T
2008-02-27 22:37

Pagaliau prabilot. Aciu!

Prisidekime ....
2008-02-25 17:49

Mielieji, imkite iniciatyva i savo rankas! Juk tiek daug veikliu,aktyviu zmoniu kurie myli savo miesta.Ikurkite taryba krantines issaugojimui.Reikia tiek mazai.Arteja pavasaris.Organizuokite sestadienines talkas.Itraukite jaunima.Susisiekite su org., kurios labdaros tikslui skirs sunkvezimi siukslems isvezti.Organizuokite non-profit fonda.Tegul kiekvienas prisideda kiek gali, net 1 Lt bus didziule parama.Butinai padarykite!

Rimante
2008-02-24 18:32

Ten siuksliu begales, be to galima pamatyti ne tik kaciu ar sunu kakuciu.

vika
2008-02-22 08:24

Įdomus klausimas kam priklauso Jūros krantinė? Kam priklauso Lietuva irt.t.

tauraginis
2008-02-22 05:40

taigi mielieji,tokios alejos valdziai nerupi.milijonines islaidos jiems tiktai skanu.o ta aleja gali kas nori tvarkyt uz aciu.atsibuskit jus valdzios besmegeniai,padarykit ka nors grazaus ir eiliniu zmoniu labui.va tada gal ir zmones kitaip i jus ziures.cia nereikia dideliu investiciju cia reikia kad kas normaliai sudetu taskus kas kam priklauso kas ten turi buti ir kas ja priziures.stai ir visa melodija.tikrai butu grazu is jusu puses.o zmones palaipsniui patys prades puoselet grazu kampeli ir juo didziuosis.

pritariu
2008-02-21 20:05

Pritariu pasiulymui Dunokams. Gime zmogus - ir tegu buna mokestis uz siuksliu isvezima. Taip teisinga, taip yra kai kuriose salyse. Kazin, ar Taurage galetu buti pirmoji toje srityje, ar cia reiketu klausima spresti valstybes lygiu? Gal kas zinantis galetu atsakyti?

Audrius
2008-02-21 11:15

Va kaip pavyzdi galiu pateikti Jovaru rajona, kuriame pats gyvenu. ir kuriame yra ikurta bendruomene. sutelkeme praeitais metais zmones. ir sutvarkeme paupy savo rajone. tikrai tresia tie, kurie gyvena salia situ vietu. ne kas kitas. ir patys zalieji turetu susirupinti. AISKU IR PATYS ZMONES MAZIAU SIUKSLINT!

pasiulymas Dunokams
2008-02-21 09:58

siulau spaudoje viesinti zmoniu pavardes, kurie neturi sudare sutarciu del siuksliu isvezimo, o rajono valdziai taryboje priimti atitinkama sprendima, kad tokiu sutarciu sudarymas taptu privalomas. absurdiski pasiaiskinimai tu, kurie teigia, kad siuksliu neturi ir jam tos sutarties sudarineti nereikia. per tokius purvinius turime toki pajuri, pamiskes ir pakeles. Reikia POLITINES VALIOS!

as
2008-02-21 09:43

wisiskai pritariu algiui, cia patiems tauragiskiams reikia susiproteti ir nepilti savo siukslyno turinio kur papuole, man neimanoma suprasti ar gaila tu dweju litu iswezti i lizių siukslyna, jei jau taip pinigu neturit ateikit pasirodykit duosiu ta pora litu :) pamatyciau toki siukslintoja tai neatsakyciau uz sawo weiksmus ir sukisciau tas wisas siuksles i gera vieta, gal apsiramintižu biski kiti:)

Algis
2008-02-21 09:27

Talkos renkant šiukšles būtų tik trumpalaikį rezultatą duodantis veiksmas ir primena ne problemos sprendimą, o vien laikiną jos gesinimą. Reikia baigti su pačių ten besilankančiųjų kiauliškumu. Man gaila ir tų žmonių, kurie renka šiukšles bei kitą svetimą šlamštą. Visgi reikia daugiau pastangų diegiant žmonėse (šiukšlintojuose ) sąmoningumą jei ne šviečiamosiomis, tai administracinėmis priemonėmis. Piktinamasi šiukšlynais, bet visai nieko nedarome kovojant su šiukšlintojaisir juos auklėjant . Todėl ir sąmoningos visuomenės dalies talkos kuopiant kitų nevalyvumo padarinius man primena pataikavimą ir žeminimąsi prieš tuos primityvus. Juk ne kokie marsiečiai viską taip bjauroja ir metas tuos niekdarius paimti už barzdos.

Palikite komentarą