viktute
2011-07-08 14:08

jos visda buvo bjaurus xarakteris

cha
2011-07-07 18:10

Kai einu pas gydytojus, tai atsinesu bloga savijauta, skausma, nerima ir t.t., nes kai gerai jauciosi - pas gydytojus nesilankau. Tai kas kam turi sypsotis, kas ka turi raminti - pacientas gydytoja ar gydytojas pacienta? Gydytojai, kurie taip labai troksta sypsenu, turi dirbti klaunais, o ne gydytojais.:)

darbuotoja
2011-07-05 22:28

Labai daug kalbama apie daktarės, sesučių etiką, kultūrą... Būtų gerai, kad atsigręžtumėte į save, ir pažiūrėtumėte su kokia kultūra Jūs ateinate pas mus. Norite šypsenos, malonaus bendravimo, o ką atsinešate patys? Nekantrumą, pyktį, nepasitikėjimą. Anot jūsų, nei daktarė, nei seselės nieko nemoka ir nedirba... O mes taip pat žmonės. Norime šypsenos, nors truputi kantrybės ir pasitykejimo mūsų darbu.

pacientas
2011-07-05 19:40

Gydytoja bukite mielesne ir sypsokites daugiau,nes jaulabai nepatenkinta gyvenimu ir pilna pykcio.

juk
2011-07-04 20:53

yra visokiu zmoniu bet kurioje istaigoje, vieni zmones spinduliuoja geruma, siltuma, o nuo kitu tiesiog norisi kuo greiciau dingt. Na nevisuomet galima kaltint gydytojus,jei jie pro popierizma musu nemato.Nevarykim jau labai daug ant tu gydytoju, paziurekim ir pamatysim, kad dauguma ju gana kukliai gyvena, nes tiek metu prasimokius gauna gana menkus atlyginimus, nekalbu apie stomatologus ir dar kai kuriuos,

KATIA
2011-07-04 20:39

TIKRAI AS PAGYRAS NERASAU O IR NOREJAU PASAKYTI APIE VAIŠES DAKTARAI JUK JŪS NEPRAŠO KAD DUOKITE MUMS VAIŠIŲ O PASKUI TOKIE SENEI IR VAIKŠTO PO TAURAGE IR PASAKOJA PASKALAS TAI NEIKITE PAS JĄ IR BUS TVARKA. ŠIS KOMENTARAS YRA JUMS FUI IR KITIEMS ASILAMS KAS TAI RAŠO NE KĄ PATS GERESNIS DAR BLOGESNIS.

vika
2011-07-04 10:38

Normali si gydytoja....Blemba pieme zmogu o si vistiek skundus raso reiktu ne pas frejiena tuomet jai apsilankyt :D visada buna tokiu zmoniu ateini lauki lauki o paskui ateina koks senis arba nagesnis zmogus i uzlenda ir ka daba daryt :D skundus rasyt :D

Katiai
2011-07-04 05:20

Ar ne frejiene busi ir sau pagyras pasirasineji?

....
2011-07-03 18:01

dabar žinosiu kad jos kabinete reikia lankytis trečiadieniais kai jos nėra....Ačiū kad pasakėte..

buvusi p.V.Frejienės kaimynė
2011-07-03 15:34

Iš ties kalbant apie šį žmogų, gali pasakyti, kaip žiaurų, negailestingą, besityčiojanti iš sergančio ir dar daug daug baisių epitetų.... Kaip kaimynė - per kaktą pasisveikindavo be jokios šypsenos jog "Didžioji daktarytė", o kaimynai, tai prasčiokai, nors taip pat su aukštaisiais išsilavinimais, kaip ir ponia. Dėl nugaros problemų tenka jau 20 metų lankytis pas p.Frejienę. Galvoju na kaip buvusę kaimynę aptarnaus normaliai. . Ha. pasvajokit. Prie duru atsisėdes išklausai ka po nosim bamba ir bara kodėl sergi ir pagaliau džiaugiesi ačiū Dievui išsprukai iš jos "malonaus" bendravimo. Per daug metų bendravimo teko nunešti ir vaišių. Na vėl kaip kaimynė vis tikėdamasi tuo gražaus pabendravimo, paguodimo...Deja deja į stalčių vaišės ir skubotas išgrūdimas iš kabineto. Aš manau , kad administracija turėtų atkreipti dėmesį į p.V.Frejienės elgesį su ligoniais ir palydėti į užtarnautą poilsį .Apklausus ne vieną tauragiškį tą patį pasakytų - p.V.Frejienė nemoka bendrauti su ligoniais , o kalbant kaip apie specialistę ką aš žinau, jog viską paskiria šeimos gydytojas. Ji tik "tarpinė stotelė" iki fizioterapinio kabineto. Malonu, kad trečiadieniaIs dirba kita daktarytė,tai su malonumu pas ja lankausi. Labai maloniai aptarnauja fizioterapijos med. seserys. AČIŪ JUMS SESYTĖS.

Palikite komentarą