIENE PRIES MENESI ESU LABAI DEKINGA UZ GERA GYDYMA.SEKMES DARBE IR TOLIAU SEKMINGAI DIRBTI.KAS RASO TOKIUS KOMENTARUS PATYS YRA AVIVIU NE ISMANELIU BANDA.

paciente iš kitos polikl.
2011-07-02 15:20

teko del rankos traumos kreiptis.registratore maloniai pasiule pasirinkti pas ka noriu, aš pasirinkau nepazindama kita gydytoja, kuri paskyre proceduras, viskas sklandziai, ergoterapeute puiki, dar pries tai gydytojas Lingaitis apziurejo, na esu patenkinta, matyt gerus zmones sutikau,ACIU. o visokiu yra , buvo ir bus.

manau
2011-07-02 15:04

Ar vienintele Frejiene grubi su ligoniais,paprasciausiai ji pirmoji uzlipo ant greblio,juk tokie patys komentarai butu jei apie kita daktara parasytu...As manau,kad medicinos etiketo ner ko ju mokinti tuose universitetuose,cia paprasciausiai koks charakterio bruozas,kokia mediko pagarba ligoniui,atjauta jam daugiau nieko,jeigu jie vadovautusi principu kaip tu kitam taip kiti su tavim arba nesielk su kitais kaip tu nenoretum,kad elgtusi kiti su tavim,tai ir viskas butu tvarkojebet deje yra kruopelyte mediku,kurie sypsosi ligoniui,tie,kurie sypsosi ligoniui gave kysi as nelaikau juos padoriais,tai kazkokie veidmainiai,pradzioj su ligoniu kaip su sunim,o gaves kysi kaip su prezidentu,kaip su tokiu mediku paskui atvirai bendrauti,jis gi isverstskuris....Kas blogiausia,kad senieji daktarai ta savo arogancija ir apagailetinu elgiasiu uzkrecia jaunus medikus,nes taip yra diegiama,kad ligonis draugu ir lygiu medikui negali buti,o cia jau pati baisiausia piktzole ir ja isnaikinti jauniems ligoniniu vadovams bus labai sunku...

to Is tiesu
2011-07-02 14:29

Jei visos/visi gydytojai pensininkai iseis i pensija, tai eilese sotvesite ne 2, bet po 12-14 valandu. Kas nori tokiuose baznytkaimiuose dirbti uz grasius? Jauni specialistai arba lieka didmiesciuose arba mauna i uzsieni.

kagomei
2011-07-02 11:45

Ar tu čia girta buvai,ar tikrai esi absoliuti beraštė.Siūlau abiem su Frejiene kartu-vienai į pirmą klasę,kitai kultūros pasimokyti ant amžiaus galo.

Buvęs
2011-07-02 10:44

Nu matai, Vitalija kaip apie tave rašo, šitiek metų išdirbus ir vien tik blogi atsiliepimai, išskyrus vieną beraštę, būk garbinga, eik pensijon .

bronius
2011-07-02 09:15

visi žinome, kad liga yra tarpinė stotelė kelyje tarp sveikatos ir mirties, ir šiandien, kai viskas privatizuota, vienintelis lietuvio turtas - sveikata, tenka dažnai lankytis pas medikus (lėtinis vidinis nukraujavimas nerviniu pagrindu, liga nepagydoma ir progresuojanti), bet tą dieną kai jaučiuosi ypač nekaip tą dieną į polikliniką neinu, nes ir taip bloga, o čia pasitaiko stresinių situacijų. Žinoma, ligoniui geriausias vaistas - žodis, bet kai pabūni eilėse prie kabinetų, pasiklausai kalbų, pajunti, kad lazda kai kuriems ligoniams būtų dar geresnis vaistas

Palikite komentarą