Varžybos buvo itin azartiškos(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-05-10 13:10

Mortos Mikutytės nuotraukos

Ugniagesiai savo profesinę šventę, šv. Florijono dieną, minimą gegužės 4-ąją, nutarė gerokai pratęsti. Šiandien vyko jų varžybos, kurias stebėti galėjo kiekvienas norintis.

Tauragės profesinio rengimo centro stadione šiandien buvo tikras sujudimas, o šalikelės buvo perpildytos automobilių. Susirinko ugniagesiai, pasiruošę varžyboms. Dalis vyrų su uniformomis, pasiruošę bet kada galinčiam pasigirsti iškvietimui. Kiti gi su civile apranga, varžybose nutarę dalyvauti savo laisvalaikio metu.

Dar renginio pradžioje išsirikiavę vyrai aplodismentais išlydėjo savo 1-osios pamainos vadą Saurimą Kvederį į užtarnautą poilsį. Kaip visada, vyrai atsisveikina simboliškai ir išradingai – vadui įteiktas stilizuotas ugniagesio kirvis.

Ugniagesybos varžybos – tradicinės. Jose vyrai varžėsi komandinės estafetės rungtyse ir asmeninėse žaibo varžybose.

Komandinė estafetė buvo itin entuziastinga, su daug palaikymo šūksnių ir skubėjimo vykdant užduotis. Reikia paminėti, kad paruoštas žmogų imituojantis manekenas ne toks lengvas – jis svėrė kone 80 kg. Galiausiai paskutinioji estafetės dalis – gaisro gesinimas. Šiam tikslui gesintuvų buvo paruošta užtektinai.

Daugiau informacijos – antradienį „Tauragės kurjeryje“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras