Tauragiškiai
2011-04-03 16:29

Tauragės valdžios pareigūnai, valstybės tarnautojai, inicijavę ir įvykdę organizuotas nusikalstamąsias veikas, nuo baudžiamosios atsakomybės slepiasi už teisėjų ir prokurorų korumpotų sprendimų (pagrindas Klaipėdos apygardos prokuratūros 2010 m. kovo 20 d. nutarimas, Klaipėdos apygardos teismo sprendimas civ. b. Nr. 2A-816-159/2005, Lietuvos aukščiausiojo teismo nutartis civ. b. Nr.3 K-3-142/2006, Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių išvados Nr. 4 D-2006/5-273-1026;-1027): Viktoras KOVŠOVAS - Tauragės meras (Vyriausybės atstovas) Arūnas BEIŠYS - apskrities viršininkas (mero patarėjas) Pranas PETROŠIUS - Tarybos narys (Tauragės meras) Algirdas MOSĖJUS - administracijos direktorius Petras JOKUBAUSKAS - Tarybos narys Arūnas JANCEVIČIUS - Tarybos narys Jonas GEDMINAS - Lauksargių seniūnas Jonas SAMOŠKA - Mažonų seniūnas Birutė JOKŠIENĖ - Tarybos narė Jonas KASIULIS - Tarybos narys Stanislovas DEDŪRA - Tarybos narys Edvardas KOCHAS - Tarybos narys Jonas JUOZAPAITIS - Batakių seniūnas Jolanta KAZLAUSKIENĖ - Tarybos narė Eligijus VALSKIS - Tarybos narys Regina RIMKIENĖ - Tarybos narė Virginijus ŽILIUS - Tauragės miesto seniūnas Kristina JONUŠIENĖ - Tarybos narė Vincas JUŠKA - Tarybos narys Vytautas JUŠKA - Žygaičių seniūnas Edita VAITKUTĖ - Tarybos narė Kęstutis BALAŠAITIS - Gaurės seniūnas Juozas JANKEVIČIUS - Tauragės seniūnas Virginijus BŪDVYTIS - Skaudvilės seniūnas Sigitas KANCEVYČIUS - Tarybos narys (bibliotekos direktorius)

To Mėnulis
2011-03-21 06:06

Turbūt kylat ir keliatės su komskių pavarde-kažkoks jau keistokas nukrypimas,arba kažkieno"įpareigojimas" dalies šalies gyventojų atitraukimui nuo esminių išgyvenimo problemų....Manau kad šaly yra svarbesnių problemų,negu Pagėgių valdžios vyrai. Negražinamos nurėžtos soc.išmokos, kuro ir maisto kainų augimas kas valandą, minimalūs atlyginimai triskart žemiau skurdo ribos...Geriau praregėkite ir kitokią kovą veskite dėl žmonių gerbūvio,...nes nusibodo tie kvaili paistalai apie tuos komskius.Iš kitos pusės pažiūrėjus-galima atrasti daug daugiau kitų Pagėgiuose valdininkų,kuriuos verta kelti ant kritikos viešo pjedestalo ir dar daugiau nuskalpuoti.

Mėnulis
2011-03-18 18:03

Na Kestutis per rinkimus tikrai nemiegojo ir bulkų skanių nekepė, o aktyviai vadovaudamas kontrikams ir ne už dyką, save sarašuose į trečią vietą įsistūmė. Ir kepyklos darbuotojam už šį pastūmėjimą pinigais atlyginta buvo. Visi laimingi ir linksmi po rinkimų ir tegul dartūkstantį metų Pagėgiuose šviečia Komskių saulė.

Nusivažiavo
2011-03-06 07:03

į lankas žiniasklaida-visur tas seimo narys jiems vaidenasi. Manau, kad žmonės balsavo už jo sūnų Kęstutį Komskį-jo vadovaujamoje kepykloje labai skaniai kepama duona, pagarba tokiam vadovui.

aga
2011-03-05 10:17

,,Mero brolis, Seimo narys Kęstas Komskis, rinkėjų valia iš 25 vietos „atkeliavo“ į 3''. Gal, gerbiamieji, pasitikslinkite duomenis, nes tai ne seimo narys, o jo sūnus - VA CIA TAI TIKRA TEISYBE

To as
2011-03-04 06:05

Manau kad būtinai reikia viešinti tokius,kurie privilioja žmones būti stebėtojais...ir po rinkimų tiesiog"nusiplauna" rankas kad nesumokėti tos pažadėtos niekingos sumos. Būtinai reikia tokius viešinti-ir per žiniasklaidą,ir per jų atstovaujamas partijas,...jeigu tokie meluoja vykstant rinkimams, tai galima įsivaizduoti kaip jie meluos patekę valdžion,...reikia viešinti.

as
2011-03-03 15:14

o kai kurie nariai pamiršo užmokėti savo samdytiems stebėtojams užmokėti...na gėda,ka aš žinau:)

juokingas kaimas
2011-03-03 14:56

Taiaisku, jiems gerai kad gauna pigiu cigareciu bet nezino kad uz tai gaus mazesnes pasalpas

Na
2011-03-03 07:25

tikrai nusibodo tie pikti pagėgiškai-išrinko žmonės ką norėjo, kam tie kandžiojimaisi, bjauru į tą kraštą net vykti,nes visi pikti ,susiraukę,iš už po krūmų mato juos sekančius komskius-arba jie tuos komskius seka ir koneveikia,....tikra komedija, nebėra ten tarpe gyventojų loginio masdtymo ir sampratos, nes daugelis pasiduoda visokiom provokacinėm ambicijos nukreiptoms-būtent prieš komskius,...kažkokios keistos kai kurių jėgų ištakos, kurios pastoviai reiškia nepasitenkinimą,...nusimeskite , žmonės, tą juodą šleifą nuo savęs, gyvenkite,šypsokitės-svarbu kad dar turime giedrą dangų ir jokio karo nėra, kaip kai kuriose pasaulio šalyse....

kurjeri kurjeri
2011-03-03 07:12

reiketu pasidomenti koks ten seimo narys.... Geda...:(

Palikite komentarą