Tinklinio turnyre rungėsi ir policijos pareigūnai(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-10-05 12:28

Tauragės AVPK nuotrauka

Tauragės „Fortūnos“ sporto salėje vakar vykusiame tinklinio turnyre susirungė 4 skirtingų institucijų komandos. Tarp jų – ir policijos pareigūnai, kurie iškovojo 2-ąją vietą.

Ketvirtadienį vykusiose salės tinklinio varžybose rungtyniavo 4 skirtingų institucijų komandos: Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK), Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės, LDK Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono ir Tauragės apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) darbuotojų komandos.

Kaip įvardijo komisariato atstovė Greta Kęsminaitė, rungtynės vyko rato sistema. Kiekviena komanda žaidė iki dviejų laimėtų setų – 25 taškų.

Po įnirtingos kovos Kęstučio bataliono komanda iškovojo ketvirtąją vietą. Trečia vieta atiteko Tauragės APGV darbuotojų komandai, antra vieta Tauragės AVPK pareigūnams, o pirmąją vietą antrus metus iš eilės laimėjo ir čempionais tapo VSAT Pagėgių pasienio rinktinės komanda.

Tauragės APVK atstovė spaudai G.Kęsminaitės teigimu, tarpinstitucinės tinklinio varžybos ne tik propaguoja sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, bet ir puoselėja pareigūnų ir kitų institucijų bendravimą.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras