Priedai

Skaitomiausias ir populiariausias Tauragės krašto laikraštis „Tauragės kurjeris“ savo skaitytojams pasiekiamas bet kuriame pasaulio krašte elektroninėje versijoje.

Du kartus per savaitę kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetėje jūs turite galimybę vartyti elektroninę laikraščio versiją ir naudotis laikraščio archyvu.

Elektroninės versijos prenumeratoriai naujausią numerį turi galimybę skaityti pirmieji. Naujausias numeris įkeliamas iš vakaro.

Čia galite pabandyti, kaip atrodo elektroninės versijos peržiūra.

Elektroninės versijos prenumerata:

1 mėnuo - 2 Eur

3 mėnesiai - 6 Eur

6 mėnesiai - 12 Eur

12 mėnesių - 24 Eur

Tam, kad užsiprenumeruotumėte laikraščio „Tauragės kurjeris“ elektroninę versiją, jums teks atlikti keletą nesudėtingų veiksmų. 

  1. Pirmą kartą užsakant prenumeratą jums reikia tiesiog prisiregistruoti. Užpildykite lentelę. Jūsų duomenys bus reikalingi tam, kad galėtume atsiųsti jums patvirtinimą apie sėkmingą elektroninės versijos prenumeratą.
  2. Užpildę visą lentelę ir varnele pažymėję prenumeratos sąlygas, spaudžiate Registruotis. Jūsų nurodytu el.paštu bus atsiųstas registracijos patvirtinimas.
  3. El.pašte paspaudę atsiųstą nuorodą jūs būsite aktyvuotas mūsų puslapyje ir savo duomenis galėsite tvarkyti paspaudę ant nuorodos mūsų puslapio viršuje (kairėje pusėje) ir pamatę savo paskyrą.
  4. Vartotojo lange jums bus pasiūlyta pasirinkti, kuriam laikotarpiui norėsite skaityti laikraščio elektroninę versiją.
  5. Vieno mėnesio elektroninės laikraščio prenumeratos kaina 2 eurai. Užsakant laikraštį pusmečiui ar metams taikoma nuolaida. Apmokant sąskaitą vartotojui teks sumokėti ir galiojantį bankų komisinį mokestį.
  6. Pasirinkę norimą prenumeratos laiką spaudžiate Užsakyti.
  7. Sistema jus nukreips į mokejimai.lt puslapį, kuriame pasirinksite apmokėjimo būdą.
  8. Mokėtojo langelyje įveskite savo el.pašto adresą (puslapio viršuje pasirinkite norimą kalbą) ir apmokėjimo būdą. Sumokėjus tai patvirtinanti sąskaita bus išsiųsta į jūsų elektroninį paštą.
  9. Sveikiname, jūs sėkmingai atlikote prenumeratos užsakymą. Grįžkite į mūsų puslapį www.kurjeris.lt ir kairėje pusėje, viršuje, pasirinkite Paskyra. Joje rasite laikraščio „Tauragės kurjeris“ numerius. Gero skaitymo.