ona marijona
2008-05-17 12:15

tie nuskriaustieji nemoka nė gerai persižegnoti, o būdami prie valdžios lovio elgiasi iki šiol labai nekrikščioniškai.

Saulens
2008-05-17 10:44

cia baisinates del kapiniu, galvojat kad ju neprireiks, oi negalvojat apie smerti ale ka gauriskis seniuns pridirba mat priejes pri love valdzia pajutes isnomoja savo bratkai Gaures centra priepat mokyklas stadijona karviums ganyti noriu kamuoli paspardyti veizu karvi vartus stov nu smagumelis.uzvaldi skeriai Gaures padanges

Aldona
2008-05-17 10:34

Ale ir gerą objektą meras pasirinko Budvyčiui suėsti - kapines. Nu kur kitur gali žmogui iškasti duobę, jei ne kapinėse...

pilsūdiškis
2008-05-17 10:21

Bet kokį gražų kryžių seniūnas kapinėse pastatė. kiekvieną dieną važiuodamas grožiuosi. Seniesiems komunistėliams tai labai nepatinka,matyt, norėjo Stalino paminko, už tai ir siunta.

saulius
2008-05-16 18:23

būdvytis su jokubausku (stovi dešinėje puslapio su dalgiu) gal geriau tiktų grioviams pjauti, o nereikėtų per prievartą versti juos dirbti ko nesugeba.

bendruomene
2008-05-16 18:11

O sakykit ką veikia Skaudvilės bendruomenė, gal ji galėtų ir talką suorganizuoti , juk jie arčiau žmonių ir šiaip dabar bendruomenės labai madoje , gal ir žmonėms būtų idomiau

Buvusi skaudviliske
2008-05-16 17:32

Kapines palikim ramybej... Paziurekim, ka gyvieji daro su Nosaiciu piliakalnio teritorija? Negi seniunas nemato sio siukslyno, negi nesugeba talku suorganizuoti? Nejau tikisi, kad is kazkur zmones atavziuos ir sutvarkys, kaip pries kelis metus mokinukai i Taurages.... Gal seniunas ir geras zmogus, bet veiklumo jis neturi jokio... Tokiam miesteliui reikia gyvybingumo ir energijos... Sekmes.

amen
2008-05-16 13:56

Ne paslaptis, kad ir debilai aukštosiose mokyklose sovietmečiu būdavo užverbuojami tarnauti kgbiešnikais.

zvilgsnis
2008-05-16 09:59

Tauragiskiai, nejaugi galvojat kad vieni toj Lietuvoj esate, skaitom ir galvojam , korespondentai jau neberanda temu apie ka rasyti. Vietoj to kad pasidziaugti kazkokiais gerais dalykais tik purvais svaidotes ir valdzia knisa ka cia isedus, nes rinkimai ant nosies, visi prie to "vairo" verziasi , o kurie jaucia, kad nepaklius, bando sau vietas "susirasti" ir is ....vaska bando isspausti. Geda jus skaityti, o prie to nelaimingo interneto prieina visi....Prastas ispudis apie jus kuriasi...Eilinis zmogelis daugiau mato ir gal atsirinks ir be jusu derglioniu...nors padorus zmogus cia ir pakliuti mazai sansu turi ir tokie dalykai nerupi. Seniunui tik uzuojauta ir linkejimai stiprybes ir sveikatos, nes nuo tokiu derglioniu sveikatos atlaikyti reikia..

uz pilieti
2008-05-15 20:28

pritariu pilieciui , nes ta nesamonė jau baigia užknisti , važiuoju pro šalį ir matau tik tvorą , wc ir šulinį , gali pagalvoti , kad Būdvytis vilą kapinėse pasistatė. Na, o jau jeigu priims sprendimą viską iškasti , tai jau visai su protais bus susipykę , nes taip tik vienam žmogui įkąs , o blogai padarys visiems skaudviliškiams ir kiek tai kainuos mokesčių mokėtojų pinigų. Šventą vietą naudojate nedoriems savo reikaliukams ... Paskui ir laidoti tose kapinėse žmonės nebenorės, nes ten bus tiek pykčio ir melo primirkusi žemė, net baisu pagalvoti . Geriau žiūrėkite kur visi tvenkiniai, ežerai, parkai ir pajūriai vilomis ir pirtimis (nelegaliomis ) apstatyti , tada tai gal žmonės jums tikrai ačiū pasakys , kad galės prie vandens neužsimokėję prieiti . Manau ,kad tai užsakymai, serialo ,,Nekviesta meilė " žurnalistų darbo tęsinys .

Palikite komentarą