Tragedijos atomazga: du nukentėjusieji rytoj grįš į Lietuvą(11)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-05-23 13:25

Nuotrauka is naujienu portalo haberci07.com

Tragedija, sukrėtusi ne tik Tauragę, bet ir visą Lietuvą, ant kojų sukėlė Užsienio reikalų ministerijos bei Lietuvos ambasados Turkijoje pareigūnus. Šiandien pranešamos kiek geresnės naujienos. Avarijoje Turkijoje stipriai nukentėjusi tauragiškė Rasa Remeikienė šiuo metu operuojama, kiti du nukentėję žmonės rytoj bus parskraidinti į Lietuvą. 

„Tauragės kurjeriui“ pavyko susisiekti su šiuo metu Turkijoje vis dar esančiu tauragiškiu Gražvydu Kandrotu. Vyras teigė, kad buvo išleistas iš ligoninės. Sužeidimai, kuriuos patyrė jis ir jo trylikametis sūnus, nėra itin rimti ir pavojaus gyvybei nekėlė.

Pasak G.Kandroto, rytoj juodu su sūnumi planuojama parskraidinti į Lietuvą. Jei ne nelaimė, abi avarijoje nukentėjusios šeimos į Lietuvą būtų grįžusios ketvirtadienį.  

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, Tauragės savivaldybė konsulinei tarnybai Turkijoje pasiūlė savo pagalbą. Esą nukentėjusiems žmonėms bus pagelbėta, jei tik tos pagalbos prireiks. Avarijos metu nukentėję tauragiškiai sako šiuo metu esantys patenkinti Lietuvos tarnybų jiems teikiama pagalba.

Kelionę į Turkiją tauragiškiai pirko iš kelionių organizatoriaus „Novaturas“. Į šią šalį jie keliavo nebe pirmą kartą. „Novaturo“ atstovų teigimu, Turkijoje esantys gidai nukentėjusiems žmonėms padeda kuo tik gali.

Rytojaus „Tauragės kurjerio“ numeryje skaitykite išsamiau apie tragedijos aplinkybes ir jos atomazgą. Rytojaus „Tauragės kurjeryje“ – pokalbiai su G.Kandroto darbdaviu Vaidotu Mockumi, Gražvydu Kandrotu, Tauragės meru Sigitu Mičiuliu ir Užsienio reikalų ministerijos atstovais.  

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras