Anekdotui
2011-05-17 02:45

Ale kad tučia mažamečiams anekdotą suskėliai,kuruo net jie nepatikės:)Ir kas užsakė tą anekdotą?

Anekdotas
2011-05-04 19:27

Gyvena,gyvena tokia moteriškė,patogioje vietoje-šalia Nemunas, graži gamta,viskas aplink kaip ant delno. Bet niekas niekas nežinojo,kad jos kailiuke yra žvalgybos agentas įplantuotas,...o ji tai(atsieit)žino....Rinko rinko visas informacijas...galų gale susimaišė jose...ir nulėkė į didmiestį - gal pavyks valdžiai tą viską paporinti,....ir laiku nuvyko...ir paporino (įsivaizduojat-žvalgybos agentas,kuris turi rinkti slaptai info ir pateikti inkognito...) taip viešai ką matė, ką sapnavo, kad visi net žadą užėmę klausėsi-vieniems tas Šešupės porinimas buvo toks naudingas,kad naktimis nemiegodavo-o tik rašydavo ir rašydavo,...o tauta gromuliavo tuos svylančius blynus,...o kitiems-tai kaip kirvis virš galvos,...kaip bjauru kai apie tave nebūtus faktus kuria vis žadėdami daugybę liudininkų. Na virė virė ir prisivirė košės,...tik kaip kabinti dabar? Ogi viskas gerai, būsi paskelbta žv.a.(gal pabijos to),su laiku atrasi liudininkų..ir bus viskas ok-nuramino matomai ją komskių nekenčiantys asmenys,...valdžios juk visi nori-o kažkaip neišeina jos paimti.... Kodėl sakau kad Lietuviškas anekdotas su ta šešupe, ogi todėl kad juokingiausia yra tai kad slaptas žvalgybos agentas nei iš to,nei iš šio lėkte nulekia pas atvykusią Šilutėn Seimo pirmininke ir viešai prieš tv.kameras apie kontrobandas prieš daugelį metų aiškina. Na ar tai ne anekdotas? Gėda net tą temą apie ją liesti. Gal tiesiog paprasčiausia yra specialūs organizuoti tokia tvarka trukdymai Pagėgių merui dirbti savo darbą...Daug visiems kyla klausimų, bet įdomiausia yra- IŠ kur tos sukurtos istorijos ištakos yra...ir kas scenaristas?

Rambynas
2011-05-03 20:19

Tauragės valdžios pareigūnai, valstybės tarnautojai, inicijavę ir įvykdę organizuotas nusikalstamąsias veikas, nuo baudžiamosios atsakomybės slepiasi už teisėjų ir prokurorų korumpotų sprendimų (pagrindas Klaipėdos apygardos prokuratūros 2010 m. kovo 20 d. nutarimas, Klaipėdos apygardos teismo sprendimas civ. b. Nr. 2A-816-159/2005, Lietuvos aukščiausiojo teismo nutartis civ. b. Nr.3 K-3-142/2006, Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių išvados Nr. 4 D-2006/5-273-1026;-1027): Viktoras KOVŠOVAS - Tauragės meras (Vyriausybės atstovas) Arūnas BEIŠYS - apskrities viršininkas (mero patarėjas) Pranas PETROŠIUS - Tarybos narys (Tauragės meras) Algirdas MOSĖJUS - administracijos direktorius Petras JOKUBAUSKAS - Tarybos narys Arūnas JANCEVIČIUS - Tarybos narys Jonas GEDMINAS - Lauksargių seniūnas Jonas SAMOŠKA - Mažonų seniūnas Birutė JOKŠIENĖ - Tarybos narė Jonas KASIULIS - Tarybos narys Stanislovas DEDŪRA - Tarybos narys Edvardas KOCHAS - Tarybos narys Jonas JUOZAPAITIS - Batakių seniūnas Jolanta KAZLAUSKIENĖ - Tarybos narė Eligijus VALSKIS - Tarybos narys Regina RIMKIENĖ - Tarybos narė Virginijus ŽILIUS - Tauragės miesto seniūnas Kristina JONUŠIENĖ - Tarybos narė Vincas JUŠKA - Tarybos narys Vytautas JUŠKA - Žygaičių seniūnas Edita VAITKUTĖ - Tarybos narė Kęstutis BALAŠAITIS - Gaurės seniūnas Juozas JANKEVIČIUS - Tauragės seniūnas Virginijus BŪDVYTIS - Skaudvilės seniūnas Sigitas KANCEVYČIUS - Tarybos narys (bibliotekos direktorius)

loreta
2011-05-02 15:20

B.Minevičienė ginasi pati, ji neturi lėšų advokatui pasisamdyti. Laura Altun yra laikraščio advokatė. Tad niekas su nieko advokatu nesidalina. Laikraštis turi gintis nuo nepagrįsto Komskio persekiojimo. Šis nori už kitų žodžius ir laikraštį atsakovais padaryti.Pradžioje kibo į atlapus LNK, parodė kelias laidas tuomet persigalvoj ir LNK iš atsakovo virto trečiuoju asmeniu, o laikraštis iš trečiojo asmens - atsakovu. Beja, Upė su Seimo pirmininke kalbėjosi ne Pagėgių, o Šilutės centrinėje gatvėje.

Tikras
2011-05-01 17:22

durdomas, kai atsiranda tokių kaip Upė,...ale tai vanduo teršiamas.

vietinis
2011-04-29 17:37

ta UPE vietiniams labai gerai zinoma lunatike.Atvaziuoja y kaima fura ir kontrabandos vaidenasi.1.Furomis cigaretes vezamos nebent per Panemunes posta.Tai kokio velnio sekmingai kirte siena kontrobandistai vaziuotu palei pasienio ruoza knibzdanty pasienieceis y Bitenus.2.Jei kontrobanda buvo keliama kazur ties Bitenais,tai kokiu reikia tam laivu kad uzkraut visa fura.3.Jei cigaretes buvo sandeliojamos Bitenuose-kaime su keliais namais,kur visi viska mato,tai jomis pakraut visa fura nepastebetem tikrai neimanoma.Jei taip ir buvo tada kyla kitas klausimas-ka veike agente UPE

to gerbiu
2011-04-28 11:35

kiek mokesciu sumoka tie, kurie gauna pasalpas?

To gerbiu
2011-04-28 08:34

Netylėti ir viešai kalbėti galima tik pasitelkus faktiniais įrodymais, šiuo atveju matosi kad ji kažkieno yra "užsakyta". Be kita ko - išeina taip, kad betkas,...bet kas ir bet ką gali tos moteriškės metodu apšmeižti,apkaltinti,...vienu žodžiu-privirti juodos sudegusios košės... ir kas gaunasi : sugadina gyvenimą ir sveikatą kitiems,..o sau?...,na sau matomai ne, nes yra tokių žmonių, kurie energetiškai kaip vampyrai pasikrauna veikdami negatyviai. Manau reikia pirma savo sieloje tvarkytis.

gerbiu
2011-04-28 07:57

labai gerai, kad netyli zmones. tokius kurie gauna atlyginimus is musu sumoketu mokesciu ir sitaip elgiasi tik i kalejima... reikia pinigus saziningai uzdirbt, o ne..

y tu byrka
2011-04-27 19:04

ta padla man vis gyvenima suede ,

Palikite komentarą