as
2008-02-05 16:21

Nejaugi serpyti leisi tai storsubinei atsisesti i direktoriaus kede?Ji VISKĄ PRAGERS ! Tai baisus zmogus ..!per partija ilindo i tokia vieta kurios net nebuvo, o dabar nori visus isvyti ir uzimti geras pareigas tegul eina vaiku aukleti JOS PAREIGA MOKYTOJAUTI !!!!!!!!!!!! ZIURKI PADLA!

Jonas
2008-01-21 07:33

Matai ,kai dirbi petagogini darba,gerti negalima-neiseis jei vaikus mokint:)

Zinantis
2008-01-20 19:57

Dauguma čia „ATMERKĘ AKIS“ ir mato tik tos PANELYTĖS intrigas ir norėjimą atsisėsti į direktoriaus vietą. Ji jau seniai, Tauragėje, prisistatinėja kaip „įmonės vadovė“. Kažin kiek politinių partijų JI pakeitė ir dar pakeis, dėl vietos valdžioje? Aišku, kad sunku ten dirbantiems, kai jų tarpe tokia intrigantė ir didelė „darbininkė“. Apšmeižti lengviausia. Nejau gi nėra Taurageje žmogaus, kuris „nuleistų“ JĄ ant žemės. „Karas dėl direktoriaus kėdės“ gal geresnė antraštė šiam straipsniui?

bronius
2008-01-20 11:16

jei ir iseis dabartinis vadovas ir atsises i ja ten dirbantis zmogus - bus tas pats šūdas tik kitoj saujoj.jei nera normalaus ji pakeisiancio zmogaus tai ir tegul sedi dar tas pats.ieskokit naujo modernaus galincio uzimti sita posta zmogaus.o tos storsubines ar blondines tegul eina ir dairba savo pedagogini darba.

darbuotojai
2008-01-18 09:22

labai keistai visi komentarai i vienus vartus, nelaimingas vadovas, kazkas nori jo kedes :)) isiskaitykit i straipsnio esme, vadinasi jei esi sefas, ir dar savivaldybes imoneje, tuomet yra imanoma viskas, o darbuotojai tik paklusnus vykdytojai - atkimsineja kanalizacijas prvaciame sefo name, atsildo uzsalusius vamzdzius dukros kirpykloje, irengineja daro remontus isplaudami pinigus ir t.t, permazai gal dar mokame mokesciu butu ukiui.Nepavydziu as ten dirbantiems.Sako Saraskino kontoros sefas yra patapes aktyvus politikierius vienos valdzioje esancios politines partijos,reiskia uznugari turi, bet kur ziuri kiti politikieriai , kai tokie bardakai vyksta.Ar tik nebus ir kometarai cia surasyti tu, kurie labai jau sefuoja nekalta ir nelaiminga vadova.ATMERKITE AKIS :))

letuvis
2008-01-18 06:34

as ten nedirbu, nebunu o juolab - nematuoju panelyciu uzpakaliu - is kur galeciau zinot?

to nezinai
2008-01-17 16:15

ten tik viena PANELYTE storu uzpakaliu

letuvis
2008-01-17 13:03

tai kas ta panelyte? sakot A sakykit ir B

tauras
2008-01-17 11:10

ir kaip nepasiseke tai panelytei - kai atejo i butu uki sake po pusmecio sedes direktoriaus kedej.kiek laiko jau prabego ir vis nepavyksta savo storo uzpakalio uzkeltii i ta sosta.del to kas gedos pries draugus,pazystamus,kaimynus..........taigi karas vyksta,zinojot kas ko siekia,reikejo but pasiruosusiems viskam.o jei rimtai tai reiketu is vis nauju veju tose pareigose.mala mala ta pati per ta pati.reikia nauju ideju,sviezios galvos ir siandieninio mastymo zmogaus.

Butas
2008-01-17 10:11

Kas laimės karą Tauragės butų ūkyje – meistras Zigmas Šerpytis (kairėje) ar direktorius Vidas Čereškevičius? Noriu palinketi ,kad laimetu protas o ne intrigantai.

Palikite komentarą