Teismas sugrąžino į darbą Batakių mokyklos direktorių(46)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-11-11 08:15

Rimvydas Varanavičius. TK archyvo nuotrauka

Po ilgo bylinėjimosi Batakių pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigų netekęs Rimvydas Varanavičius pasiekė pirmąją pergalę. Tauragės apylinkės teismas ieškinį tenkino ir nurodė R.Varanavičių grąžinti į pareigas. Sprendimas turi būti vykdomas skubiai. Triumfuojantis R.Varanavičius nieko ir nelaukė – šiandien jis atvyko į savo darbovietę, kur jam privalėjo būti suteikta darbo vieta. Maža to, iš Batakių mokyklos ir savivaldybės administracijos direktoriui priteista per 12 tūkstančių eurų.

Į teismą Batakių pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigų netekęs Rimvydas Varanavičius kreipėsi prašydamas panaikinti 2018 m. gruodžio 19 d. Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimą dėl jo atleidimo iš darbo, grąžinti jį į pareigas, priteisti negautą vidutinį darbo užmokestį už visą priverstinės pravaikštos laiką bei patirtas bylinėjimosi išlaidas. R.Varanavičiaus teigimu, iš direktoriaus pareigų jis buvo atleistas nepagrįstai, nes ikiteisminis tyrimas jo atžvilgiu dėl galimo smurto prieš moksleivį buvo nutrauktas, nenustačius nusikalstamos veikos požymių.

Nors savivaldybė prašė R.Varanavičiaus ieškinį atmesti, teismas jį skubiai nusprendė grąžinti į pareigas. Šiandien direktorius jau darbe.

Apie visą bylinėjimosi procesą, kokie teismo motyvai, iš kurių sąskaitų R.Varanavičiui privalės būti atlygintos priteistos išmokos ir ką apie tai mano pats Batakių mokyklos direktorius, sužinosite atsivertę antradienio „Tauragės kurjerio“ numerį.

Laukite, intriguojančių naujienų bus ir daugiau.

Skaityti komentarus (46) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras