Miške rasti sprogmenys – pranešė anonimas(0)

Regina GENIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2019-10-14 10:59

Remigijaus Daugalo nuotraukos

Į Bernotiškės mišką, netoli Bernotiškės sodų, miškininkai iškvietė išminuotojus, kadangi ten rasti keli artilerijos sviediniai. Apie sprogmenis 12 valandą miškininkai buvo informuoti anonimiškai, jiems buvo nurodytos tikslios pavojingo radinio koordinatės. Urėdijos specialistai iš karto nepatikėjo gauta žinia, pamanė, kad kažkas pokštauja.

Nuvykę į nurodytą vietą ir įsitikinę, kad sviediniai realūs ir tvarkingai sustatyti prie medžio kamieno, skubiai iškvietė išminuotojus. Šiuo metu jie laukia atvykstančios „Skydo“ komandos ir saugo teritoriją nuo pašalinių žmonių.

– Eidamas į nurodytą vietą mačiau netoliese grybaujančius žmones, – pasakojo miškotvarkos inžinierius Remigijus Daugalas. – Neįsitikinę nenorėjom tarnybų trukdyti, todėl atvykome į mišką įsitikinti. Daugiau nieko nežinome. Pastaruoju metu miškuose sprogmenų nedažnai randama.

Miškininkas spėliojo, kad čia galėjo pasidarbuoti karinės amunicijos kolekcionieriai, kaupiantys įvairias Antrojo pasaulinio karo relikvijas.

– Mano manymu, tokių relikvijų ieškotojai rado sviedinius, nes matosi, kad ten nusimanantys dirbo, žinantys, ką daro. Patys nenorėjo pasiviešinti, todėl mus anonimiškai informavo, – savo spėliones išsakė R.Daugalas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras