mona
2008-08-20 11:18

Pritariu mokytojai: kodėl klasių vadovai turi skambinti tėvams iš nuosavo telefono, o kartais vadovai net reikalauja tai daryti, kodėl kelionės išlaidas i kaimą kompensuos tik 50 proc., gal bijo, kad patiems iš ,katilo' neužteks; nelabai nori girdėti tarybiečiai apie tai; artėja rugsėjo 1, šventei pasmaginti mokytojai dažnai padovanoja po mažą niekutį, ypač mažesniems vaikiukams.Gal manot, kad tai iš kanceliarinių išlaidų? O, kad taip būtų... Deda mokytojas savo 50 litų ar daugiau ir gana, nuskriaudžia savo šeimą, ko negalima pasakyti apie Tarybos narius. Sakysite, kad niekas nevaro: taip, bet kiek tai suteikia džiaugsmo mokinukams. O kur dar įvairūs klasių renginukai?

to..STASE
2008-08-20 09:21

Stase jei tingi dirbti ir mazai moka tai nedirbk pas Stanku... lek i Airija arba suheriu prie nemuno gerai yrr... bet ir ten sako jau silpnai...

as
2008-08-19 11:50

ar jau prasideda raganu medziokle.

Paskutinei
2008-08-19 07:35

kokia tu Stasė, rašai iš adreso reginapet@zebra.lt . Nereikia apsimesti pernykščiais lapais, ausys kyšo.

Mokytoja
2008-08-19 07:32

Tarybos nariai guodžiasi, kad jie važinėja į kaimiškas vietoves ir telefonu daug pinigėlių "prašneka". Patikėkite, kiek mokytojų ir kitų profesijų atstovų kasdien iš miesto važinėja savo nuosavu transportu į kaimą ir niekas nekompensuoja. Taryba priėmė nutarimą, kad nuo rugsėjo mokytojams vykstantiems į kaimą kompensuos 50 procentų kelionės, bet kodėl tik tiek, jeigu kiti rajonai jau visi metai dirbantiems kaime kompensuoja 100 procentu. Sau priedus prie atlyginimo neužmiršo pasiskirti šimtaprocentinius.Gėda. O gal ir mokytojams kas apmokėtų telefono išlaidas. Kiek išleidžiama bendraujant su mokinių tėvais, o gal iš tėvų pasiprašyti, kad apmokėtų? Gėda Tauragės tarybai, beveik visi verslininkai ir dar pasisikiria po 800 kanceliarinėms išlaidoms. Su nekantrumu laukiame rugsėjo, o gal tarybos nariai paruoš po paketą mokytojams: popierius, rašikliai, išlaidos už kopijavimą mokinių užduotims pamokoms irt.t. Lauksime su nekantrumu.Ir čia kiekvienam mokytojui nereikės po 800 litų, visai mokyklai tiek užtektų ir dar ne vienam mėnesiui, o visiems mokslo metams.Juk mes nerašome auksiniu rašalu...

Stasė
2008-08-19 05:43

Mūsų nuomonės niekas neklausia, kiek kam mokėti ,tai kam tie komentarai.Kaip reikės taip padarys. O jūs žurnalistai be rekalo vargstate, jūsų pastangos nieko nepakeis ,tik jus apkaltins ,kad kišat nosį ,kur nereikia. Skaitosi laisva Lietuva ,kam laisva ,o kam baudžiavos laikai.Rašote ,kad A. Stankus paaukojo tam tiek ... o iš ko jis paaukojo iš mūsų prakaito kur darbo žmogui dirbančiam pas jį mokėjo mažiau negu uždirbo. O dabar puikojasi ant pastato sienos ,balsuokite už mane koks aš puikus pavizdys savo naudai ,o jum iki manęs ,dar toli nes aš moku kaip gyventi, o jūs balsuokite..... o kiek dar tokių. Kodėl mes tokie kvaili ,kaip jie mano.

Mama
2008-08-18 18:53

Tarybos nariai artimiausiame posėdyje turėtų nuspresti kiek turėtų metams skirti mokytojams kanceliarinėms prekėms.Patikėkite,jie vieninteliai to verti.Bent prieš rinkimus pasistenkite-būsimieji seimūnai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

suprantat kaip yra
2008-08-18 14:46

jei zmogus yra saziningas ir turi bent kiek savigarbos, tai jam galetu ir 8000lt kanceliarinems prekem skirt, paprasciausiai jis tu pinigu neleistu, kokiem vaiku namam atiduotu. o kur siuos pinigelius panaudosite Jus, gerbiamieji Taurages Tarybos nariai?

zenka
2008-08-18 10:57

paauksuotos :)

seklys morka
2008-08-18 10:27

Savarzeles juk brangios, oi kokios brangios!!?? :))))))

Palikite komentarą