skaitytoja
2008-02-06 14:23

Nu jus duodat cia.baisu skaityti....kur paciu kultura ir visa kita....Labai gerai kad tokie dalykai,apie kuriuos rase p.Gintaras iskyla y viesuma,nes poltikai tie kurie graziai cvirpia apie grazia ateity,ir geresny gyvenima,patys elgiasi netoleruotinai,tai kodel sito nepaviesinu,gi kuo daugiau tokiu faktu iskils tuo geriau sugebesime atsirinkti kas yra kas pries rinkimus...Taip ir toliau

neskaitytojas
2007-12-17 05:42

pasirode "kurjerio" lygis...... matyt p. Malihas isivaizduoja kad tokie kometarai puosia si laikrastuka, na turint omeny p. maliho issilavinima (berods baigtos 9 klases) tai suprantama.... koks redaktorius toks ir laikrastis. Gal pasalinkit tuos homofobiskus pasisakymus? pasinaudokit teise - "Tauragės kurjeris” pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema ar pažeidžia įstatymus"

Putelis
2007-12-14 10:35

Jegelevičiau, kada tu nustosi šmeižti, kompromituoti, užsiiminėti destrukcija \"Tauragės kurjerio\" atžvilgiu, pjudyti žmones, diskredituoti politines partijas ir kenkti visiems visais atžvilgiais, tol mes tave tvarkysime. Esi vienintelis intrigantas ir aferistas ne tik internetiniuose pasisakymuose, bet ir žurnalistų tarpe. O dar baisiau esi homoseksualas. Kai pagalvoji net plaukai stojasi piestu. Su tavim sugerti kokiam vakarėlyje negali, nes prigirdysi kokį bičiuką ir išpi** Linai, kol nenustosi pilti pamazgu ant kitų partijų ir asmenų \"Tauragėjų balse\", tol būsi pamylėtas kaip pridera. Nes, mes tuoj kelsimės pareklamuoti tavo seksualinę orientaciją ir ne tik į Delfi ar lrytas internetines svetaines.

reziume
2007-12-14 09:00

Nepraustaburnis čia tik vienas ir tas pats -nepakaltinamas.

vika
2007-12-13 17:44

Is pradziu gal ir juokingi buvo tokie komentarai apie linuka, bet dabar kai tai kartojasi po kiekvieno straipsnio nesvarbu apie ka tai jau vemt norisi. Nu, jis gejus ir ka. Tokiu daug siame pasaulyje. Nu jis skestancio laivo kapitonas ir ka. Gejus negali buti kapitonas? Nu nuskes tas .T.B. viena grazia diena ir kas. Daug laikrasciu uzsidaro siais laikais, o Linukas toliau dirbs savo darba kitoje redakcijoje. A vdrug jam pavyks dar koki pusmeti pratemti su zlunganciu laikrasciu o gal dar ilgiau ir tada pamatysim kad jo seksualine orentacija itakos vadovavimui neturi. Ir baikit tersti kurjerio internetini puslapi su tom nesamonem. Be je, sveikinu visa kurjerio kolektyva su tuo laimejimu. Nesvarbu kad tik vienas apdovanotasis.

vertimai
2007-12-13 17:13

čia tiems,kas nesuprato ir galvoja velniaižin ką: Curva piscis aquam bibit – kreiva žuvis vandenį geria (lotyniškai); Stehen birken auf den kurwen – posūkyje stovi beržai (vokiškai); Curva peligrossa – pavojingas posūkis (ispaniškai); In Julio pidaras ohuelos – Liepos mėnesį prisivalgyti blynų (portugališkai); Usrat achuj atjebifi bliadi – mano brolio šeima geriausia šalyje (arabiškai); Huj liu liu huli ibu ibu huj suši – purvinai pilka lapė žingsnis po žingsnio grįžta į bendrabutį (kiniškai);

Tadas
2007-12-13 16:44

Kurjerio Redaktoriau Renaldai, Prasau ivesk cenzura savo komentaruose, nes jau prazengtos visos ribos. Negi sunku....

to tb
2007-12-13 14:55

Ir vel galvoja, kad cia linukas komentuoja. Turiu pasakyt, kad nesu nei Linute, nei Linukas, o pastarojo net mates nesu. Esu tas, kuriam nevisvien, kai pilamos pamazgos ir niekinami zmones. Nesvarbu ar tai butu homoseksualai, politikai, ar dar kas nors. Visada yra ribos. Suprantu, kad yra nesveiku zmoniu musu tarpe, kuriems galbut smagu kazka izeidineti, bet netoleruotina, kai Kurjerio kolektyvas pro pirstus ziuri i tokius nepraustaburniskus pasnekesius savo puslapyje.

skaitytojas
2007-12-13 14:22

Gerbiamas "Tauragės kurjerio" redaktoriau ir kolektyve. Esu tik menkas skaitytojas. O jus laikau išsilavinusiais žmonėmis.Tai kodėl leidžiate savo puslapyje šmeižti, keikti ir koneveikti žmones? Taip menkinate svo prestižą, ponai. O jeigu Jums atrodo, kad tai padoru ir leistina, tai Jūs esate menki ir pikta linkintys. Linkiu gerbti save ir kitus. P.S. Ir nereikia visiems komentatoriams kabinti vienos pavardės. Jeigu ne su jumis, tai ką- kitokie?

tb
2007-12-13 13:41

neatlaike linukui nervukai :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Palikite komentarą